Ciumcioki w polskim rapie

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2923
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: LWD »

jkravo pisze: 05 gru 2022, 16:31 jak tu się mógł Eldo jeszcze nie przewinąć
eldo jest zbyt rzutki i agresywny na bycie ciumciokiem. eldo to idealny materiał na jakiegoś społecznika czy kogoś takiego, bo jak sobie upierdoli coś w głowie, to będzie tego bronił do samego końca, a że z boku często wygląda na zjeba i tak go nie rusza.

ciumciok to bardziej gonciarz w kanale sportowym, zwykła pizda, niezdara, co ze wszystkiego się wycofa, przyzna jak ktoś go przyciśnie
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1801
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: many-s »

SWN pisze: 05 gru 2022, 15:56 Występy standardowo spotkały się z kabaretowym dźwiękiem świerszczy (to coś nazwane koncertem jest najgorszym liveshowem jaki widziałem, już nawet teraz nie ironizuję, serio nie wiem co tam się odjebało) i powszechnie służyły za czas na wyjście do klopa, a realizator musiał dwoić się i troić, żeby unikać widoku pustych stolików albo ludzi przeglądających ślizgawkę coś na telefonie.
Tego to nie widziałem, wytrzymałem 20 sekund. Widzę, że upadek godności słuchacza no i dystrybutora czegoś takiego w PL HH jest nadal w toku.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8653
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: 2rzyn »

"Okej" to jest klasyk :bowdown:
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 506
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: KILLIE »

Wchodze na bity i mogee to zrobiccc

Nie dla ciebie ziooomus sa te mikrofony
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3638
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: Moltisanti »

Bezapelacyjnie WENA, i z niewymienionych jeszcze Deys i Multi
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2174
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: Mietek »

A kto jest takim antyciumciokiem, zaprzeczeniem ciumcioczeństwa. Mi pierwszy do głowy przychodzi Pikers i GSP.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13204
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: oldschool »

Czemu Pikers akurat?
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2174
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: Mietek »

Myślę że zajebisty upór i pewność siebie, jak widzimy że gość się tak dobrze utrzymał zostając w podziemiu to trochę to traktujemy jako oczywistość, ale myślę że to wymagało dużo spokoju, chłodnej głowy, charakteru. Pikers cichy typ, ale taki co myślę dobrze wie co robi i nie pęka pod presją.
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3638
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: Moltisanti »

Malik, koldi, tede antyciumcioksquad

Bałagan to w sumie taki ciumciok kamuflujący się
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2174
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: Mietek »

Jest w ogóle taka cecha jak antykruchość wymyślona przez Nassima Taleba. W antykruchości chodzi o to że antykruche rzeczy staja się silniejsze jak trafiają w trudne warunki. Jeśli ciumciok to taki co go byle co rozpierdala to antyciumciok to taki co go ciężkie sytuacje wzmacniają. Jaki Polski raper najlepiej wychodził z opresji? Tede tutaj się dobrze faktycznie wpisuje.
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: 8na10 »

tede wychodził z opresji? robił dobrą minę do złej gry raczej. wg mnie antyciumciok to oyche doniz
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2174
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: Mietek »

Ogólnie w Polskim rapie jest sporo antyciumcioków i Doniz jest myślę jednym z nich, ale nie wiem czy jest jednym z największych antyciumcioków.
moore
Posty: 28
Rejestracja: 28 lip 2021, 16:25

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: moore »

Sentino wyszedł z największej liczby opresji.

Kryptociumciok Pezet.
Antyciumciok Peja.
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 512
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: F88G »

ciumciok eripe
antyciumciok w jakimś ciumkosensie Oskar
Awatar użytkownika
mkun
Posty: 24
Rejestracja: 22 kwie 2022, 2:40

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: mkun »

Bisz to straszny ciumciok. Jak lubię całkiem jego muzykę, to w wywiadach jest okropny, jakby się bał wyrazić swoją opinię. No strasznie pizdowate to mimo wszystko. Poza nim to jeszcze Zeus, też jest jakiś taki rozmemłany.
Awatar użytkownika
Hyperborea
Posty: 100
Rejestracja: 21 sie 2019, 19:35

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: Hyperborea »

Borixon to na pewno antyciumciok, jeśli antyciumciok to ktoś potrafiący doskonale wychodzić z opresji.

Generalnie większość tzw. nowej szkoły rapu ma w sobie dużo cech ciumcioka, ale potrafią robić też ciężki hajs na nastolatkach, więc nie zasługują w pełni na to miano.
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 512
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: F88G »

ten typ ciumciok
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2099
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: d3nt »

Czy sytuacja z obszczanymi pantalonami została wyjaśniona?
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Jasion94
Posty: 880
Rejestracja: 23 maja 2019, 19:48

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: Jasion94 »

Myślę że książę kapota. Przed kariera rapera - kierowca ubera i pracownik restauracji sushi
Wyciągnięty z knajpy przez Dioxa, który stworzył całą jego postac od wizerunku po teksty i Beaty, ostatecznie po dwoch latach zawrotnej kariery ostatnio znowu wrzuca że pracuje w knajpie sushi
To bardzo pasuje do opisu ciumcioka zrobionego przez 2rzyna
No i Eldo, który przeszedł podobną drogę, tylko zamiast knajpy sushi to stał się nauczycielem
Awatar użytkownika
Pietrek_Kogucik
Posty: 34
Rejestracja: 01 gru 2022, 13:27

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: Pietrek_Kogucik »

Fokus - Zadufany w sobie raperzyna, który kojarzony jest z jednego momentu w Swojej karierze. Ciągle pierdoli, że nie chce żyć paktofoniką, ale jak sie kaska kończy to ją monetyzuje (Koncert na 20-lecie, Film, Reedycje etc.). Solowa kariera to był żart, próbuje grać po klubach jako DJ też raczej z marnymy skutkiem

Bisz - Raper świetny, ale to jak poprowadził Swoją karierę to jest jakaś parodia. Sam mówił w wywiadach, że utrzymuje się tylko dzięki festiwalom offowym. Jakby dobrze to przemyślał za czasów Wilka Chodnikowego, to żyłby bardzo dobrze, mógłby się utrzymać w mainstreamie, ale wiemy jak jest.

VNM - kolejny przykład tego jak nie należy dysponować kasą. Chłop zaczął zarabiać w prosto spoko szmal i zamiast to jakoś zainwestować to wynajmował mieszkanie za 4k miesięcznie, potem uznał, że zajebisytym pomysłem jest założenie wytwórni, a gdy okazało się, że ten genialny pomysł nie wypala podpisał Fabijańskiego XD
ODPOWIEDZ