Trumpet czyli trąbka.

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów spoza naszego kraju.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 5194
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Trumpet czyli trąbka.

Post autor: gods bidness »

Dawajcie kawałki z trąbką w podkładzie. Od biedy może być też saksofon, mniej czy bardziej znane. Moim marzeniem od maleńkości, gdy jeszcze robiłem babki z piasku w piaskownicy, było stworzyć w tym temacie taki katalog kawałków z trąbką. Zacznę od sztampy:





Zresztą u Delinquent Habits zawsze jej dużo była, ale ta jest zajebista, nie mów, że nie:

Awatar użytkownika
2do5
Posty: 8543
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Trumpet czyli trąbka.

Post autor: 2do5 »


e: jeden z moich ulubionych motywów, szkoda że tak niewiele jest go tutaj

e2: tu też świetnie Hi-Tek dał

e3:
Ostatnio zmieniony 11 maja 2025, 20:42 przez 2do5, łącznie zmieniany 3 razy.
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 9340
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Trumpet czyli trąbka.

Post autor: Parlae »

Też miałem taki temat zakładać. :lol: :cool:




Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 5194
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Trumpet czyli trąbka.

Post autor: gods bidness »

E-42
Posty: 2240
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:43
Lokalizacja: Łódź

Re: Trumpet czyli trąbka.

Post autor: E-42 »

Zawsze miałem słabość do saksofonu


I rot in this dread, my only world's the one in my head
I hate psychotherapists, I walk amongst walking dead

Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 9340
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Trumpet czyli trąbka.

Post autor: Parlae »




Rymekk
Posty: 966
Rejestracja: 31 paź 2024, 16:35

Re: Trumpet czyli trąbka.

Post autor: Rymekk »



Awatar użytkownika
ZRO
Posty: 708
Rejestracja: 12 cze 2019, 15:20

Re: Trumpet czyli trąbka.

Post autor: ZRO »

Pierwsze co mi się skojarzyło, to Funky Child








Jak saksofon, to oczywiście Too Short


Tutaj jeden z moich ulubionych saksofonów
Rymekk
Posty: 966
Rejestracja: 31 paź 2024, 16:35

Re: Trumpet czyli trąbka.

Post autor: Rymekk »

Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1880
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Trumpet czyli trąbka.

Post autor: niuhniuh »



Nie wiem, czy to puzon jakiś, czy co to za trębacz tam gra w tym samplu, ale to jedna z moich ulubionych samplowanych trąbek.
bobermann3000
Posty: 387
Rejestracja: 26 lis 2019, 10:17

Re: Trumpet czyli trąbka.

Post autor: bobermann3000 »

trąbki irytujące są ale seksofony jakie dał tu nicholas craven w kawałku z boldym to coś pięknego !https://www.youtube.com/watch?v=MWKL75L ... rt_radio=1 znacie podobne?
Awatar użytkownika
dr zjeb
Posty: 3953
Rejestracja: 27 sty 2025, 17:32

Re: Trumpet czyli trąbka.

Post autor: dr zjeb »

Cała płyta godna zresztą



A skoro padł już w wątku Wu-Tang
jestem magiem podpisuję się tagiem
Rymekk
Posty: 966
Rejestracja: 31 paź 2024, 16:35

Re: Trumpet czyli trąbka.

Post autor: Rymekk »

Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 9340
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Trumpet czyli trąbka.

Post autor: Parlae »

jogi pisze: 16 maja 2026, 18:13
Parlae pisze: 16 maja 2026, 16:52 B's on the Table nie podoba na razie.
jak te deciaki wjeżdżają to robi się miło. :dunno:
+1


Od 1:33 wjeżdzają pięknie.
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 4136
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: Trumpet czyli trąbka.

Post autor: jogi »

No mówiłem a ty że nie podoba się dla ciebie.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 9340
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Trumpet czyli trąbka.

Post autor: Parlae »

No ale teraz się wkręciło i co.....
Po prostu 21 Savage daje od siebie tyle jakby spał tutaj i mnie wkurwia. Ale jak wchodzą dęciaki to go już nie ma potem i jest to najlepszy moment.
ODPOWIEDZ