Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
nawet nie zauważyłem jak zleciało te 20 minut, bo ani jednego śmiesznego momentu nie było xD
- checollada
- Posty: 1270
- Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
ja dałem radę 4 minuty obejrzeć xd
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Posłuchałem sobie wywiadu Leszka Milewskiego w Futbolowni i sympatyczny Tetryk, momentami był niesympatyczny. Zupełnie słusznie, bo Czyżak strasznie te wywiady robi. Czuć było, że to jednak jest różnica poziomów, jeśli chodzi o warsztat dziennikarski i Milewski nie chciałby robić takich wywiadów, które robi Czyżak.
Ps. O co chodzi Leszkowi z tą Francją 2016? Często mówi, że to była katastrofa, ale nic poza tym. Faktycznie jakieś chujowe materiały dostarczał i nie ogarniał, czy to tylko jego odczucie?
Ps. O co chodzi Leszkowi z tą Francją 2016? Często mówi, że to była katastrofa, ale nic poza tym. Faktycznie jakieś chujowe materiały dostarczał i nie ogarniał, czy to tylko jego odczucie?
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Ten Czyżak jest tragiczny. Ciężko przebrnąć przez te jego wywiady.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Nie wiem co teraz Milewski mówi, ale śledziłem wtedy weszlo i pamiętam że jego raporty z Francji byly głównie nt. kwestii organizacyjnych - jeździł z plecakiem i milionami przesiadek, a pociągi byly odwoływane i zatłoczone, do tego stopnia że komentujący zaczeli pisać tzw. fanfiki o Leszku jeżdżącym ze złamaną nogą na pace żuka. Zabawnie to kontrastowało z tekstami Ćwiąkaly, które były dużo bardziej skupione na piłce - jeśli dobrze pamiętam, to oni dostali jakąś furę od sponsora i przypadła ona właśnie ćwiąkiemu
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Jest szansa, że Leszek nie miał wtedy prawka. Generalnie z furami mu trochę nie po drodze, bo z tetryckich rozmów wynika, że zaczął jeździć stosunkowo niedawno, bo go rodzicielstwo do tego zmusiło.
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
czyli na slizgawce bylby zwyklym pizdeuszem bez prawka jak badman
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
to początek drogi do elegancji
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Przeciez Milewski grubo ponad 180 cm wzrostu jak i nie 190 proszę nie porównywać, bardziej by był traktowany w najgorszym wypadku jak pocieszny miś Yogi (nie mylic z userem) a nie jakis ciumciok który nawet urosnąć nie potrafi
- bialyjelen
- Posty: 1442
- Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
pizdueszem, ale jednak z prawkiem
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Pamiętajmy jednak, że to prawo jazdy robione w Sieradzu
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Smokowski opuszcza Kanał Sportowy
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
niech spierdala grać w padla i słuchać the national
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
- the badman
- Artysta
- Posty: 2461
- Rejestracja: 24 cze 2019, 17:39
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
@sztyc Skąd taka mocna opinia o pociesznym Tomku?
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
a jaka ma być inna, wielki pan gwiazdor komentator, a uszy więdną jak dali mu komentować french open... Hajto wyjaśnił Smoka
+ jest w fajnopolackim radio i zachwyca się muzyką dla fajnopolaków która jest obiektywnie chujowa
+ jest w fajnopolackim radio i zachwyca się muzyką dla fajnopolaków która jest obiektywnie chujowa
- bialyjelen
- Posty: 1442
- Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
myslicie ze to przez wielkiego matiego bora?
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
może jest mu wstyd robo podo i borka przed bardziej elokwentnymi znajomymi z padla i radia 358, a i hajs pewnie nieporównywalny z tym co było rok temu w KS
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Po prostu jest zmęczony, dużo pracował w czasie Euro i IO a Stano mówił, że Tomek to za bardzo pracować nie lubi. Stać go żeby wziąć nieskończenie długi urlop.
- the badman
- Artysta
- Posty: 2461
- Rejestracja: 24 cze 2019, 17:39
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
Ogólnie nie wiem czy Smoku się kiedyś wypowiadał co do freakfightów ale sam KS był na początku mega przeciw co myślę było zdaniem większości a później widzi takie coś:
Afery pedofilskie, jakieś wypadki zatuszowane, wardęgi, boxdele i inne kamerzysty. Każdy z rigczem by odbił
Afery pedofilskie, jakieś wypadki zatuszowane, wardęgi, boxdele i inne kamerzysty. Każdy z rigczem by odbił
Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)
a czy ten typ powiedział kiedyś cokolwiek ciekawego, spostrzegawczego, intrygującego, inspirującego, nietypowego czy raczej pierdolił oczywistości i taplał się w apologii banału? no właśnie
co by nie mówić o jego koleżkach z ks, to jednak są jacyś i albo tego stana czy matiborka lubisz, albo nimi gardzisz, smokowski to był taki rozmemłany budyń, którego każdy miał w dupie czy będzie w programie czy nie, bo nie stanowił w nich żadnej wartości dodanej, za to mniemanie o sobie i swoich horyzontach pewnie niesamowite
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)












