Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

porter
Posty: 96
Rejestracja: 20 kwie 2019, 18:28

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: porter »

Chciał hajs na 10, przyszło już 7 :lol: Zrobią jeszcze 3 transfery, tak jak pan Rangnick powiedział i wjeżdża mistrzostwo Anglii
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

On mówił o 7-10 transferach w najbliższym oknie. Skończyło się na 5-6, po czym zespół zaliczył wyraźny progres i dopiero teraz stopniowo wymieniane będą kolejne ogniwa. To jednak spora różnica w strategii budowania klubu. No chyba, że podchodzimy do tego, że 3 transfery w tą, czy w tą, różnicy nie robią.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Groszek »

Jakby jeszcze przyszedł haaland i gvardiol to by byli 10pkt nad city i Arsenalem czyli miał rację
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

Tylko zastanawia mnie dlaczego nie chciał Mbappe.
porter
Posty: 96
Rejestracja: 20 kwie 2019, 18:28

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: porter »

Strategia budowania klubu? A było coś takiego w United przez ostatnie lata? Setki milionów funtów na transfery, a w 3 ostatnich sezonach podstawowym środkowym pomocnikiem był McTominay :bowdown: A to tylko jeden z absurdów. W końcu Rangnick powiedział kilka słów prawdy i (o dziwo po tylu latach) to się dzieje, wygląda jakby coś tutaj wreszcie zaczynało mieć ręce i nogi. Wymiana szrotu i zgniłych jabłek na jakościowych zawodników lub przydatnych dla zespołu? Zajebiście. Im szybciej, tym lepiej.
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: pardon »

a pamietacie jak ozil byl przez trzy sezony najlepsza 10tka swiata? niesamowite czasy
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Kalom »

oglądałem parę tygodni temu kompilacje bramek w których brali udział uzil i krisztianu ronaldu asystujący sobie nawzajem i myślę że z nikim cr7 nie grało się tak dobrze jak z mesutem :oops: piękny to był duet a ozil w peaku to jeden z najlepszych piłkarzy do oglądania i chwała jose murinjo za tamten real madryt
:joint: [*]
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: pardon »

no to podanko do cr z glebi pola gdzie zaladowal waldesowi pod pacha i potem uciszal trybuny jeden z najbardziej ikonicznych nomentow nowozytnej laliga

a to i tak pewnie nawet nie top3 asyst overall :oops:
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Groszek »

Ozil props fajnie się oglądało, ale gość nigdy nie dojeżdżał 70min i gościa już nie było jakby grał 120min
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: potter »

A on zakończył te karierę oficjalnie czy nie? Ostatnio coś było że kończy, ale na transfermarkt ma że gra dalej w Basaksehir.
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6145
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: zemsta1camzata »

zakonczyl
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: KejMart »

Ozil gdyby miał pół napastnika w sezonie 15/16 to by skończył z 35 asystami a Arsenal z mistrzostwem Anglii. Ale ludzie będą pierdolić że Giroud niedoceniany. Masut piękny piłkarz za Mourinho i pierwszych sezonach w Arsenalu, tylko często znikał w ważnych meczach, ale patrzyło się z przyjemnością jak miał dzień.
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1220
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: gambler »

Jak ozil to oczywiście historia o „besugo”
Florentino Perez w 2012 /tlumaczenie rm.pl
Spoiler
5.10.2012 „On [Özil] przyjechał tu z dziewczyną. Ten jest z tych 21-latków... To trzecia generacja Turków. Zaczynał się mecz i ona mówiła [wycięte]. I cóż, on odkrył Madryt, gościu. Czyli ani Turek, ani k**as, ani trzecia generacja, ani dziewczyna [śmiech]. Kazał dziewczynie spieprzać i zmienił życie. Zakochał się we włoskiej modelce z Mediolanu. Więc brał prywatny samolot, leciał tam, zaliczał, wracał i kto tam wie, co jeszcze. Któregoś dnia wkurzył Mourinho, którego to jednak bardzo rozbawiło. I ten mówi mu, Özilowi, besugo [hiszpańskie, od ryby], nazywali go besugo : «Słuchaj, Özil, pozwolisz, że porozmawiam z tobą w zaufaniu, jak gdybym był twoim ojcem?». Biedny chłopak mówi: «Oczywiście, tak, jasne». «To posłuchaj, tę laskę, z którą się widujesz, piep**ył cały Inter i cały Milan, w tym sztaby obu ekip». [śmiech] I myślę, że wtedy besugo, jakby to powiedzieć... Zostawił ją. Ale popatrzcie, co za prosiak z tego, że mówi «w tym sztaby obu ekip».
Jeden z ulubionych piłkarzy i panteon tych którzy nie wygrali ligi mistrzów (nieodżałowany sezon 11/12 i te karne z bayernem…). Gość zawsze wykręcał świetne big chances created i key passes, a gdyby w jego czasach liczono xA byłby pierwszy.

Często się mówi, że nie osiągnął co mógł, a ja myśle odwrotnie. Ponad 100 spotkań w Realu, ładna karta w Premier League i mistrzostwo świata, ziomka, któremu nie chciało się biegać. A jak on zobaczył Madryt, jak mówi Floro, to zwariował. Latały wtedy filmiki jak najebanego wyprowadzali z madryckich klubów i tylko Mou na chwile go ogarnął. Kocur :bowdown:
Spoiler
Obrazek
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2051
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: sztyc »

ja nie wiem czy on bardziej wyglądał jak mały głód
Spoiler
Obrazek
czy jak guz jądra
Spoiler
Obrazek
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9022
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: genocidegeneral »

ehh Ronaldo napierdolił sęków krajom na L oraz tym beduinom i już na grupkach latają posty pochwalne, a w komentarzach emoji kozy i próby zestawiania Al-Qaidy z jakimś Nantes
Obrazek
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Groszek »

I prawidłowo bo jest goatem, a nie jakimś lamusom z Panamy
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1249
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: demon »

Chyba grzmotem :lol:
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: nihil Novi »

Większą karierę zrobi Leao.
Sensei życia
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

Też tak myślę. Jego fizyczność sprawi, że będzie piłkarzem bardziej wszechstronnym i pasującym do większej ilości miejsc. Odnośnie stylu niewykluczona ścieżka Ronaldo aka od skrzydłowego do napadziora.
ODPOWIEDZ