[beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Kto wygrywa beef na ten moment?

Tede
237
58%
Ten Typ Mes
60
15%
remis
3
1%
obaj przegrywają
108
26%
 
Liczba głosów: 408

Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9693
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Burak »

SWN pisze: 04 wrz 2025, 17:26 Czemu odliczacie do tego lajtstrima jakby miał tam to puścić
będę miał wtedy co robić (oglądał mega śmiesznego 😂 live tedego), a nie tak z dupy czekam
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
WladcaSlimakow
Posty: 62
Rejestracja: 17 sie 2025, 10:41

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: WladcaSlimakow »

ty pajacyku i menago wasz jacyków
Tede, Mesiwo, dwóch przestrzelonych typów
YP_
Posty: 267
Rejestracja: 19 cze 2023, 23:25

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: YP_ »

najgorzej jak tdf powie w disie, ze rozjebal i on juz nie bedzie odpowiadal
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 11279
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Cz4rny1337 »

No oczywiście że tak będzie

Jaka trzecia runda człowieku, jaki czempion człowieku to jest nwj masz tu te trzy strzały jak te trzy linie co je wpierdoliles przed spacerem z dzieckiem i sypierdalaj elo
Obrazek
Awatar użytkownika
Sionek
Posty: 573
Rejestracja: 05 sie 2025, 20:45

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Sionek »

Ten diss to niemal na pewno nie będzie żaden bitewny track na bit fortecy tylko jakieś disco-polo z Millerem z Boysów, gdzie na teledysku Tede lata po polu ziemniaków (a ma już doświadczenie, klip do Jestem z Polski to potwierdza). Zobaczycie, że tak będzie. Parę dni temu Miller wrzucał fotę na insta jak siedzi w studiu z Jacą i Michem, teraz ten props od Hirka Wrony. Wszystko wskazuje, że odpowiedź będzie w stylu Eurobiznesu a nie Jacka z N2E czy 3 Koron
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9693
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Burak »

ten diss to będzie albo mega benger, albo mega padaka, nie ma miejsca na nic pomiędzy
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 11279
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Cz4rny1337 »

O chuj nie wiedziałem że Marcin w studiu

No to remaster CHŁOP Z MAZUR na pierwszy bit z refrenem od kolegi co pomoże

Chłop z Kabat nananaan ja jestem chłop z Kabat
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzonson
Posty: 820
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45
Lokalizacja: WWA PRAGA

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Dzonson »

Wrzucił zwiastun odpowiedzi: trzy komory
Jak suka klęczy, to nie trzymam się poręczy
Mój kutas nieporęczny jest bo wielki

RYM LAST FM
Awatar użytkownika
CL500
Posty: 2402
Rejestracja: 01 gru 2022, 10:24
Lokalizacja: Sentinel Północny

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: CL500 »

Oficjalnie o północy
MalinowyJogurt 2
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9693
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Burak »



dobra, to chuj ci w dupę staaryy. ja tu na deszczu wilki jakieś
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 11279
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Cz4rny1337 »

swoja droga by wychodzilo ze jak trwoga to do Sir Micha - ten Yottsu komu wczesniej bity robil? pewnie robi za grosze i znow tedzik sie dorabia jak na wczesniejszych producentach

czy trzy komory to nawiazanie do rzekomych zydowskich korzeni mesa (co wyjasnialo by kamienice)...?

w ogole tedzik wygra beef jak rzuci cos ze slava polsce i jakis hejt na pro ukrainskosc mesa/ukraine i elo mariusze i boty juz elegancko złapkuja
Obrazek
Awatar użytkownika
Sivestro
Posty: 1182
Rejestracja: 11 mar 2025, 14:56

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Sivestro »

O, podoba mi się - Tede się wkurwił bo Mes obraził jego fanów, tak jak Szpaku bronił fanów w dissie na white widow

Słychać że wkurwiony więc może coś z tego dobrego będzie
Awatar użytkownika
Sionek
Posty: 573
Rejestracja: 05 sie 2025, 20:45

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Sionek »

W ogóle Lil Richard ma już swoje własne Maserati, kupione za łzy i krwawicę 4 warszawskich rodzin/par, które mieszkają w jego apartamentach inwestycyjnych i co miesiąc w zębach przynoszą rentę feudalną swojemu landlordowi
Obrazek
Awatar użytkownika
Haczapurjan
Posty: 5627
Rejestracja: 28 lip 2025, 12:50

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Haczapurjan »

Cz4rny1337 pisze: 04 wrz 2025, 17:49 czy trzy komory to nawiazanie do rzekomych zydowskich korzeni mesa (co wyjasnialo by kamienice)...?
Raczej chodzi o to, że Mes mu zarzucał, że: "(...) Ty zajawkę na Adolfa masz w głowie?" i ogólnie Mes się kojarzy jako takie ostatnie stadium fajnopolaka, wszystko co jest pchane przez mainstream, to Mes tam będzie pierwszy uszami klaskać.
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9693
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Burak »

przecież chłop nawet do pedałów nie dostaje, jak on ma zamiar jechać?
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
Haczapurjan
Posty: 5627
Rejestracja: 28 lip 2025, 12:50

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Haczapurjan »

Na razie nawet jaranko tym krótkim snippetem, może nie będzie tak źle
Awatar użytkownika
Sionek
Posty: 573
Rejestracja: 05 sie 2025, 20:45

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Sionek »

Burak pisze: 04 wrz 2025, 17:52 przecież chłop nawet do pedałów nie dostaje, jak on ma zamiar jechać?
Podniesie najemcom czynsz i wynajmie sobie szofera xD Albo kupił perełkę inwestycyjną, w końcu to rekin przedsiębiorczości, kilka lat ma a już 4 mieszkania tymczasem masa starych chłopów 30 letnich nie ma żadnego mieszkania
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9693
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Burak »

albo na siodełku normalnie będzie kierował, a do pedałów podesty
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
Miechu
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Miechu »

Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9693
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Burak »

kurwa mam duże nadzieje co do tego, tede musisz
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
ODPOWIEDZ