Białas - Głowa Rodziny EP (2022)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Białas - Głowa Rodziny EP (2022)

Post autor: Patryk233 »

Ten ostatni kawałek dobry.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
Joydivision91
Posty: 88
Rejestracja: 25 lip 2019, 10:16

Re: Białas - Głowa Rodziny EP (2022)

Post autor: Joydivision91 »

Jakoś tak nic nie zostaje w głowie po odsłuchu epki, średniawa. Widać też jak strasznie zasięgi SMB poleciały na youtubie i ogólnie nawet na grupach na FB mało kogo obeszło wyjście tej epki. Jak wychodziło bez zapowiedzi H8 po tym jak Białas zagrał materiał na SB Festiwalu to cały Internet o tym pisał i tam były na prawdę mocne linijki i fajne patenty na kawałki. Swoje też zrobili goście, ale po prawie 3 latach widać, że Białas się przejada ludziom
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3264
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Białas - Głowa Rodziny EP (2022)

Post autor: yungXpaproch »

i dobrze, niech sie przejada, chujowy jest
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Białas - Głowa Rodziny EP (2022)

Post autor: RIVALDO111 »

Joydivision91 pisze: 16 gru 2022, 11:03 Jakoś tak nic nie zostaje w głowie po odsłuchu epki, średniawa. Widać też jak strasznie zasięgi SMB poleciały na youtubie i ogólnie nawet na grupach na FB mało kogo obeszło wyjście tej epki. Jak wychodziło bez zapowiedzi H8 po tym jak Białas zagrał materiał na SB Festiwalu to cały Internet o tym pisał i tam były na prawdę mocne linijki i fajne patenty na kawałki. Swoje też zrobili goście, ale po prawie 3 latach widać, że Białas się przejada ludziom


Ta Białas się przejada. 1 mln 500 tysięcy na Spotify miesięcznie , a Zosia na Spotify idzie na 20 mln :joint:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Białas - Głowa Rodziny EP (2022)

Post autor: oldschool »

No póki masz fejm i cię wpychają do playlist to idzie. Zobaczymy za pół roku. Jak wyda dobrą płytę to dalej się będzie trzymał, ale równie dobrze może być średni album i spadek do poniżej 1 mln na Spotify.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Białas - Głowa Rodziny EP (2022)

Post autor: RIVALDO111 »

Mi tam rybka. Z polskiego meja słucham tylko Fukaja głównie/niektóre kawałki/ :joint: :dunno:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Białas - Głowa Rodziny EP (2022)

Post autor: Patryk233 »

Joydivision91 pisze: 16 gru 2022, 11:03 Jak wychodziło bez zapowiedzi H8 po tym jak Białas zagrał materiał na SB Festiwalu to cały Internet o tym pisał i tam były na prawdę mocne linijki i fajne patenty na kawałki
Też były zupełnie inne okoliczności, bo Białas był po 1,5 rocznej przerwie wydawniczej. Wlatywały jedynie pojedyncze gościnki. Ludzie po prostu stęsknili się za jego muzyką - ja zresztą tak samo. Pamiętam, jak tą epke słuchałem zaraz gdy wjechała na streamingi do 3 nad ranem. Niedawno do niej wróciłem i nadal mocna rzecz. ME już podobała mi się mniej. A ta nowa EP średniawka. Zresztą Białas po H8M5 obniżył swoje loty - słaba płyta z Whitem, potem zdarzały się pojedyncze dobre kawałki (kawałek z Pezetem i Paluchem na płycie Bonusa, feat u Kabe). Wróciłem sobie też ostatnio do H8M4, Demówki EP i innych kawałów z 2015-2017 i jak się popatrzy na nowe kawałki, to czuć regres. Chłop nie ma już takiej ambicji, bo co miał zarobić, to zarobił.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Białas - Głowa Rodziny EP (2022)

Post autor: Patryk233 »

Ciekawe o kim ta zwrotka
Spoiler
Jak byłem młodym raperem, to kiedyś poznałem swojego idola
Liczyłem, że przekaże mi jakąś wiedzę, a on ledwo stojąc na nogach
Opowiadał mi o powrocie z koncertu pięcioosobowym starym samochodem
Jak naćpani se nim jechali w dziesięciu, a studio to tylko w chujową pogodę bywali, bo słabo pić w deszczu na dworze
Potem mu została jeszcze chwila fejmu i wszystko było przetańczone
Nie chciało się zagrać koncertu i w studio posiedzieć by dokończyć projekt
Wtedy sprzedaż stanęła w miejscu - tak zakończył dzień jednodniowy milioner
Spoiler
Widziałem wiele już jako dziecko
Latały wokół kurwy, krzesła
Mama czasem, kiedy tego słucha, mówi "mógłbyś przestać"
No ale ja jestem do bólu szczery
Włodi - mój idol mnie tego nauczył
Dziś mamy numer na płycie koleżki
Czyżby Włodi? Białas kiedyś wspominał, że to jego idol.
Ostatnio zmieniony 24 gru 2022, 15:35 przez Patryk233, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5425
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Białas - Głowa Rodziny EP (2022)

Post autor: clockers »

gdzie tam. choćby wersy o chwili fejmu i przetańczeniu wszystkiego nie pasują do Włodka.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8115
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Białas - Głowa Rodziny EP (2022)

Post autor: eddy_wata »

tede ? imo jakis warszawiak albo ktos zwiazany z warszawska wytwornia
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Białas - Głowa Rodziny EP (2022)

Post autor: Patryk233 »

Do Tede pasuje nawet, ale Białas nigdy nie wspominał, aby był jego idolem.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7693
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Białas - Głowa Rodziny EP (2022)

Post autor: ebismolarek »

https://www.popkiller.pl/2014-05-19%2Cb ... a-malolata

Może ktoś z tego grona?
Włodi mój pierwszy idol! Prowadził mnie przez życie za małolata :D Nigdy go nie zdisuje, nawet jesli by chujowy był na maxa. To samo Peja. Zawsze Props.
jak wychodził pierwszy Płomień uważałem,że Onar jest w chuj lepszy od Pezeta :) Aktualnie Pezet jest rozpierdalaczem i jednym z moich ulubionych polskich raperów a Onar jest... Miuosh.
Vienio kozakiem byl jeszcze oporowym! Dobra, ciach to by było na tyle :D
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Białas - Głowa Rodziny EP (2022)

Post autor: oldschool »

Na pewno nie Włodi, przecież zupełnie ta opowieść do Włodka nie pasuje.
Awatar użytkownika
fromage
Zbanowany
Posty: 3914
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Białas - Głowa Rodziny EP (2022)

Post autor: fromage »

Wlodi props
Grubas wypierdalaj
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Białas - Głowa Rodziny EP (2022)

Post autor: Patryk233 »

oldschool pisze: 24 gru 2022, 15:53 Na pewno nie Włodi, przecież zupełnie ta opowieść do Włodka nie pasuje.
Do Vienia, Onara i Peji też nie pasuje. Każdy z nich jako tako sobie radzi i nie powiedziałbym, że się stoczyli. Z Onarem chyba nawet są ok relacje, bo wspominał w rapnews, że wyjaśnili sobie wszystko.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4458
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Białas - Głowa Rodziny EP (2022)

Post autor: Kalom »

czyli pewnie o nikim, bo i tak nikt tekstów nie rozkminia
:joint: [*]
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Białas - Głowa Rodziny EP (2022)

Post autor: Patryk233 »

Kalom pisze: 24 gru 2022, 17:14 i tak nikt tekstów nie rozkminia
obecni fani SB, to na pewno :rotfl:
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
ODPOWIEDZ