Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Bakan
Posty: 1355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

Tak tylko, że umniejszanie Inieście z powodu liczb, to tak jakbyś umniejszał z tego tytułu Kroosowi, Modricowi, czy Verrattiemu na przykład. Inne zadania po prostu. Iniesta grał za plecami np. Henry’ego, Villi, Messiego, Eto’o itd. więc nic dziwnego, że tam druga lini była skupiona na dystrybucji, regulowaniu tempa i dostarczaniu w trzecią tercję. Ja tam barceloniorzem nie jestem a Iniesta to spokojnie top3 najlepszych środkowych pomocników jakich widziałem. W zasadzie to mam go na pozycji numer 2, za Modricem i przed Xavim.
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 2466
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: ConeyIsland »

Spoiler
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
the badman
Artysta
Posty: 1800
Rejestracja: 24 cze 2019, 17:39

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: the badman »

Filip Majchrowicz > Mega dużo bardziej fejmowych bramkarzy, nie pamiętam jego słabych meczów a pamiętam sporo genialnych a typ się buja po wypo w ligach mocno ogórkowych bo Radomiak na GK gra tylko młodzieżowcami

Imo taki Lech na spokojnie by mógł mu dać szansę kosztem Mrozka i Betoniarka
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5922
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: mql »

też miałem dzisiaj moment zastanowienia nad typem, dwa wypożyczenia w zagraniczne miejsca z pizdy, dwa razy odbił się kompletnie. ja nie wiem czy w pafos czy w tym syriuszu w ogóle wiedzieli o jego istnieniu
pardon
Posty: 7964
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: pardon »

Spoiler
ja pierdole ale to bylo kosmiczne granie nie do podrobienia w obecnych realiach

ofc dopoki nie przyjdzie fan najlepszej ligi swiata i nie zacznie cmokac nad jakims city-liverpool
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2859
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Mider »

@Bakan to do Ciebie jak coś

Dodano po 30 sekundach:
pardon pisze: 08 gru 2023, 12:15
Spoiler
ja pierdole ale to bylo kosmiczne granie nie do podrobienia w obecnych realiach

ofc dopoki nie przyjdzie fan najlepszej ligi swiata i nie zacznie cmokac nad jakims city-liverpool
cytuje w razie edyta
pardon
Posty: 7964
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: pardon »

Mider pisze: 08 gru 2023, 12:20 Bakan to do Ciebie jak coś
dementuje
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 2466
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: ConeyIsland »

umtimi polujący na cristiano, casemiro i marcelo polujący na messiego, messi z turbo w dupsku wjeżdżający w pole karne realu jak po swoje, cristiano z ciągiem na bramkę jak po dragach... a to dopiero pierwsza połowa; ufff oglądam dalej
Spoiler
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1262
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: gambler »

i Sergi Roberto, który wbijał się na jakiś chory poziom w meczach z Realem...

piękny klasyk i czysta definicja Realu, który w 10 wyrównał a potem zaczął kilka minut dusić Barcelonę szukając 3-2 i wystawiając się na tę nieszczęsną kontrę (a mógł marcelo izi przerwać taktycznym).

też chichot historii że najbardziej epickie i pamiętne zwyciestwo Barcelony z ostatnich lat wypadło w sezonie kiedy Real obronił LM i wygrał ligę.


no i ten komentarz. carlos martinez z movistar to jest numer 1 na świecie, co tydzień słucham z wypiekami jak mówi 'cartulina' zamiast 'tarjeta' :oops:
yer a wizard, Harry
Bakan
Posty: 1355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

Nie no, dziś nie ma lepszego starcia niż City-Liverpool, ale w tamtym brało udział dwóch piłkarzy z top3 w historii piłki. Cmokania więc nie będzie i głos na tamtą rywalizację.

Ale te czasy Pep vs Mourinho nie lepsze?
Awatar użytkownika
Pteh
Posty: 432
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:27

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Pteh »

Ogladałem ten mecz leciutko najebany na jakimś kostarykańskim wypizdowie. Cała wioska za Barceloną, stłoczona w jedynym barze przy jakimś małym telewizorku i tylko ja i jakiś gruby murzyn w koszulkach Realu (co dość dziwne mi sie wydawalo, bo przecie Navas wtedy bronił). Murzyn średnio co 2 minuty darł mordę na Marcelo żeby wracał i sie smiesznie wkurwiał. Atmosfera top, przyspiewki jakies i wzajemne przekomarzanie się, a na koniec gratulacje i docenienie przeciwnika. #nikogo, ale mimo porażki mam super wspomnienia z tym meczem, więc stwierdziłem że się uzewnętrznię.

Edit: a i telewizorek był tak mały i zjebany, że nie widziałem nawet w której minucie Messi jebnął i myślałem że jeszcze sporo czasu na wyrównanie xD
ODPOWIEDZ