Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kalom
Posty: 6779
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Kalom »

nawet nie zauważyłem jak zleciało te 20 minut, bo ani jednego śmiesznego momentu nie było xD
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 1270
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: checollada »

ja dałem radę 4 minuty obejrzeć xd
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 9498
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mateko »

Spoiler
Obrazek
Bakan
Posty: 1612
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Bakan »

Posłuchałem sobie wywiadu Leszka Milewskiego w Futbolowni i sympatyczny Tetryk, momentami był niesympatyczny. Zupełnie słusznie, bo Czyżak strasznie te wywiady robi. Czuć było, że to jednak jest różnica poziomów, jeśli chodzi o warsztat dziennikarski i Milewski nie chciałby robić takich wywiadów, które robi Czyżak.

Ps. O co chodzi Leszkowi z tą Francją 2016? Często mówi, że to była katastrofa, ale nic poza tym. Faktycznie jakieś chujowe materiały dostarczał i nie ogarniał, czy to tylko jego odczucie?
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1750
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: trez »

Ten Czyżak jest tragiczny. Ciężko przebrnąć przez te jego wywiady.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14331
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: jajca »

Nie wiem co teraz Milewski mówi, ale śledziłem wtedy weszlo i pamiętam że jego raporty z Francji byly głównie nt. kwestii organizacyjnych - jeździł z plecakiem i milionami przesiadek, a pociągi byly odwoływane i zatłoczone, do tego stopnia że komentujący zaczeli pisać tzw. fanfiki o Leszku jeżdżącym ze złamaną nogą na pace żuka. Zabawnie to kontrastowało z tekstami Ćwiąkaly, które były dużo bardziej skupione na piłce - jeśli dobrze pamiętam, to oni dostali jakąś furę od sponsora i przypadła ona właśnie ćwiąkiemu
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
Bakan
Posty: 1612
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Bakan »

Jest szansa, że Leszek nie miał wtedy prawka. Generalnie z furami mu trochę nie po drodze, bo z tetryckich rozmów wynika, że zaczął jeździć stosunkowo niedawno, bo go rodzicielstwo do tego zmusiło.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 18793
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: eddy_wata »

czyli na slizgawce bylby zwyklym pizdeuszem bez prawka jak badman
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
Awatar użytkownika
mas
Posty: 6114
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mas »

Przeciez Milewski grubo ponad 180 cm wzrostu jak i nie 190 proszę nie porównywać, bardziej by był traktowany w najgorszym wypadku jak pocieszny miś Yogi (nie mylic z userem) a nie jakis ciumciok który nawet urosnąć nie potrafi
CobraBOY pisze: 25 wrz 2025, 17:43 to juz wolę polecieć na ręcznym albo zaczepić jakąś bezdomną czy emerytkę
Awatar użytkownika
bialyjelen
Posty: 1442
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: bialyjelen »

pizdueszem, ale jednak z prawkiem
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Awatar użytkownika
Travson
Posty: 1095
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:23
Lokalizacja: Łódź/Gdynia

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Travson »

Pamiętajmy jednak, że to prawo jazdy robione w Sieradzu
phobos pisze: ten świat to symulacja na zaliczenie jakiegoś kosmicznego studenciakaxd który co roku oddaje ten sam projekt ze zmianami
Awatar użytkownika
potter
Posty: 14922
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: potter »

Smokowski opuszcza Kanał Sportowy
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 3687
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: sztyc »

niech spierdala grać w padla i słuchać the national
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
the badman
Artysta
Posty: 2461
Rejestracja: 24 cze 2019, 17:39

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: the badman »

@sztyc Skąd taka mocna opinia o pociesznym Tomku?
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 4994
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: emcess »

a jaka ma być inna, wielki pan gwiazdor komentator, a uszy więdną jak dali mu komentować french open... Hajto wyjaśnił Smoka

+ jest w fajnopolackim radio i zachwyca się muzyką dla fajnopolaków która jest obiektywnie chujowa
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Awatar użytkownika
bialyjelen
Posty: 1442
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: bialyjelen »

myslicie ze to przez wielkiego matiego bora?
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 4994
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: emcess »

może jest mu wstyd robo podo i borka przed bardziej elokwentnymi znajomymi z padla i radia 358, a i hajs pewnie nieporównywalny z tym co było rok temu w KS
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Awatar użytkownika
potter
Posty: 14922
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: potter »

Po prostu jest zmęczony, dużo pracował w czasie Euro i IO a Stano mówił, że Tomek to za bardzo pracować nie lubi. Stać go żeby wziąć nieskończenie długi urlop.
Awatar użytkownika
the badman
Artysta
Posty: 2461
Rejestracja: 24 cze 2019, 17:39

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: the badman »

Ogólnie nie wiem czy Smoku się kiedyś wypowiadał co do freakfightów ale sam KS był na początku mega przeciw co myślę było zdaniem większości a później widzi takie coś:



Afery pedofilskie, jakieś wypadki zatuszowane, wardęgi, boxdele i inne kamerzysty. Każdy z rigczem by odbił
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 3687
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: sztyc »

the badman pisze: 06 wrz 2024, 14:42 @sztyc Skąd taka mocna opinia o pociesznym Tomku?
a czy ten typ powiedział kiedyś cokolwiek ciekawego, spostrzegawczego, intrygującego, inspirującego, nietypowego czy raczej pierdolił oczywistości i taplał się w apologii banału? no właśnie

co by nie mówić o jego koleżkach z ks, to jednak są jacyś i albo tego stana czy matiborka lubisz, albo nimi gardzisz, smokowski to był taki rozmemłany budyń, którego każdy miał w dupie czy będzie w programie czy nie, bo nie stanowił w nich żadnej wartości dodanej, za to mniemanie o sobie i swoich horyzontach pewnie niesamowite
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
ODPOWIEDZ