Ciumcioki w polskim rapie

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
CeHaTeHaCe
Posty: 271
Rejestracja: 22 cze 2022, 2:36

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: CeHaTeHaCe »

najgorsze gówno obsrane bedoes
Mietek pisze: 18 gru 2022, 4:09 Nawet kurwa współczesny stroniący od beefów Peja jak słucha co tam pierdoli Bedoes to już nie wytrzymuje i zaczyna po nim jechać.
:bowdown:
jajca pisze: 11 lis 2020, 12:07 Przecież jakby Rogal się dograł do reedycji molesty to normalnie zwalilbym konia z tej okazji
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: jajca »

Mietek pisze: 18 gru 2022, 4:09 Typ, który kurwa z tego co kojarzę, ale tego nie jestem pewny, ma wydziaraną swoją dupę.
w dodatku moczyl w niej po quebonafilecie, obrzydliwe
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
8es
Posty: 889
Rejestracja: 09 lip 2019, 15:19
Lokalizacja: Ślůnsk

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: 8es »

nie mogę z tymi ciumcokiami :rotfl: na slizgu moda na ciumcioka, ja i tak za każdym razem przeczytam ciućmok ,bo tak się mowi u nas i takie słowo znam ,w każdym razie o Bedoesie napisane perfekcyjnie haha podsumował go :joint:
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: RIVALDO111 »

Niejaki Paxer będzie tu pasował. Prawie 700 tysięcy wbite na nowym kawałku. Ja nie wiem jak ludzie z głosami 10 latków robią w Polsce takie kariery :joint:

Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
wklz

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: wklz »

Ty go chyba znasz osobiście :)
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: RIVALDO111 »

@wklz

Do mnie ten komentarz? Tak znam osobiście, od wczoraj gdy wyleciał w karcie na czasie w kategorii muzyka, która jaką jedyną sprawdzam z polskiego YT :joint:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10125
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: wujot »

Nieźle temu ciumciokowi wyszedł ten kawałek
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7519
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: eddy_wata »

bilderberg pisze: 06 gru 2022, 19:45 Syn poety Tadek z firmy. Nie wyobrażam go sobie na żadnej bandyckiej akcji raczej jak łapie go drogówka za ujebane blachy a on ich przeprasza lamiacym głosem. Poza tym jak patrzę na niego to nie wyobrażam sobie prowadzenia dyskusji z tym człowiekiem


grabisz sobie nazywajac tak tadka
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4667
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: 8na10 »

jak wychodziły nielegalne rytmy (najlepsza płyta składu firma btw) to nie myślałem o tadku w kategoriach pozera, podobała mi się jego stylówka z okularami, ponadto rzucał śmieszne wersy typu "uwaga społeczniaki, jadą gandzi konsumenci" dobrze fitujące z jego aerodynamiczną mordą. jak dla mnie czar firmy prysł nawet nie w momencie beefu, tylko słynnej akcji pod jubilatem - to było jak dobicie nostalgii. swoja droga klasyk polskiego rapu ta akcja. nie wyobrażam se jej na zachodzie gdzieś. komizm sytuacji typowy dla polskiego folkloru - i to sie ceni.
jasny wracaj na forum
karbo99
Zbanowany
Posty: 177
Rejestracja: 01 gru 2022, 7:57

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: karbo99 »

Yurkosky był już wymieniany?
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2169
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: Mietek »

Yurkosky to chyba najbardziej zaradny w drużynie 3 lewe ręce.
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: Kalom »

prędzej ten co ciągnał dejsowi w wannie
:joint: [*]
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: oldschool »

karbo99 pisze: 22 gru 2022, 15:34 Yurkosky był już wymieniany?
A kim on jest żeby go tu wymieniać?
Awatar użytkownika
DJ_BOBO
Posty: 946
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:55

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: DJ_BOBO »

przecież nagrał hot16
https://www.youtube.com/watch?v=Z0Nq7jf9bSc
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: jajca »

Teraz mysle, ze ciezko mi sobie wyobrazic większego ciumcioka niz adi nowak albo holak, ten drugi to w ogole saturn ze zlego swiata rownoleglego, w ktorym jego stary zamiast branzy gorniczej ma wtyki w show biznesie
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3920
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: emcess »

o boże holak, takich tryhardów jak ok było niewielu, mocny ciumciok vibes
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
mlodyzwollie
Posty: 52
Rejestracja: 22 cze 2022, 1:35
Lokalizacja: Słubice

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: mlodyzwollie »

eripe największy krakowski cumciok
Awatar użytkownika
Pietrek_Kogucik
Posty: 33
Rejestracja: 01 gru 2022, 13:27

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: Pietrek_Kogucik »

F88G pisze: 17 gru 2022, 0:58
Pietrek_Kogucik pisze: 16 gru 2022, 10:56 Bisz - Raper świetny, ale to jak poprowadził Swoją karierę to jest jakaś parodia. Sam mówił w wywiadach, że utrzymuje się tylko dzięki festiwalom offowym. Jakby dobrze to przemyślał za czasów Wilka Chodnikowego, to żyłby bardzo dobrze, mógłby się utrzymać w mainstreamie, ale wiemy jak jest.
Ale to, że ktoś nie ogarnął hajsu za wszelką cene nie znaczy, że jest ciumciokiem rozumiesz
Nie czyni. Ciumciokiem czyni go to, że chłop miał przejebany album, b. dużą jak na tamte czasy popularność, niezwykłe możliwości, a mimo nie potrafił ogarnąć życia.
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 511
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: F88G »

Może złóżmy mu się na rakietę skoro rzeczywiście jest tak źle, szkoda chłopa.

To znaczy, próby uprawiania poezji śpiewanej w tym kraju a i pewnie nie tylko w tym zazwyczaj się tak kończą, w 99% przypadków. Ciężko przy takiej statystyce obwiniać autora a nie publikę, która woli się ruchać do disco polo xD Bisza usprawiedliwia przede wszystkim to, że jego płyty po wilku są w chuj dobre.
moody
Posty: 1015
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: moody »

Pietrek_Kogucik pisze: 05 sty 2023, 21:49
F88G pisze: 17 gru 2022, 0:58
Pietrek_Kogucik pisze: 16 gru 2022, 10:56 Bisz - Raper świetny, ale to jak poprowadził Swoją karierę to jest jakaś parodia. Sam mówił w wywiadach, że utrzymuje się tylko dzięki festiwalom offowym. Jakby dobrze to przemyślał za czasów Wilka Chodnikowego, to żyłby bardzo dobrze, mógłby się utrzymać w mainstreamie, ale wiemy jak jest.
Ale to, że ktoś nie ogarnął hajsu za wszelką cene nie znaczy, że jest ciumciokiem rozumiesz
Nie czyni. Ciumciokiem czyni go to, że chłop miał przejebany album, b. dużą jak na tamte czasy popularność, niezwykłe możliwości, a mimo nie potrafił ogarnąć życia.
ale co niby mial zrobic? te 10-15 lat temu gatunek po prostu duuuzo mnie popularny medialnie, instagram raczkowal, przekladalo sie to na wszystko - liczbe i stawki koncertow, wspolprace marketingowe dawaly pewnie 10x mniejsze stawki niz obecnie. teraz tyle co wtedy na sprzedazy plyty i kilkunastu koncertach zarabia sie na dwoch reklamowych postach na insta. najlepsi/najbardziej hypowani wtedy raperzy jak bisz czy chocby zeus dostawali jakies ochlapy w porownaniu z obecnym byle ciucmokiem ktory poleci viralem na tiktoku, a brutto od netto nie odroznia. bisz to i tak ponoc za "wilka" chociaz mieszkanie kupil. jakby takiego kukona czy sobla z ich ogarnieciem przeszczepic w tamte czasy, w ktorych 5 minut slawy dawalo 100 tysiecy a nie milion zlotych, to po latach hossy dorobiliby sie pewnie paru bluz supreme, reszte przemelanzowali i skonczyli na kasie w zabce
ODPOWIEDZ