będę miał wtedy co robić (oglądał mega śmiesznego
[beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
-
WladcaSlimakow
- Posty: 62
- Rejestracja: 17 sie 2025, 10:41
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
ty pajacyku i menago wasz jacyków
Tede, Mesiwo, dwóch przestrzelonych typów
Tede, Mesiwo, dwóch przestrzelonych typów
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
najgorzej jak tdf powie w disie, ze rozjebal i on juz nie bedzie odpowiadal
- Cz4rny1337
- Moderator
- Posty: 11279
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
No oczywiście że tak będzie
Jaka trzecia runda człowieku, jaki czempion człowieku to jest nwj masz tu te trzy strzały jak te trzy linie co je wpierdoliles przed spacerem z dzieckiem i sypierdalaj elo
Jaka trzecia runda człowieku, jaki czempion człowieku to jest nwj masz tu te trzy strzały jak te trzy linie co je wpierdoliles przed spacerem z dzieckiem i sypierdalaj elo

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Ten diss to niemal na pewno nie będzie żaden bitewny track na bit fortecy tylko jakieś disco-polo z Millerem z Boysów, gdzie na teledysku Tede lata po polu ziemniaków (a ma już doświadczenie, klip do Jestem z Polski to potwierdza). Zobaczycie, że tak będzie. Parę dni temu Miller wrzucał fotę na insta jak siedzi w studiu z Jacą i Michem, teraz ten props od Hirka Wrony. Wszystko wskazuje, że odpowiedź będzie w stylu Eurobiznesu a nie Jacka z N2E czy 3 Koron
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
ten diss to będzie albo mega benger, albo mega padaka, nie ma miejsca na nic pomiędzy
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
- Cz4rny1337
- Moderator
- Posty: 11279
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
O chuj nie wiedziałem że Marcin w studiu
No to remaster CHŁOP Z MAZUR na pierwszy bit z refrenem od kolegi co pomoże
Chłop z Kabat nananaan ja jestem chłop z Kabat
No to remaster CHŁOP Z MAZUR na pierwszy bit z refrenem od kolegi co pomoże
Chłop z Kabat nananaan ja jestem chłop z Kabat

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
dobra, to chuj ci w dupę staaryy. ja tu na deszczu wilki jakieś
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
- Cz4rny1337
- Moderator
- Posty: 11279
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
swoja droga by wychodzilo ze jak trwoga to do Sir Micha - ten Yottsu komu wczesniej bity robil? pewnie robi za grosze i znow tedzik sie dorabia jak na wczesniejszych producentach
czy trzy komory to nawiazanie do rzekomych zydowskich korzeni mesa (co wyjasnialo by kamienice)...?
w ogole tedzik wygra beef jak rzuci cos ze slava polsce i jakis hejt na pro ukrainskosc mesa/ukraine i elo mariusze i boty juz elegancko złapkuja
czy trzy komory to nawiazanie do rzekomych zydowskich korzeni mesa (co wyjasnialo by kamienice)...?
w ogole tedzik wygra beef jak rzuci cos ze slava polsce i jakis hejt na pro ukrainskosc mesa/ukraine i elo mariusze i boty juz elegancko złapkuja

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
O, podoba mi się - Tede się wkurwił bo Mes obraził jego fanów, tak jak Szpaku bronił fanów w dissie na white widow
Słychać że wkurwiony więc może coś z tego dobrego będzie
Słychać że wkurwiony więc może coś z tego dobrego będzie
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
W ogóle Lil Richard ma już swoje własne Maserati, kupione za łzy i krwawicę 4 warszawskich rodzin/par, które mieszkają w jego apartamentach inwestycyjnych i co miesiąc w zębach przynoszą rentę feudalną swojemu landlordowi


- Haczapurjan
- Posty: 5627
- Rejestracja: 28 lip 2025, 12:50
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Raczej chodzi o to, że Mes mu zarzucał, że: "(...) Ty zajawkę na Adolfa masz w głowie?" i ogólnie Mes się kojarzy jako takie ostatnie stadium fajnopolaka, wszystko co jest pchane przez mainstream, to Mes tam będzie pierwszy uszami klaskać.Cz4rny1337 pisze: ↑04 wrz 2025, 17:49 czy trzy komory to nawiazanie do rzekomych zydowskich korzeni mesa (co wyjasnialo by kamienice)...?
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
przecież chłop nawet do pedałów nie dostaje, jak on ma zamiar jechać?
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
- Haczapurjan
- Posty: 5627
- Rejestracja: 28 lip 2025, 12:50
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Na razie nawet jaranko tym krótkim snippetem, może nie będzie tak źle
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Podniesie najemcom czynsz i wynajmie sobie szofera xD Albo kupił perełkę inwestycyjną, w końcu to rekin przedsiębiorczości, kilka lat ma a już 4 mieszkania tymczasem masa starych chłopów 30 letnich nie ma żadnego mieszkania
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
albo na siodełku normalnie będzie kierował, a do pedałów podesty
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
kurwa mam duże nadzieje co do tego, tede musisz
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS







