fakemink

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
000
Posty: 282
Rejestracja: 30 mar 2021, 9:36
Lokalizacja: MONEYWORLD

fakemink

Post autor: 000 »

koles z UK rocznik 2005 powiazany z tamtejszymi ketaminiarzami ale dostarcza heat polecam sprawdzac

Awatar użytkownika
000
Posty: 282
Rejestracja: 30 mar 2021, 9:36
Lokalizacja: MONEYWORLD

Re: fakemink

Post autor: 000 »



na goscia jest mega hype ostatnio cosigned przez sza f1lthyego ecco2k i mase innych osob



bonusik^
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 9276
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: fakemink

Post autor: Parlae »

fakemink, ecco2k, mechatok - MAKKA


Dobre.
Awatar użytkownika
Pvsio
Posty: 1533
Rejestracja: 16 mar 2020, 19:14
Lokalizacja: 048/071

Re: fakemink

Post autor: Pvsio »

zdrainowany i na dobre mu to wychodzi
lygrys pisze: 27 lis 2023, 12:52 Mogę się bić z każdym, teraz i w każdej innej chwili.
Mam wyjebane na konsekwencje, niech świat zapłonie.
Awatar użytkownika
sqlie
Posty: 1724
Rejestracja: 03 mar 2024, 14:20

Re: fakemink

Post autor: sqlie »

zajebisty ten numer nowy
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 9276
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: fakemink

Post autor: Parlae »

Prawda. Wkręcił się mocno. :bowdown:
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 9276
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: fakemink

Post autor: Parlae »

Mega mi się wkręciła muza od niego. Jest taka prosta, lecz nie prostacka. Polecam ten materialik krótki, taki klimat starych mixtejpów ale to bangla:
Awatar użytkownika
luk0as
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:01

Re: fakemink

Post autor: luk0as »

mocny zawodnik
ok is the hardest, I swear to God
We gon' be okay
Awatar użytkownika
Pvsio
Posty: 1533
Rejestracja: 16 mar 2020, 19:14
Lokalizacja: 048/071

Re: fakemink

Post autor: Pvsio »

lygrys pisze: 27 lis 2023, 12:52 Mogę się bić z każdym, teraz i w każdej innej chwili.
Mam wyjebane na konsekwencje, niech świat zapłonie.
Awatar użytkownika
luk0as
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:01

Re: fakemink

Post autor: luk0as »

ok is the hardest, I swear to God
We gon' be okay
Awatar użytkownika
CeHaTeHaCe
Posty: 578
Rejestracja: 22 cze 2022, 2:36
Lokalizacja: bez refrenu

Re: fakemink

Post autor: CeHaTeHaCe »



co za bit co za vibe
Junior Slopmajster

Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333

SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Awatar użytkownika
mlody_jedi
Posty: 49
Rejestracja: 05 kwie 2024, 12:54

Re: fakemink

Post autor: mlody_jedi »

ostatnio mi się wkręcił hype na niego, mega dobry koleś, każda nuta dojebany klimat
Awatar użytkownika
aspartamdubois
Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2025, 12:37

Re: fakemink

Post autor: aspartamdubois »

szczerze goat w chuj, run jak yung lean normalnie
Awatar użytkownika
chuj
Zbanowany
Posty: 2333
Rejestracja: 17 maja 2020, 22:40
Lokalizacja: Mafijne Trójmiasto

Re: fakemink

Post autor: chuj »

ciekawe gówienko
złap książkę, złap reset

free smly
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 9276
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: fakemink

Post autor: Parlae »



Najciekawszy raper od dawna. Czegoś takiego potrzebuje hip hop.
Awatar użytkownika
luk0as
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:01

Re: fakemink

Post autor: luk0as »

MAKKA to jest soty, w takim klimacie smutniejszym/wolniejszym ostatnim razem tak bardzo się zajarałem wczesnym X'em, god bless him żeby dobrze poprowadził karierę
ok is the hardest, I swear to God
We gon' be okay
Awatar użytkownika
sqlie
Posty: 1724
Rejestracja: 03 mar 2024, 14:20

Re: fakemink

Post autor: sqlie »

bardzo ciekawy zawodnik, czekam na jakieś dłuższe lp

btw og makka zajebiscie siedzi też

Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 9276
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: fakemink

Post autor: Parlae »



To też dojebane. :bowdown:
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 9276
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: fakemink

Post autor: Parlae »



Nówka
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 9398
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: fakemink

Post autor: FruitOffTheWall »

zostawiam :bowdown: dla numerów under your skin oraz crash
rip zioloziolo
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti

owoc dziwko może wszystko
ODPOWIEDZ