Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
streści ktoś? podał tam powody odejścia albo powiedział coś ciekawego, np ze borek to alkoholik? nie chce mi sie go sluchac przez prawie 10 minut
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Dłuższą przerwę sobie robi
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
mem z Obamą przypinającym sobie medal
tl;dr chłop się wypalił tym nic nie robieniem, i pierdoli jak to się nie narobił w życiu
tl;dr chłop się wypalił tym nic nie robieniem, i pierdoli jak to się nie narobił w życiu
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Wypalenie nic nie robieniem bądź robieniem "najmniej" (tak wygląda od strony widza) - ciekawe,
cóż, KS tango down? Nie wydaje mi się.
cóż, KS tango down? Nie wydaje mi się.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
KS jest gównem jebanym od dawna, żadna strata jak ostatecznie spadnie z rowerka
- zemsta1camzata
- Posty: 14668
- Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
- Lokalizacja: 022 wwr
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
to teraz wyniki finansowe ks ostro w dół polecą bez smokowskiego
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
za nogawką ukryta jest maczeta
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
w sumie szkoda bo mam jakiś sentymecik do kanału sportowego
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
A wiec jednak Hajtowy u Koltonia tak wyjasnił Smoka, że skończył mu karierę
Kocham, pozdrawiam
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Na "X" już lata opinia o "efekcie Wandzela" i wyprowadzaniu pieniędzy,
na razie w KRS nie widać zmian, jednak Smokowski był gościem raczej bez jakichś kontrowersji mocnych, raczej na spokojnie,
ciekawe co na to sponsorzy.
na razie w KRS nie widać zmian, jednak Smokowski był gościem raczej bez jakichś kontrowersji mocnych, raczej na spokojnie,
ciekawe co na to sponsorzy.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Jak chamsko Weszło nie umieścili na grafice
A smokowski? Nudziarz, nikt płakał nie będzie
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Boras się zniechęci bo to jebany leń jest, Pol pójdzie do Stanowskiego i tyle zostanie z projektu
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
jakbym miał stawiać na koniec pewnie odsprzedadzą KS jakiemuś PS czy innemu Agorze które mają markę a totalnie nie potrafią w wideocontent
- TruthTeller
- Posty: 273
- Rejestracja: 12 cze 2019, 17:24
- Lokalizacja: Wro
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
kontekst?
ja nie oglądałem i bawi mnie to pierdolenie o braku żaru, prowadził programy typu 10 pomysłów na wyrzut piłki z autu z zerową oglądalnością to nic dziwnego, że styki się w bani przepaliły, bo przecież taki zajebisty program, czemu ludzie nie oglądają, wina ludzi, odchodzę na własnych zasadach
Kanał na początku nie dość, że był świeży, to kombo czterech jednych mniejszych, drugich większych odklejeńców uwypuklił charakterki każdego z nich i śmiesznie się ich przepychanki oglądało. Podsumowane zostało to odejściem Stana, który solo jeszcze bardziej obrósł w piórka i poszedł w strone republiki tv pod przykryciem
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Wpisz sobie na yt hajto o smokowskim
Kocham, pozdrawiam
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
No niestety, on wraca, a w przyszłym sezonie pewnie już na stałe w premier league
- TruthTeller
- Posty: 273
- Rejestracja: 12 cze 2019, 17:24
- Lokalizacja: Wro
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Źle nie komentuje, ani źle się na temat samej piłki nie wypowiada. Tylko jak wchodzi na jakieś sytuacje personalne swoje, życia piłkarzy czy finansów w świecie futbolu to jazda bez trzymanki 
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
nie no, przyjebany jest, może wypierdalać
cztery żubry i dwie kurwy
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
viaplay uchowaj mnie jakoś od tego canal+ i zostań jakimś cudem jeszcze kilka lat
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia




-(1).gif)




