Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.
Moderatorzy: gogi , con shonery
2do5
Posty: 8501 Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08
Post
autor: 2do5 » 24 sty 2025, 17:29
z azjatek to jeszcze
oraz trochę mniej
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
2do5
oldschool
Moderator
Posty: 17480 Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50
Post
autor: oldschool » 25 sty 2025, 13:24
Parlae pisze: ↑ 24 sty 2025, 13:51
Keeley z Teda Lasso
Zdecydowanie się nie zgadzam
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
oldschool
Luxair
Posty: 6251 Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38
Post
autor: Luxair » 25 sty 2025, 14:25
Tede pisze: A ty wkurwiasz mnie jak pani Surmacz
Nie żartowałem, chociaż się nie tłumacz
Przecież ty to musiałeś skumać
Połowa damskiej obsady Euphorii razem z wiecznie nadąsaną Zendayą, ale wygrywa jednak porno-glonojad:
AMEX, no cap, 800 score
They wonder how... how I QAP like that
Luxair
potter
Posty: 14922 Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Post
autor: potter » 25 sty 2025, 16:52
oldschool pisze: ↑ 25 sty 2025, 13:24
Parlae pisze: ↑ 24 sty 2025, 13:51
Keeley z Teda Lasso
Zdecydowanie się nie zgadzam
o i ja też nie, jedna z fajniejszych postaci
potter
Jose
Brak Kultury
Posty: 9372 Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49
Post
autor: Jose » 25 sty 2025, 17:08
2rzyn pisze: ↑ 20 sty 2024, 9:32
Dlaczego Tede Królem Jest
Jose
Parlae
Posty: 9251 Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29
Post
autor: Parlae » 25 sty 2025, 18:38
potter pisze: ↑ 25 sty 2025, 16:52
o i ja też nie, jedna z fajniejszych postaci
Co jest w niej fajnego? Że Tylko ciągle szuka bolca? Ani ładna, ani ciekawa. I ten śmiech.. wkurwia mnie fest.
Parlae
ConeyIsland
Posty: 6066 Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie
Post
autor: ConeyIsland » 25 sty 2025, 18:45
manio pisze: ↑ 24 sty 2025, 14:45
Pani doktur z prison break
Wtf? Jej w tym temacie to się nie spodziewałem...
ConeyIsland
gracjangk
Posty: 343 Rejestracja: 02 sie 2019, 9:09
Post
autor: gracjangk » 25 sty 2025, 19:09
Nie rozpocząłem nawet oglądania tego serialu przez tę krindżową i przesadzona postać: Beth Dutton z Yellowstone
gracjangk
phobos
BOR PTKWO
Posty: 28410 Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22
Post
autor: phobos » 25 sty 2025, 19:37
Jose pisze: ↑ 25 sty 2025, 17:08
jebnięta fest była
ponadto
ale jej koniec, można powiedzieć, że satysfakcjonujący
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
ffeee pisze: ↑ 12 sty 2023, 0:17 szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić
lygrys pisze: Nie prawactwo, wie że będzie dojechane za swoje poglądy.
phobos
badi
BIZNESMENEL
Posty: 6154 Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13
Post
autor: badi » 25 sty 2025, 20:29
gracjangk pisze: Nie rozpocząłem nawet oglądania tego serialu przez tę krindżową i przesadzona postać: Beth Dutton z Yellowstone
same here, mega przerysowana postać
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
badi
trez
Posty: 1750 Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31
Post
autor: trez » 30 sty 2025, 7:08
Z nowości to Lashana Lynch. Człowiek przez nią kibicuje Szakalowi. xd
trez
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 5606 Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15
Post
autor: gogi » 30 sty 2025, 16:50
Była jednym z elementów, który obrzydził mi ostatniego Bonda. Nie, żeby był wybitny, ale bez niej byłby odrobinę lepszy.
pardon pisze: ↑ 10 lis 2023, 12:06
nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
gogi
kurczakiziemniaki
Zbanowany
Posty: 32 Rejestracja: 29 sty 2025, 14:20
Post
autor: kurczakiziemniaki » 30 sty 2025, 20:48
Luxair pisze: ↑ 25 sty 2025, 14:25
Połowa damskiej obsady Euphorii razem z wiecznie nadąsaną Zendayą, ale wygrywa jednak porno-glonojad:
gdzie są jej cycki?
Im the same nigga stole your bike
kurczakiziemniaki
taka
Posty: 740 Rejestracja: 20 kwie 2019, 17:02
Post
autor: taka » 30 sty 2025, 22:21
taka
genocidegeneral
Posty: 11711 Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50
Post
autor: genocidegeneral » 03 lut 2025, 1:48
ale bym cię ruro sprzedał do burdelu w dusseldorfie
"A cop yells, "do not run I will [in the future] shoot!" This phrase is meaningless to the nigger. In the nigger's mind he has two choices: be detained by the cops, or run and be free."
genocidegeneral
niuhniuh
Posty: 1880 Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02
Post
autor: niuhniuh » 03 lut 2025, 13:13
trez pisze: ↑ 30 sty 2025, 7:08
Z nowości to Lashana Lynch. Człowiek przez nią kibicuje Szakalowi
Nie wytrzymałem do drugiego odcinka nawet. Co za wkurwiająca postać.
Ode mnie:
Mara Vendrell, żona Shane'a z The Shield
niuhniuh
KejMart
Posty: 404 Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28
Post
autor: KejMart » 04 lut 2025, 9:37
Oprócz tych wyżej wymienionych mega wkurwiała mnie "jedynastka" w ostatnim sezonie Stranger Things, jebany płaczek
KejMart