Chada

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2095
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Chada

Post autor: d3nt »

Jakim kurwa cudem na forum hip-hopowym nie ma tematu o gościu który przez jakieś 3 lata (2009-2012) kompletnie zdeklasował resztę sceny pod wzgledem popularności?

Jedni lubią, drudzy nie, ale szacunek za całokształt kariery i zdecydowanie status legendy, legendarne pianinko w każdym kawałku z którego kiedyś była beka a dzisiaj jest to znak rozpoznawczy jegomościa i podchodzę osobiście do tego z wielkim sentymentem.

Ktoś powie ze płyty były monotematyczne, tutaj odpowiedz
Nic tu nie mam do dodania
Mi ten klimat ciągle sprzyja
Ja innego życia nie znam
Powiedz o czym mam nawijać?
Proceder wykuty na pamięć od małolata, prawdziwy uliczny rap bez koloryzowania i brandzlowania się, z czasow gdzie nie było pierdyliarda raperów z trzema literami na końcu ksywy.

Dla koneserów gatunku.

Kocham to życie, ryzyko i ulice,
Gdzie czarne myśli maja odbicie w praktyce


RIP
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
wuiru
Posty: 191
Rejestracja: 13 kwie 2020, 11:37

Re: Chada

Post autor: wuiru »

d3nt pisze: 22 sty 2023, 7:40status legendy,
hahahah legendarna była beka z niego non stop, raper marny, doniu go zjadł i wysrał także nie ma sensu zakładania tematu
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2095
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Chada

Post autor: d3nt »

Złote/platynowe płyty, bogata dyskografia, nigdy żadnej krzywej akcji na koncie, w pizdu koncertów, działanie od samego początku sceny aż do śmierci dalej wykręcając zajebiste wyświetlenia, szacunek w środowisku to wystarczająco żeby być legenda.

To ze ty myślisz inaczej to tylko twoje zdanie
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
sychy
Posty: 337
Rejestracja: 12 lis 2019, 7:41
Lokalizacja: תל אביב-יפו

Re: Chada

Post autor: sychy »

d3nt pisze: 22 sty 2023, 10:17 nigdy żadnej krzywej akcji na koncie,
Witam, z tej strony Chada, 25 listopada...

Było milion przypałowych akcji, narkotyki zmiotły typa z planszy :dunno:
Ty farmazonie kłamiesz, nawet gdy mówisz: "Dzień dobry"
Weź te pieniądze i wsadź je sobie w odbyt
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2095
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Chada

Post autor: d3nt »

Ale ze wyjebal kogos kiedyś na coś? Wyszedł z wanny tranzola? Rozjebal się na kogos? To ze przegrał wojnę z własnymi demonami to krzywa akcja? Czy beef z Gabi to krzywa akcja? :lol:
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
sychy
Posty: 337
Rejestracja: 12 lis 2019, 7:41
Lokalizacja: תל אביב-יפו

Re: Chada

Post autor: sychy »

Tak, przegrać beef ze swoją ex to jedna z krzywych akcji
Ty farmazonie kłamiesz, nawet gdy mówisz: "Dzień dobry"
Weź te pieniądze i wsadź je sobie w odbyt
Footer
Posty: 74
Rejestracja: 26 cze 2019, 18:41

Re: Chada

Post autor: Footer »

Krzywa akcja to jazda autem mając ponad promil, ucieczka przed policją a w końcu wjebanie się w kapliczkę :bag:
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2095
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Chada

Post autor: d3nt »

W takim razie tupac/dmx i w pizdu innych raperów tez nie są legendami idąc waszym tokiem myślenia, bez odbioru
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Chada

Post autor: ebismolarek »

Gdyby to odjebal belmondo albo sentino to byłyby propsy, taka prawda...
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Chada

Post autor: OmarStooleyman »

Chada to najwyraźniej nie nasz bohater, już nie komentując zbytnio dorobku artystycznego, to zawsze budził zainteresowanie głównie w środowisku patusów i innego elementu. Film "Proceder" to dla mnie jedno z największych polskich guilty pleasure w kategorii kinematografii, zaraz po Kac Wawa. Taki skok do świata w którym nigdy nie chciałbym być.
Awatar użytkownika
knarku
Posty: 1725
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:33
Lokalizacja: Nijmegen

Re: Chada

Post autor: knarku »

nie no przeciez z tomasza chady syna bogdana zawsze byla toczona beka i fakt, ze juz nie zyje nic w zasadzie nie zmienil, nie wiem w jakim kregu on byl postrzegany jako legenda, ale przeciez jak wychodzilo WGW (tj. 2011 rok) to on byl pod stepem a to wlasnie step w tamtych czasach byl swego rodzaju kurwa hegemonem xD a na pewno jednym z trzech najpopularniejszych labeli (prosto najlepiej prosperowalo i stopro w tamtych czasach z tego co kojarze), wiec te wyswietlenia duzo nie znaczyly zwlaszcza, ze on od zawsze byl definicja kwadratowego rapera, zawsze te charakterystyczne pianinko o ktorym wspomniales i przynajmniej na slg to byla szczatkowa ilosc jego sluchaczy, z reszta na forum z kreska podobnie

ja co prawda nie znam calej jego tworczosci, bo ciezko przez to przebrnac, ale pierwszy numer, ktory mi przychodzi do glowy i czesto u mnie leci to zdecydowanie ten
Spoiler
no i osobne propsy ode mnie ma za wklad w ta kulture blendow, gdzie dumnie pojawial sie obok takich zawodnikow jak sam l'dogg, so-coul, wil-q, czy tez chociazby youngster

ps
Spoiler
opierdol pale starej
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6351
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Chada

Post autor: zemsta1camzata »

Chada props, jeden z lepszych raperów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2095
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Chada

Post autor: d3nt »

Pamietam jak na starym forum ludzie w 2009 czy tam 10 roku nieironicznie wpisywali go w temacie panczlajny na przemian z innymi raperami których tam nigdy powinno nie być xd


Swoją droga, ma ktoś wideo jak Chada ciśnie uhola z Lecha Poznań na planie teledysku do reprezentuje biedę? bo szukałem jakiś czas temu i nie mogłem znaleźć, pamietam ze Video było chyba czarno białe a Chada miał beret na głowie
Ostatnio zmieniony 22 sty 2023, 14:02 przez d3nt, łącznie zmieniany 2 razy.
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Chada

Post autor: azar »

OmarStooleyman pisze: 22 sty 2023, 11:57 Chada to najwyraźniej nie nasz bohater, już nie komentując zbytnio dorobku artystycznego, to zawsze budził zainteresowanie głównie w środowisku patusów i innego elementu. Film "Proceder" to dla mnie jedno z największych polskich guilty pleasure w kategorii kinematografii, zaraz po Kac Wawa. Taki skok do świata w którym nigdy nie chciałbym być.
Przeciez ten film ma tyle wspólnego z życiem Chady co Sentino z King Vonem, Ty masz 13 lat czy co?
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Zwikk
Posty: 432
Rejestracja: 09 lis 2020, 17:17

Re: Chada

Post autor: Zwikk »

On i magik uczą boga rapować
Awatar użytkownika
fromage
Zbanowany
Posty: 3914
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Chada

Post autor: fromage »

Bo mu sie znudzil 2pac I biggie
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
edenmar
Posty: 1221
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chada

Post autor: edenmar »

Wszystko na temat
Spoiler
Obrazek/spoiler]
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Chada

Post autor: benzoabuser »

Problem taki, że rapował słabo.

I tam koleżka napisał, że nie było przypalowych akcji. A jakby tam koleżko na tym przystanku wtedy ktoś był czy przy tym słupie czy w co on tam pierdolnął? Co byś wtedy pisał koleżko? Już wolę wejście do wanny gdzie nikomu oprócz odbytu bohatera nie dzieje się krzywda. Jedno jest pewne, gdyby wtedy kogoś jebneli na śmierć to chada by żył, ale przy okazji by pierdział w pasiak.
d3nt pisze: 22 sty 2023, 7:40 Jakim kurwa cudem na forum hip-hopowym nie ma tematu o gościu który przez jakieś 3 lata (2009-2012) kompletnie zdeklasował resztę sceny pod wzgledem popularności?
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2095
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Chada

Post autor: d3nt »

To wtedy by nie było tego tematu, a gdyby babcia miał wąsy…

Prosty lubie rap nie poleci żaden grafoman
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2388
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Chada

Post autor: Sialala »

Oczywiście że legenda sceny. Dzialam po swojemu, czarne słońce, cokolwiek, proceder to klasyczne rzeczy. Nie wspominając o klimie i dla dzieciaków, kurwa nawet o nas dla was jest moim zdaniem klasykiem. Nie śledziłem w ogóle gdy miał swoj peak w step records bo już nie słuchałem prawie wcale polskiego rapu ale gość był na szczycie i ani przejebane beefu z doniem ani przepychanki z gabi tego nie zmienią. To gadanie że 10 lat temu była beka z chady to ino ostatnie podrygi tej spierdoliny internetowej z tamtych czasów gdy modne bylo śmianie się z jebania policji, więzienia i prawilnego rapu. Te same spierdoliny słuchają teraz paparuchów nawijających o ulicy nie mając z nią nic wspólnego. Chada zasłużenie status legendy w polskim rapie.
ODPOWIEDZ