Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

pardon
Posty: 7946
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: pardon »

na szali stoi pilkarska niesmiertelnosc, wierze w ambicje piotrka i zapraszamy do slonecznego madrytu
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Mider »

Zieliński>Pedri

@Bakan dodaj ziomeczku do nazwy tematu
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: RIVALDO111 »

Każdy myślał że rekordy Messiego i CR7 będą na stulecia, a jak tak dalej pójdzie to Haaland i Mbappe wyczyszczą je szybciutko.


Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Bakan
Posty: 1354
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

Na ten moment muszę uderzyć się w pierś i przyznać, że źle oceniłem potencjał Viniciusa, który w zeszłym sezonie był najlepszym LW na świecie. Ale…

Musimy porozmawiać o Rashfordzie.

I Rangnicku.
Bakan
Posty: 1354
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

Mi chodzi o to, że jak Rangnick pierdolił, że potrzeba 40 nowych piłkarzy, to pisałem, że jest pojebany, bo Shaw, Varane, Bruno, czy Rashford to fajni piłkarze, którzy po prostu potrzebują trenera (a nie Rangnicka), na co spora część forum odpowiadała, że jestem jebnięty, Rangnick to fachura, a Rash to lamus.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4578
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Groszek »

No tak bo 5 transferów w lato i 2 w zime to nie jest połowa składu :roll: do tego kupili bardzo dobrego Martineza i najlepszego SPD na świecie :dunno:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4417
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Kalom »

najlepsze jest to, że kupili casemiro i nagle zaczęła się gra zajebiście układać XD

dokładnie to co każdy wiedział od jakiś 5 lat czyli transfer defensywnego pomocnika no szok, że to wyszło
:joint: [*]
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4578
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Groszek »

Plus początek sezonu gdy kilka meczów wysoko w pizde i wyjebal maglajera i wstawił Casemiro po kilku tygodniach(bo się musiał przyzwyczaić do ligi :lol: kurwa co, typ tydzień wcześniej MVP superpucharu Europy i co sezon rucha zespoły z Anglii w lm) i nagle kurwa manchester przestał grać chujnie :lol: + ericksen ciągnął tego płaczka Bruno za uszy

Wiec mówienie że ten łysy kasztan coś odmienił ofc props za ogarnięcie trashforda i wysłanie Sancho do Holandii na leczenie głowy marihuana to się szanuję, ale jakby ragnick miał Casemiro i Martineza też by ten zespół grał w chuj lepiej

I 3 sprawa do dzisiaj mam beke ze stara pavarda go nie puściła z juve bo za mało hajsu :lol: to ci powiedzieli chuj może zadzwonimy do Realu spytać się o Casemiro :lol:
Ostatnio zmieniony 19 lut 2023, 22:13 przez Groszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: RIVALDO111 »

redman23 pisze: 19 lut 2023, 17:45
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Coś czuję że mogą być telefony z Madrytu do Rashforda.

Pewnie on, Lautaro Martinez,Osimhen lub Vlahovic będą następcą Benzemy.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4578
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Groszek »

Raczej rodrygo/ten dzieciak z Brazylii/ Rodriguez real już nie lubi wypierdalac hajsu. Lautaro za słaby, vlahovic tylko pod warunkiem że juve będzie chciało sprzedać bo superliga i Perez im nie będzie podkupywać. Oshitmen może być chyba, ale Napoli ma hajs więc znowu 100mln+ które Perez będzie wolał wyjebac na Bellinghama
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1372
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: redman23 »

prędzej uwierzę w transfer Vlahovica ale do United niż Rashforda w Realu
pardon
Posty: 7946
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: pardon »

co to za nowe ryje w tym topicu skad wy wypelzliscie
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: RIVALDO111 »

Groszek pisze: 19 lut 2023, 22:17 Raczej rodrygo/ten dzieciak z Brazylii/ Rodriguez real już nie lubi wypierdalac hajsu. Lautaro za słaby, vlahovic tylko pod warunkiem że juve będzie chciało sprzedać bo superliga i Perez im nie będzie podkupywać. Oshitmen może być chyba, ale Napoli ma hajs więc znowu 100mln+ które Perez będzie wolał wyjebac na Bellinghama
Nie wierzę że Rodrygo będzie na stałe 9 Realu po erze Benzemy.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: emcess »

pardon pisze:co to za nowe ryje w tym topicu skad wy wypelzliscie
wykurwiaj i daj się kolegom wypowiedzieć
Obrazek jebac kiboli
StpMorti
Posty: 76
Rejestracja: 20 kwie 2019, 20:59

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: StpMorti »

RIVALDO111 pisze: 19 lut 2023, 22:46
Groszek pisze: 19 lut 2023, 22:17 Raczej rodrygo/ten dzieciak z Brazylii/ Rodriguez real już nie lubi wypierdalac hajsu. Lautaro za słaby, vlahovic tylko pod warunkiem że juve będzie chciało sprzedać bo superliga i Perez im nie będzie podkupywać. Oshitmen może być chyba, ale Napoli ma hajs więc znowu 100mln+ które Perez będzie wolał wyjebac na Bellinghama
Nie wierzę że Rodrygo będzie na stałe 9 Realu po erze Benzemy.
Też mi się wydaje, że nie. Świetnie wygląda na LS, ale na N i PS już radzi sobie dużo gorzej.
Bakan
Posty: 1354
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

Groszek pisze: 19 lut 2023, 19:21 No tak bo 5 transferów w lato i 2 w zime to nie jest połowa składu :roll: do tego kupili bardzo dobrego Martineza i najlepszego SPD na świecie :dunno:
Rangnick po swojej kompromitacji z LFC grzmiał, że Manchester jest 6 lat za Liverpoolem i w najbliższym oknie potrzebnych będzie nawet 10 nowych piłkarzy. Tymczasem przyszedł Ten Hag i 5 nowych nazwisk plus odkurzenie kilku zawodników z kadry, pozwoliło mu na nastukane 31 punktów w 17 kolejkach i ulokowanie się na pozycji numer 4 (punktowanie zbliżone do Liverpoolu). Teraz po poszerzeniu kadry Weghorstem i Sabitzerem realnie włącza się do walki o mistrza.

Jak ktoś nie widzi, że Rangnickowi odcięło prąd i skompromitował się zarówno swoją pracą jako trener, jak i super pomysłem aka panie, dawaj hajs na 10 grajków to pozdro.

Ps. A to lista życzeń Rangnicka:

Josko Gvardiol, Christopher Nkunku, Alvaro Morata, Luis Diaz, Dusan Vlahovic, Erling Haaland

On przyszedł do pracy, czy w menadżera grać?
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2018
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: imo »

Prawda leży jak zwykle gdzieś po środku, ale Bakan fajnie się triggeruje więc #teamgroszek.
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
ODPOWIEDZ