Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Woozard
Posty: 239
Rejestracja: 22 mar 2020, 13:00

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Woozard »

kojarzycie które gierki z serii Final Fantasy mają taki system walki jak FF7 Remake? chodzi mi o wykorzystywanie active time battle w czasie napierdalanki
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 9243
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Parlae »

onizuka pisze: 16 wrz 2024, 15:45 https://allegro.pl/oferta/nowe-4-talie- ... 5514558356

Myślicie ze coś takiego zyskuje z czasem na wartości? Zafascynowalem się gwintem i szukam fizycznej formy ale still wolałbym traktować to jako inwestycje niż kaprys
No zyskuje, bo jakiś czas temu o tym już na forum pisałem i wszystkie 4 talie kosztowaly 400 zł, a teraz tyle trzeba dać na allegro za dwie. A jak zafoliowane jeszcze to za wszystkie widzę po 900 zł.
Sam mam nieruszone wszystkie te talie. HOLD
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 4491
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: yungXpaproch »

GRACZE
chce ktos popykac w geoguesser? ziomale juz nie chca ze mna grac bo za wysoki poziom
pzdr z farcikiem
obczaj se muzyczke synku :joint:
https://www.youtube.com/@yung_paproch
genocidegeneral
Posty: 11704
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: genocidegeneral »



hmmm
"A cop yells, "do not run I will [in the future] shoot!" This phrase is meaningless to the nigger. In the nigger's mind he has two choices: be detained by the cops, or run and be free."
fangks
Zbanowany
Posty: 67
Rejestracja: 09 lip 2024, 19:19

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: fangks »

grał tu ktoś może w grę "starsand"? to taki surwiwal na pustyni.
Awatar użytkownika
cloud
chmura
Posty: 6831
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31
Lokalizacja: Vice City, Leonida, USA

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: cloud »

ktoś może polecić jakąś fajną wyścigówkę do pogrania na splitscreenie? (ps5) ten crash nitro fueled jest warty zachodu?
Grand Theft Auto VI (GTA 6) is officialy scheduled to release worldwide on November 19, 2026, for PlayStation 5 and Xbox Series X/S.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 14655
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: 022 wwr

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: zemsta1camzata »

gt7.
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 6251
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Luxair »

Zamówiłem sobie książkę Archona z autografem o graniu w pokoleniu millenialsów, heh
AMEX, no cap, 800 score
They wonder how... how I QAP like that
Awatar użytkownika
insane
Posty: 2148
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: insane »

ja mam wybuchające beczki z autografem bestii z tokio xD

@cloud sonic racing to gry w typie mario kart i widzę że ta cześć z 2019 ma nawet dobre opinie, ale nie grałem bo mam mk8. są też dwie części hot wheelsow i włączyłem kiedyś jak była w game passie, ale mario kart lepsze i usunąłem xd
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 1342
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Rozpierdalator »

Te Mario kart to na wszystkich "pojemnościach" takie łatwe jest? Bo gram tą pierwszą i trochę się odechciewa bo nawet nie ma sensu z powerUpów korzystać
Awatar użytkownika
insane
Posty: 2148
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: insane »

tylko online gram, te singlowe cupy są tylko do zapoznania się z trasami
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 28404
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: phobos »

mario kart online jest przerażająco trudne xD
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze: 12 sty 2023, 0:17szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Nie prawactwo, wie że będzie dojechane za swoje poglądy.
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 6154
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: badi »

A kto grał w takie coś jak Stunt GP? mi się przypomniał wóz o nazwie Wikidajło i nie wiedziałem skąd a to taka fajna gierka była


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 5730
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Piters »

ja nawalałem w to długimi godzinami

nawet wróciłem kilka lat temu, ale no jednak za łatwe to już było żeby grac dłużej
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Krew
Posty: 1924
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:49

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Krew »

Wyszło coś w tym roku dobrego na PS5 ? Myslalem o tej małpie z chin, "Wukong" chyba, ale poza spamem chińczyków to oceny nie powalają. Star Warsy to chyba tylko z przeceny bo Ubi to wiadomo, że gówno puściło.
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 14655
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: 022 wwr

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: zemsta1camzata »

nic nie wyszło
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 3082
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Mietek »

W Street Fightera ktoś śmiga/śmigał, warto?
Kalom
Posty: 6779
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Kalom »

Krew pisze: 06 paź 2024, 21:41 Wyszło coś w tym roku dobrego na PS5 ? Myslalem o tej małpie z chin, "Wukong" chyba, ale poza spamem chińczyków to oceny nie powalają. Star Warsy to chyba tylko z przeceny bo Ubi to wiadomo, że gówno puściło.
stellar blade
Awatar użytkownika
cloud
chmura
Posty: 6831
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31
Lokalizacja: Vice City, Leonida, USA

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: cloud »

podbijam, stellar blade zdecydowanie, sam ostatnio przeszedłem w ~35h, kilka słabszych momentów, ale naprawdę solidny tytuł
Grand Theft Auto VI (GTA 6) is officialy scheduled to release worldwide on November 19, 2026, for PlayStation 5 and Xbox Series X/S.
Spoiler
Obrazek
Yatzeek
Posty: 85
Rejestracja: 17 lip 2019, 7:24

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Yatzeek »

Aktualnie napierdalam w stellar blade i to prawda, piękna gra
ODPOWIEDZ