Avi - Mały Książę (2023)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Avi - Mały Książę (31.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: SiNi »

larsson1991 pisze: 28 mar 2023, 8:51 Ja się tylko zastanawiam… Czemu tu jest więcej hejtu niż propsów? :) :dunno: Już nawet nie o samego Aviego mi chodzi. Ale większość komentarzy do nowości to po prostu „ale chujnia”. Komu to daje satysfakcję? :wall:
Mi tam latają takiej opinie i czekam na płytkę, Avi ma swój charakterystyczny styl, single fajne bitowo, całość na pewno będzie klimatyczna.W preorderze nie było żadnego info o dodatkowej muzie tylko jakieś kredki i podpis w bonusie, więc będzie można śmiało brać taniej w empiku.
Blendzior
Posty: 271
Rejestracja: 29 sie 2021, 23:09

Re: Avi - Mały Książę (31.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: Blendzior »

Wyjątkowo pretensjonalna tematyka jednocześnie na maksa splycona do przekmin nastolatka z kryzysem tożsamości ala Paulo coelho, mc z kujacymi w uszy niedociągnięciami w technice, Jechanie na tym samym patencie na pożal się Boże sycilijczyka :rotfl: a ty sie pytasz czemu ludzie jadą po tym zamiast propsowac
Awatar użytkownika
larsson1991
Posty: 76
Rejestracja: 29 sty 2020, 15:44
Lokalizacja: Mordor

Re: Avi - Mały Książę (31.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: larsson1991 »

Ja, mając ich dyskografie liczyłem na dodatkowe kawałki albo dodatkową EP w preorderze jak to u nich bywa, ale jak będą same kredki to strzał w stope :)
lll
Posty: 1556
Rejestracja: 12 paź 2019, 0:34

Re: Avi - Mały Książę (31.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: lll »

Strzałem w stopę jest zamawianie preorderow u raperów. Opychanie chłamu naiwnym za kaskę ciężko nazwać strzałem w stopę.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Avi - Mały Książę (31.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: oldschool »

Blendzior pisze: 28 mar 2023, 10:25 Wyjątkowo pretensjonalna tematyka jednocześnie na maksa splycona do przekmin nastolatka z kryzysem tożsamości ala Paulo coelho, mc z kujacymi w uszy niedociągnięciami w technice, Jechanie na tym samym patencie na pożal się Boże sycilijczyka :rotfl: a ty sie pytasz czemu ludzie jadą po tym zamiast propsowac
Dokładnie. Kiedyś się jaralem, teraz bardziej mnie jego styl śmieszy.
Awatar użytkownika
always_flexin
Posty: 80
Rejestracja: 08 mar 2023, 10:29
Lokalizacja: Trafalgar

Re: Avi - Mały Książę (31.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: always_flexin »

larsson1991 pisze: 28 mar 2023, 9:08 No dobra. Czyli nic w ciągu powiedzmy 2-3 lat dobrego nie wyszło? :search: :dunno:
No byczku zależy, masz użytkowników typu @SiNi czy @Bryx Fenrir, którzy sprawdzą wszystko i jeszcze 90% materiałów będą się jarać. Z drugiej strony masz chłopów 30+, którzy pamiętają czasy myspace i ich (m.in. mnie) nie zaspokoisz jakimś pierdoleniem o hajsie i wymienianiem kolejnych marek ubrań przez 56 minut na jakimś nie dla zamkniętych truskuli NIUSKULOWYM BICIE.
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Avi - Mały Książę (31.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: SiNi »

@always_flexinMoja klasyfikacja wiekowa to już niestety "dziadowe" rejony, nie za bardzo rozumiem stwierdzenie „jarać się” bo skoro dotyczy to tylko samego słuchania to zgodzę się z tym - w moim przypadku doceniam utwór w całości, zawsze można odszukać fajny bit, melodie, przestrzeń w tracku, miły dla ucha wokal, flow czy cokolwiek, ze względu na moje hobbistyczne zajęcia muzyczne z przeszłości bardziej mnie interesuje ta druga warstwa niż sam tekst, który w większości przypadku nie jest jakiś górnolotny, ale to nie znaczy, że też nie może być fajny.

@larsson1991 W opisie jest info, iż preorder zawiera CD plus dedykowaną, autorską kolorowankę z kredkami oraz podpis, więc szanse raczej nikłe na dodatkowy materiał.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7534
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Avi - Mały Książę (31.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: eddy_wata »

szymon0791 pisze: 18 mar 2023, 21:15 Dzieciaczki zgadzam się że jeśli chodzi o Raszyn, no to możliwości pracy w stolicy na pewno były. Ale żyłem w Warszawie i spędzałem dużo czasu też na wsi 40 km od wawy i naprawdę dla roczników 80-9 powiedzmy 3 , nie było tak kolorowo. Ze 2 razy próbowałem być zdziesionowany, co chwila spisywanie przez psy, wywożenie na jakieś rozpoznania na komendę za nic, czy nawet kucanie przy lawkach żeby sprawdzić czy w dupie dragow nie masz. A teraz ja nie pamietam kiedy ostatni raz mnie psy spisywaly ... .Oczywiście strzelaniny pojedyncze, podpalenia samochód częste , no ale za mały gowniarz byłem żeby pamiętać o co chodziło. No kto z okolic nie kupował spodni na Stadionie stojąc i przymierzajac je na kartonie na środku alejki ten tego nie zna.
Na wsiach też chlanie i amfa od rana do rana, całkowity brak perspektyw + też oczywiście awantury między wsiami, bójki co chwila itp. Teraz poświęcisz rok czy dwa I wyrobisz skille to robienia jakieś pracy online. AI trochę to zmienia obecnie i zobaczymy jak będzie świat wyglądał za rok czy dwa.
Tylko nie mówię że teraz jest lepiej, powiedziałbym że gorzej nawet bo wtedy czasy były skurwiałe, ale większość ludzi dobrych, teraz ludzie są skurwiali.
>bycie dziesionowanym
> bojki miedzy wsiami po wudce i amfetaminie

> ludzie chociaz byli dObZi
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 852
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Avi - Mały Książę (31.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: ogkush »

jakbym słuchał banicje bisza :dunno:
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Awatar użytkownika
Master
Posty: 296
Rejestracja: 15 maja 2019, 16:45
Lokalizacja: Kato

Re: Avi - Mały Książę (31.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: Master »

larsson1991 pisze: 28 mar 2023, 8:51 Ja się tylko zastanawiam… Czemu tu jest więcej hejtu niż propsów? :) :dunno: Już nawet nie o samego Aviego mi chodzi. Ale większość komentarzy do nowości to po prostu „ale chujnia”. Komu to daje satysfakcję? :wall:
Obrazek

Ogólnie to kiepskie te single, Avi cofnął się w rozwoju i przestał rymować.
Widzę beton i tylko beton, gdy patrzę ślepo
Obrazek
Awatar użytkownika
larsson1991
Posty: 76
Rejestracja: 29 sty 2020, 15:44
Lokalizacja: Mordor

Re: Avi - Mały Książę (31.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: larsson1991 »

Dobra. Zawartość preorderu jednak mnie mocno nie zadowoliła. Mam nadzieje, że jednak matetiał na CD wynagrodzi. Po co mi kredki, kolorowanka? :(
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Avi - Mały Książę (31.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: Moltisanti »

Haha chlop kredki dorzucił do preorderu bo wiecie MALY KSIĄŻE XD ależ to głębokie, juz pewnie upoerdolił sobie w głowie jakas bzdure że te kredki mają pielęgnować w słuchaczu dziecko i przypomnieć mu jak blablabla. Tym tokiem to reszta raperów powinna dorzucać kondony i samary do priorderów
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1869
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: Avi - Mały Książę (31.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: Połas »

Moltisanti pisze: 29 mar 2023, 16:17 Tym tokiem to reszta raperów powinna dorzucać kondony
To już zrobił Smolasty.
Obrazek
Blendzior
Posty: 271
Rejestracja: 29 sie 2021, 23:09

Re: Avi - Mały Książę (31.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: Blendzior »

Słuchacze malika czy innego gamonia (a przynajmniej tak mi sie wydaje) nie robią ze swojego idola górnolotnej sztuki. Fani Aviego już tak, co jest totalnie żenujące bo wychodzi na to, że byle lamus z wadą wymowy, bagażem doświadczeń po odwyku może robic "ambitną" muzykę. To ja już wole gsp czyste diha niż taką obrzydzającą grafomanie.
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2071
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Avi - Mały Książę (31.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: 2do5 »

Moltisanti pisze: 29 mar 2023, 16:17ależ to głębokie, juz pewnie upoerdolił sobie w głowie jakas bzdure że te kredki mają pielęgnować w słuchaczu dziecko i przypomnieć mu jak blablabla.
nie ma potrzeby przypominać, jego słuchacze to teraz w większości dzieci
na tt lata w chuj filmików z jego muza, a komentarze w stylu "Avi to coś więcej niż muzyka" to norma
jak odbiorca w ogóle nie zmusza swojego idola do starań tylko przyjmuje z wypiekami na twarzy każdy syf który spłodzi to właśnie wychodzą takie rzeczy
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
LucaLux
Posty: 3
Rejestracja: 17 mar 2020, 11:45

Re: Avi - Mały Książę (31.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: LucaLux »

Straszny zawód ta płyta, wcześniejsze projekty zdecydowanie o poziom wyżej.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Avi - Mały Książę (31.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: RIVALDO111 »

Wy się dziwicie że istnieje mit Avi-poeta. To przez to że dziś jest bardzo mierny mainstream to i z braku laku Avi robi dla masy za wielkiego tekściarza gdy ma się obok Kinny Zimmera czy Okiego.

Już nie wspomnę co się dzieje pod numerami Szpaka, ochy i achy jakby był drugim Adamem Mickiewiczem.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Avi - Mały Książę (31.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: SiNi »

larsson1991 pisze: 29 mar 2023, 16:06 Dobra. Zawartość preorderu jednak mnie mocno nie zadowoliła. Mam nadzieje, że jednak matetiał na CD wynagrodzi. Po co mi kredki, kolorowanka? :(
Czyli nie ma żadnych bonus tracków oraz epek i można na spokojnie wyczekiwać na premierę w empiku?
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2071
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Avi - Mały Książę (31.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: 2do5 »

RIVALDO111 pisze: 29 mar 2023, 17:00 Wy się dziwicie że istnieje mit Avi-poeta. To przez to że dziś jest bardzo mierny mainstream to i z braku laku Avi robi dla masy za wielkiego tekściarza gdy ma się obok Kinny Zimmera czy Okiego.
stary przecież kiedyś też był mit Magik-poeta czy Eldo-poeta, z tym że za tego pierwszego to ew mogłeś przegadać temat z ziomkami z podstawówy, ew trochę później ustawić sobie jakiś fajny opis na epulsie z tekstem Paktofoniki, nie ta siła przebicia co dzisiejsze tik toki i instagramy. no ale Magik chociaż dobrze rapował
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
MarkiMark88
Posty: 14
Rejestracja: 28 gru 2022, 0:47

Re: Avi - Mały Książę (31.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: MarkiMark88 »

Ciekawy jestem solo aviego,mam nadzieję że bity nie zamulą,bo jego ospale flow akurat jest jeszcze dla mnie spoko.
Single mi na razie nie siadły,chociaż gdzieś mi na playliście się przewinęły,,zobaczymy jaka będzie całość
Kto by kiedyś przypuszczał że Louis ma szansę wydać lepsze solo :D
ODPOWIEDZ