Pezet
- gods bidness
- Posty: 5190
- Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12
Re: Pezet
co ty chłopie pierdolisz
to tylko kawałek a nie randka w ciemno
to tylko kawałek a nie randka w ciemno
Re: Pezet
No tak to kawalek a nie randka w ciemno, dokladniegods bidness pisze: ↑28 sie 2025, 21:11 co ty chłopie pierdolisz
to tylko kawałek a nie randka w ciemno
Jem pizzę, piszę teksty, teraz jestem w prime jak Szczęsnyprzyszedłem się tu napierdalać a nie kurwa jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Szacunek za bycie sobą i za wersy
Wy tak bardzo się staracie, że każdy jest pierwszy lepszy
Re: Pezet
https://www.facebook.com/ajronato/posts ... emA9L9u68l
Pezet/Ajron x Eldo - "Wołanie" - 04/09/2025
Przy poście można odsłuchać 30 sekundowy fragment.
Pezet/Ajron x Eldo - "Wołanie" - 04/09/2025
Przy poście można odsłuchać 30 sekundowy fragment.
Re: Pezet
Aż mi mózg dopisuje zwrotkę Leszka jak wchodzi po Pezecie:
Noc, cisza i ja nad papieru kartką
Stawiam pytanie w myślach: Boże, czy było warto?
Cisza odpowiada - tylko On wie co się stanie
Eldoka, Pezet - Światła świecą nieprzerwanie
człowiek po chodniku śmiga jakby był owadem tu
- marmolad_k2
- Posty: 6693
- Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Re: Pezet
Bit jakiś niemrawy, poza tym od jakiegoś czasu mam tak, że jak tylko słyszę głos Pezeta w nowym numerze, to mój mózg automatycznie dopowiada sobie, że to gówno będzie 
Dodano po 1 minucie 13 sekundach:
Leszek, musisz
Dodano po 1 minucie 13 sekundach:
Leszek, musisz
Re: Pezet
Gdyby nie bit i Pezet, mógłby powstać fajny kawałek.Sieloo pisze: ↑31 sie 2025, 19:49 https://www.facebook.com/ajronato/posts ... emA9L9u68l
Pezet/Ajron x Eldo - "Wołanie" - 04/09/2025
Przy poście można odsłuchać 30 sekundowy fragment.
@Bolo
-
zbiegiokolicznosci
- Posty: 51
- Rejestracja: 17 lis 2019, 18:23
Re: Pezet
Będzie EPka Pezeta z Ajronem
- marmolad_k2
- Posty: 6693
- Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Re: Pezet
Oby było na niej W moim świecie...
Dodano po 1 minucie 51 sekundach:
Dodano po 1 minucie 51 sekundach:
Jotuze/Ajron nawet.
- Oportunistycznyebaka
- Posty: 635
- Rejestracja: 25 lip 2022, 12:32
Re: Pezet
Jest za to „rozśmieszysz Boga mówiąc mu o planie” i „mam pod skórą” XD kurwa że mu nie jest wstyd
- CeHaTeHaCe
- Posty: 579
- Rejestracja: 22 cze 2022, 2:36
- Lokalizacja: bez refrenu
Re: Pezet
wkurwia mnie że wchodzi w połowie taktu
Junior Slopmajster
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
- marmolad_k2
- Posty: 6693
- Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18








