Kuban - spokój. (2023)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2388
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Kuban - spokój. (24.02.2023)

Post autor: Sialala »

Bedo dymy
Awatar użytkownika
krychaj5
Posty: 266
Rejestracja: 23 wrz 2019, 16:51

Re: Kuban - spokój. (24.02.2023)

Post autor: krychaj5 »

Co jakiś czas w sumie sprawdzałem czy już Kuban z czymś nie wrócił i mnie nie ominęło, a jak już wrócił to mi się nie chce dalej tego sprawdzać :what:
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1419
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Kuban - spokój. (24.02.2023)

Post autor: bronek »

2rzyn pisze: 08 gru 2022, 23:37 Jak @bronek propsuje to se sprawdze
No mi sie podoba nawet ale mysle ze tobie sie (eufemistycznie ujmujac) nie spodoba :lol: :lol:
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3630
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Kuban - spokój. (24.02.2023)

Post autor: Moltisanti »

Blendzior pisze: 09 gru 2022, 0:29 Ciężko od ciebie wymagać, żebyś potrafił między wierszami czytać i czaić o czym mówię w kontekście muzyki prostej ale jakościowej i ze sznytem kiedy jesteś amatorem fame mma malika i igiego.
Dawaj te posty na geniusa, twoje morza tulipanów spróbują je porozkminiać kocurku
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Kuban - spokój. (24.02.2023)

Post autor: RIVALDO111 »

Blendzior pisze: 08 gru 2022, 21:51 Użytkownicy slizga chyba, w jakiejś bańce żyją bo na yt wazeliniarstwo i spusty :rotfl: zaczynam wierzyc, że 95% słuchaczy pl rapu to lekko mówiąc niezbyt wymagający słuchacze w niezbyt dużym wieku z niezbyt dużym ilorazem inteligencji niezbyt stroniący od używek palących styki. Chyba, że to my mamy chuja w uszach
Nie, wszystko z tobą dobrze. Poprostu dziś polski mejn to niesamowite g...o , do którego niektórzy ludzie się przyzwyczaili i byle shit może pójść na 30 mln.

Żyjemy w takich czasach gdzie Lawenda SBMu to najczęściej odtwarzany track na Spotify czy trzeci Track Malika Jetlag, więc jesteśmy już niziutko..
Ostatnio zmieniony 09 gru 2022, 0:52 przez RIVALDO111, łącznie zmieniany 1 raz.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Blendzior
Posty: 271
Rejestracja: 29 sie 2021, 23:09

Re: Kuban - spokój. (24.02.2023)

Post autor: Blendzior »

Ja bez ofensywy żadnej tego posta skleiłem. Różni ludzie muzykę tworzą różni ludzie muzykę konsumują. Są rzeczy odrobinę wyższej wagi niż jakiś wtórny produkt rapowy dla mateusza z 7 klasy podstawówki jego młodszej siostry czy sluchacza w liceum dla dorosłych co lufe z kolegami opala w kiblu na przerwie albo klefadron zjada w garażu słuchając malika czy oglądając famemma. Nawet discopolo jest dla ludzi dopóki nie robią z tego czegoś czym nie jest a nie jest to na pewno niczym wartym uwagi dla jakkolwiek wymagającego sluchacza. Siedzimy i piszemy swoje przemyslenia i wrażenia o muzyce więc chyba jesteśmy minimalnie osłuchani i mamy jakies wymagania no ale jak widać nie wszyscy.
Ostatnio zmieniony 09 gru 2022, 0:54 przez Blendzior, łącznie zmieniany 1 raz.
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Kuban - spokój. (24.02.2023)

Post autor: Patryk233 »

Nie przesadzajmy chłopaki, przyjemny kawałek, melodyjny, momentami emocjonalny, ale nie wywołuje ciarków żenady. Nie pogniewałbym się gdyby taka muzyka leciała w radiu. Ten kawałek stoi wyżej od przeciętnego poziomu mainu 2k22.
Ostatnio zmieniony 09 gru 2022, 0:57 przez Patryk233, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2388
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Kuban - spokój. (24.02.2023)

Post autor: Sialala »

Ale wy jesteście pojebani tu, wy serio o tym rozmawiacie :lol:
Odpalcie se truskawe najlepsze dupeczki rucham albo vjcoiaz chief keefa my baby. Pojebane xhuje
Blendzior
Posty: 271
Rejestracja: 29 sie 2021, 23:09

Re: Kuban - spokój. (24.02.2023)

Post autor: Blendzior »

Ćwierć truskawy czy 1/3 dr albonisty jest wiecej warta niż cala dyskografia tego łaka kubana nie licząc pojedynczych tracków co mu nawet wyszło kiedy nie chciał w radiowe wiralowe cukierkowe.
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3630
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Kuban - spokój. (24.02.2023)

Post autor: Moltisanti »

Dobra blendzior już tak na poważnie, bo ewidentnie przechodzisz przez etap który każdy rapowy nerd musi przejść żeby być szczęśliwym słuchaczem. Lubię głos kubana, jest kojący, totalnie bezpretensjonalny. Kuban jest dobrym technicznie raperem, co pozwala mu rzucać niewymuszone podwójne których raczej nie zaznasz w wielu popowych piosenkach, a dobrze rzucone fajnie brzmią. Przyjemnie zmienia parę razy flow czym aranżuje kawałek, tworzy przyjemną dla mojego ucha melodię i przez to wszystko mi się ten numer podoba i zrozum że gadki o sznycie i inteligencji słuchacza nie zmienią tego, że sluchajac tej piosenki czyjś mózg będzie świecić się na taki kolor, na jaki świeci się mózg gdy odczuwa przyjemność (tak wiem mózg się nie swieci). Nawet siłą twojego 300IQ nie zmienisz tego faktu.
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Blendzior
Posty: 271
Rejestracja: 29 sie 2021, 23:09

Re: Kuban - spokój. (24.02.2023)

Post autor: Blendzior »

Mi nie siedzi totalnie, spodziewałem się czego innego od niego a sie opór zawiodłem mimo, że sprawdziłem od niechcenia. Dla a mnie to strasznie generyczny kawałek szczególnie pod względem produkcji ale jeśli się komuś może podobać to cool bo sraką bym go nie nazwał i jedyne co mu można zarzucic to, że jest miły i na swój sposób przyjemny. Po takie odczucia jak coś miłego i przyjemnego to sięgam gdzie indziej niż w cukierkowy popowy rap w wykonaniu kubana. A, że nawet sie natrudziles żeby moje truskulową dumę przytemperowac i napisać dlaczego ci siedzi taki kuban to daje okejke. Może wypuści jakiś bengier i niedosyt i niesmak przejdzie jak narazie nie kupuje totalnie tego bo hot16 było bardzo przyzwoite mimo, że o niczym. A nerdem rapowym bym siebie nie nazwał miałem różne fazy i obecnie po milesa elektrycznego sięgam czy inne black flag, które polecam cieplutko. Rap to z doskoku żeby sprawdzić czy cos ciekawego wychodzi i niestety poza paroma wyjątkami nie ma do czego wracać.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8625
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Kuban - spokój. (24.02.2023)

Post autor: 2rzyn »

Włosy jak członek boysbandu z lat 90tych xD
Nie no to nie sa moje klimaty kurwa takie turbo lekkie infantylne popowe rapy
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Kuban - spokój. (24.02.2023)

Post autor: Holden »

Pretensjonalne gówno
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1028
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Kuban - spokój. (24.02.2023)

Post autor: elkacpero »

Spoko że Euzebiusz Smolarek wziął się za rap
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2791
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Kuban - spokój. (24.02.2023)

Post autor: mario995 »

Brzmi to i wygląda trochę jakby Kuban sobie wkręcił, że jest 18-letnim debiutantem w SBM Starter czy innym Universalu. Tekst - typowe ojojoj o smutnym życiu, samotności itp. wkręcane przez młodego rapera ad 2022
Jak to jest, że oni wszyscy rapują praktycznie dokładnie o tym samym. Targetem są chyba smutne Julki
Za dużo uwagi przywiązanej do klipu i wyglądu - za mało do tekstu i flow jak to już wyżej userzy pisali
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6876
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Kuban - spokój. (24.02.2023)

Post autor: instinkt »

mario995 pisze: 09 gru 2022, 10:01 Jak to jest, że oni wszyscy rapują praktycznie dokładnie o tym samym.
a o czym oni mają rapować żyjąc w tej jebanej polsce? :lol:
kiedyś sobie to rozkminiałem i prawda jest taka że u nas się zbytnio nie dzieje nic "wstrząsającego" co ma spore przełożenie na to że wszystkie rapowe albumy to jebane nudy bo właśnie tak nudno żyjemy - do spokojnego życia jest to dość fajny environment, dla "artyzmu" niekoniecznie
i strasznie mało "podgatunków" jest też u nas przez to jakkolwiek rozwiniętych imo
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2791
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Kuban - spokój. (24.02.2023)

Post autor: mario995 »

Nie mam pojęcia, ale chyba już wolę Kosiego rapującego o tym jak poszedł na miasto, albo Belmondziaka, który idzie do piekarenki niż takie coś. Poza tym to jest do bólu poprawne tzn no okej, na pewno się znajdą słuchacze. W sumie Kuban spoko gostek, więc propsy, życzę jak najlepiej, ale akurat w tym przypadku ciągnie go chyba ten mityczny hajp (na yt dziewczyny wpisują jak to słuchają ze łzami w oczach), a piosenka się w sumie niczym nie wyróżnia. Jakby nagrał to ktoś z inną ksywą, to maks 400-500 tys odtworzeń. Może w bólach do miliona. A tu - gruby wjazd na kartę na czasie xD
Blendzior
Posty: 271
Rejestracja: 29 sie 2021, 23:09

Re: Kuban - spokój. (24.02.2023)

Post autor: Blendzior »

Od kiedy życie przestało być kurewskie gdzieś kilka lat po wejściu do Unii to tematy sie bardzo mocno ograniczyły. A średni belmondziak nawijający o piekarence to cały czas poziom dla znakomitej większości sceny nieosiągalny.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6544
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Kuban - spokój. (24.02.2023)

Post autor: Jose »

widzę, że hajs pompowany mocno, ciekawe, czy wystarczy hajpu wystarczy do premiery, na razie chyba nieźle im idzie
zuperhero
Posty: 1682
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Kuban - spokój. (24.02.2023)

Post autor: zuperhero »

po drugim odsłuchu jednak nie jest takie tragiczne ale dalej tylko solidne
*jeśli mowa o stornie muzycznej, bo zrobieniem z siebie ofiary mody w klipie strzelił sobie w stopę, w sensie podświadomie psuje to odbiór muzyki
Jose pisze: 09 gru 2022, 10:47 widzę, że hajs pompowany mocno, ciekawe, czy wystarczy hajpu wystarczy do premiery, na razie chyba nieźle im idzie
teledysk rzeczywiście wygląda bogato, po otworzeniu creditsów wyskakuje, że w kręcenie zaangażowane było sporo ludzi ale jednak nic o tym że kuban wydaje pod szyldem universala/sony. dziwne bo trochę mi się nie chce wierzyć że lejbel dobziludzie ma budżet na coś więcej niż jakiegoś jasia nagrywającego samemu lustrzanką
ODPOWIEDZ