Ciumcioki w polskim rapie

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Ema
Posty: 581
Rejestracja: 16 maja 2019, 23:19

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: Ema »

diox - z xeroboya pezeta i obsmiechuja wskoczył na szerokie wody z hifi banda i całkiem niezle sobie radził, żeby potem jakiejs załamki psychicznej dostać, schować się w cień, obecnie kasztan robi rap w stylu zespołu verba, którego płytę kupi 5 osób

Bedoes - knur na diecie z nutelli, swoim sukcesem komercyjnym maskuje swój imidz knura i daje sobie przyzwolenie na bycie knurem,promowanie ruchu bodypositive, wmawianie dzieciakom truizmów i ze knurostwo jest Ok, w głębi duszy jest dalej małym, pogubionym,grubym boryskiem

Wena - ciumciok pierwszej wody, wylansował age tyczkę, która mu odpaliła wrotki żeby wyjebac do arka Milika

Eldo - ikona truskulu, coprobo na wolnym, legendarny raper zespołu muzycznego gramatik, obecnie sprzedaje dętki do rowerów czy co tam, klasyczna droga ciumcioka


Bedogie - jak ktoś wcześniej wspomniał,dobrze maskujący się ciumciok, ale to ciumciok pierwszej ligi

Ten typ mes - kiedyś hustler, jebaka , alkoholik, skandalista jak larry flynt, znany z tego, ze zabił dziecko. Tera wzorowy ojciec syna Ryszarda, partner nauczycielki Ani i obywatel pomagający banderowcom. Ciumciok jak diabli
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8656
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: 2rzyn »

@Ema pieknie o bedoesie :bowdown:
Knur na diecie z nutelli xD

Eldo sprzedajacy detki tez dobre
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
scarz
Posty: 415
Rejestracja: 09 cze 2019, 19:14

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: scarz »

Diox to ciumciok, ale nie z tych powodów, które zostały wyżej wymienione. Wręcz przeciwnie, fakt, że będąc chujowym i bezbarwnym raperem nawet wg. standardów z 2010 roku zdołał aż tyle wycisnąć ze swojej kariery świadczy o sporej zaradności. To, że się później załamała to efekt zmiany trendów i podniesienia poziomu sceny, a nie ciumcioctwa.

Diox jest ciumciokiem, bo błaźnił się w beefach z Koldim i przede wszystkim Doniem. Do tego regularnie dawał się trollowac ludziom w necie i pokornie przepraszał Malika za to, że go skrytykował.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8656
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: 2rzyn »

Diox to ciumciok bo poddal sie na bitwie freestylowej z tetrisem i to w najbardziej zenujacy sposob
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2035
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: gods bidness »

Numer Raz, Dizkret,
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: 8na10 »

czy numer raz to ciumciok? wogle ta definicja jest w huj szeroka. kto słuchał debiutu raza ten wie, że to taki pogodny, dobry chłopak, który gardzi cwaniactwem i patologią.
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2743
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: Jasek »

Myślę, że zostanie wjebanym jednym wersem przez Mezo może go lekko kwalifikować
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: OmarStooleyman »

Numer Raz to ten ziomek, co jest pierwszy do palenia, ale nigdy nie ma na ściepę
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10197
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: ART »

a nagrał dobry numer raz?
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5696
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: TdW »

Właśnie, jak można było dopiero teraz wspomnieć u Numer Raz, dla mnie jeden z oczywistych ciucmcioków w polskiej rap grze
zuperhero
Posty: 1684
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: zuperhero »

anty-ciumciok- peja, gural, koldi, kosi, łysol, young igi, diho, belmondeo, quebo, rogal, kękę, żyto, major_spz, sokół, popek i pewnie sporo mniej aktywnych
*oczywiście bycie anty-ciumciokiem ≠ robienie dobrego rapu
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3254
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: yungXpaproch »

:lol:
wszedl i wypisal liste wszystkich antyciumciokow w polskim rapie, krotko i na temat, do zamkniecia :lol:
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2035
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: gods bidness »

zuperhero pisze: 16 gru 2022, 20:05 anty-ciumciok-
tede, liroy,
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 512
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: F88G »

Pietrek_Kogucik pisze: 16 gru 2022, 10:56 Bisz - Raper świetny, ale to jak poprowadził Swoją karierę to jest jakaś parodia. Sam mówił w wywiadach, że utrzymuje się tylko dzięki festiwalom offowym. Jakby dobrze to przemyślał za czasów Wilka Chodnikowego, to żyłby bardzo dobrze, mógłby się utrzymać w mainstreamie, ale wiemy jak jest.
Ale to, że ktoś nie ogarnął hajsu za wszelką cene nie znaczy, że jest ciumciokiem rozumiesz
Auer
Posty: 2
Rejestracja: 07 mar 2022, 19:20

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: Auer »

gods bidness pisze: 17 gru 2022, 0:16
zuperhero pisze: 16 gru 2022, 20:05 anty-ciumciok-
tede, liroy,


Tede z tymi placzami o infamii i byciu odrzuconym przez scenę to top3 ciumcioków
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2035
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: gods bidness »

Tede i Peja to dwóch pierwszych, którzy mi przyszli do głowy jak myślałem o anty-ciumciokach. Tede jest jaki jest i wad ma dużo, ale takim typowym ciumciokiem za chuja nie jest i nie będzie, choćby był rozżalonym narcystycznym chłopcem. Za dużo przewózki, za dużo wygrywu na koncie przez dwie dekady, pełno bitewnych akcji, beefów, kłótni, wojen, zaczepek i prowokacji. Byle ciumciok nie wchodzi w te rejony rozrywki i przygody.

O Biszu też pomyślałem, że to ciumciok. Wczoraj z 3 minuty na kiblu myślałem nad ciumciokami.
Awatar użytkownika
Hyperborea
Posty: 100
Rejestracja: 21 sie 2019, 19:35

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: Hyperborea »

zuperhero pisze: 16 gru 2022, 20:05 anty-ciumciok- peja, gural, koldi, kosi, łysol, young igi, diho, belmondeo, quebo, rogal, kękę, żyto, major_spz, sokół, popek i pewnie sporo mniej aktywnych
*oczywiście bycie anty-ciumciokiem ≠ robienie dobrego rapu
Quebo to na pewno nie jest antyciumciok, bliżej mu do ciumcioka w sumie, ale przy jego osiągnięciach nie można go tak nazwać. Łysol to raczej nie ciumciok, ale na pewno też nie antyciumciok. Z tego co pamiętam, to jest typowym bananowcem. Nie wiem, czemu Igi miałby być antyciumciokiem, ale słyszałem tylko kilka jego kawałków.
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2174
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: Mietek »

W sumie kurwa GOG z LSO zajebisty antyciumciok, ma jaja, robi rzeczy po swojemu, ideowiec, bezkompromisowy artysta, czuć testosteron w twórczości.

A ciumciok Bedoes.
- 120 kilowy typo (obstawiłem masę), za którego ktoś walił się na solo.
- Typ, którego by każdy 60kilowiec, który nie jest lamusem, uwalił na pizdę, pomimo 2x mniejszej masy.
- Typ, któremu siadła psycha i zaczął krzyczeć jakieś bzdury jak się musiał na wizji powyzywać z Filipkiem.
- Typ, który kurwa z tego co kojarzę, ale tego nie jestem pewny, ma wydziaraną swoją dupę.
- Typ, który kurwa co chwila musi wycofywać się ze swoich słów.
- Typ, który kurwa spierdalał w bagażniku.
- Typ, który kurwa płacze do Julek w internecie że musiał spierdalać w bagażniku i to on jest tym poszkodowanym.
- Typ, który kurwa by się prędzej popłakał niż zrobił kilka pompek.
- Typ, który regularnie przeczy sam sobie bo nie kuma logiki ani chyba w ogóle kurwa nie kuma myślenia.
- Typ, który jest nagrany jak na trzeźwo nie rozkminia obliczenia 6x6.
- Typ, któremu jebany Wojciech Olszański pokazuje dominację genetyczną analizując jego twórczość.

Nawet kurwa współczesny stroniący od beefów Peja jak słucha co tam pierdoli Bedoes to już nie wytrzymuje i zaczyna po nim jechać.
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2388
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: Sialala »

No bedoes to jest cipa lamus pizda ciota. Ciumciok to za mało żeby określić jaką psiochą jest bedoes
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2174
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: Mietek »

Pionka byku, czuję się zrozumiany.
ODPOWIEDZ