Ciumcioki w polskim rapie

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

edenmar
Posty: 1228
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: edenmar »

RIVALDO111 pisze: 09 sty 2023, 0:38 Rusina i Vkie na feacie to już nawet pokazują jak trzymają 10-20 k w rękach.
:lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Pietrek_Kogucik
Posty: 33
Rejestracja: 01 gru 2022, 13:27

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: Pietrek_Kogucik »

moody pisze: 06 sty 2023, 18:02
Pietrek_Kogucik pisze: 05 sty 2023, 21:49
F88G pisze: 17 gru 2022, 0:58
Ale to, że ktoś nie ogarnął hajsu za wszelką cene nie znaczy, że jest ciumciokiem rozumiesz
Nie czyni. Ciumciokiem czyni go to, że chłop miał przejebany album, b. dużą jak na tamte czasy popularność, niezwykłe możliwości, a mimo nie potrafił ogarnąć życia.
ale co niby mial zrobic? te 10-15 lat temu gatunek po prostu duuuzo mnie popularny medialnie, instagram raczkowal, przekladalo sie to na wszystko - liczbe i stawki koncertow, wspolprace marketingowe dawaly pewnie 10x mniejsze stawki niz obecnie. teraz tyle co wtedy na sprzedazy plyty i kilkunastu koncertach zarabia sie na dwoch reklamowych postach na insta. najlepsi/najbardziej hypowani wtedy raperzy jak bisz czy chocby zeus dostawali jakies ochlapy w porownaniu z obecnym byle ciucmokiem ktory poleci viralem na tiktoku, a brutto od netto nie odroznia. bisz to i tak ponoc za "wilka" chociaz mieszkanie kupil. jakby takiego kukona czy sobla z ich ogarnieciem przeszczepic w tamte czasy, w ktorych 5 minut slawy dawalo 100 tysiecy a nie milion zlotych, to po latach hossy dorobiliby sie pewnie paru bluz supreme, reszte przemelanzowali i skonczyli na kasie w zabce
Wiadomo, że kasa była w chuj mniejsza, ale przy takiej pozycji jaką Bisz miał wtedy można było się zakręcić na miliony sposobów. Z tamtych czasów Te-Tris zaczął pracować w Warnerze, ogarniał młode talenty. Dzięki temu mógł pozwolić sobie na robienie muzy kiedy mu sie to podobało, a hajs miał i tak z rzeczy, które lubił robić. Ras zaczął prace w newonce, sony, a w międzyczasie został hypemanem Sokoła. Mielzki też się przebranżowił i był grafikiem chyba.

Chodzi mi o to, że jak coś co robisz nie daje Ci satysfakcjonującego siana to możesz kombinować, tym bardziej posiadając taką siatkę kontaktów, a nie płakać w wywiadach, że gdyby nie festiwale offowe to byś się nie utrzymał.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: RIVALDO111 »

many-s pisze: 09 sty 2023, 14:00
RIVALDO111 pisze: 29 gru 2022, 19:42 Tak szczerze to ślizgawka tu mało zmieni. Zasiegi robią dziś nastki i dzieci. 12 letnia Ola nie będzie żyć Peją czy Kalim. Tylko 19-25 Rusiną czy Okim. Takie prawo życia i ja nawet nie mam do tego pretensji. Tylko, że to już dawno nie jest ,,rap"
Dużo prawdy, mimo wszystko, takie życie. Z tematu o rusinie.
Dzięki morda. Czytam ten biznes. Dlatego właśnie założyłem tu konto by Wam rzucać takie zdania :joint:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: Jiigsi »

many-s pisze: 09 sty 2023, 14:00 Dużo prawdy, mimo wszystko, takie życie. Z tematu o rusinie.
xDD
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2029
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: gods bidness »

Na kanale Kopalnia sukcesu pojawił się szczery wywiad z Sobotą, który nie szczędzi sobie gorzkich słów. – Niestety byłem skończoną idiotą i jak gadamy o sukcesie. Zrobienie sukcesu to jest jedno, ale utrzymanie go albo zainwestowanie z niego w coś, co jest intratne, co zarabia pieniądze w trakcie kiedy sukces się kończy. Tak naprawdę to jest talent i to jest sukces. Ja zdobyłem sukces, którego nie umiałem utrzymać, ani nie umiałem z niego odłożyć – mówi w rozmowie z Wojciechem Goduńskim.

– Odcinam kupony od tego co mi się wcześniej udało ugrać. Nie żyję na takim poziomie jak trzy lata temu, cztery lata temu czy pięć lat temu. Są inne rzeczy, które mają dla mnie większą wartość, niż pieniądze. Z tymi pieniędzmi się okazało, że budujesz nimi relację i życie. Jak kończą się pieniądze i sukces, kończą się wszystkie relacje i więzi… Jednak miłość, rodzina to jest największe bogactwo. Kiedyś ktoś chyba powiedział, że największym szczęściem i bogactwem jest rodzina i miłość – tłumaczy.
W wolnym tłumaczeniu - skończyła mi się kasa z płyt, co mi je Wini powiedział jak nagrać i zarapować, więc poszedłbym do pracy, ale nic nie umiem, więc nie idę. Ale najważniejsza jest rodzina i miłość, gdyż nie mam na ćpanie i weselsze uciechy.
stachu
Posty: 80
Rejestracja: 17 kwie 2020, 16:24

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: stachu »

LWD pisze: 08 sty 2023, 23:44
Ema pisze: 07 sty 2023, 21:15 (...)
(...)

obecnie pezetowi się po prostu poszczęściło, że akurat ta jedna płyta się świetnie przyjęła (gdzie na jej sprzedaży świetnie zarobił, tak jak ostr, gural czy inni dużo sprzedający płyt, zarabiali świetne pieniądze te 10 lat temu), co wraz z pozycją jaką sobie zbudował te 10 lat temu, pozwoliło zorganizować trasę składającą się z kilku dużych koncertów w dużych halach zamiast kilkudziesięciu w mniejszych klubach, z których to dochody mogły być sumarycznie porównywalne ze sobą, no ale że dochody z tych obecnych koncertów nie były rozłożone w czasie, tylko w skali miesiąca mógł wszytsko zgarnąć, to ten przygłup tego nie zdążył przpierdolić i zebrała się fajna sumka, którą następnie przpierdolił na samochodziki

(...)
piekny post, nie wiem na ile prawdziwy, ale przy tym przyglupie zasmialem mocno :bowdown:
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1934
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: Połas »

TdW pisze: 16 gru 2022, 19:54 Właśnie, jak można było dopiero teraz wspomnieć u Numer Raz, dla mnie jeden z oczywistych ciucmcioków w polskiej rap grze
Numer Raz właściwie w najnowszym wywiadzie wprost potwierdza, że jest ciumciokiem, bo określa się mianem lamusa. Ponadto przyznaje, że nie jest dzisiaj zamożnym człowiekiem i wyznaje, że reaktywacja Warszafskiego Deszczu z jego strony była dla hajsu. Do tego dodaje, że wydając płytę PraWFDepowiedziafszy (Tede nie ma do niej praw, za jej wydanie odpwiadał Numer), aby zapłacić Jackowi należne wynagrodzenie oraz opłacić wszelkie podatki musiał wziąć kredyt. I najciekawsze; na jednym z koncertów Tede robił podśmiechujki z żony Numera, skandując KTO CHCE, ŻEBY NUMER SIE ROZWIÓDŁ? Sam zainteresowany to zlał jako heheszek, ale jakiś czas później sprawy w swoje ręce wzięła żona Numera, która na jednej z imprez wyjebała panu Granieckiemu bombę na ryj.
Obrazek
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13194
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: oldschool »

O chuj, piękny to będzie seans :bowdown:
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2734
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: Jasek »

Połas pisze: 01 lut 2023, 15:24 I najciekawsze; na jednym z koncertów Tede robił podśmiechujki z żony Numera, skandując KTO CHCE, ŻEBY NUMER SIE ROZWIÓDŁ? Sam zainteresowany to zlał jako heheszek, ale jakiś czas później sprawy w swoje ręce wzięła żona Numera, która na jednej z imprez wyjebała panu Granieckiemu bombę na ryj.
Xdddd
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4422
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: Kalom »

:bowdown: :bowdown:
:joint: [*]
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6225
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: FruitOffTheWall »

:bowdown:
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4843
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: scam_sakawa »

Real OG Numerówna
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: moxxi »

Numer raz to taki ciumciok że jego kobita (props dla niej) musiała wyjebać bombe Pedemu, ja pierdole :bowdown:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: przedszkolanek »

numerowa :bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13194
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: oldschool »

Przy okazji Tede kolejny raz potwierdził dlaczego kurwom jest, co to w ogóle był za pomysł kazać tłumowi skandować, że NUMER RAZ MA SIĘ ROZWIEŚĆ XD
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8029
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: eddy_wata »

o kurwa to jest tak numerrazowe :rotfl: :bowdown: :lol:
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3824
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: Czak »

Połas pisze: 01 lut 2023, 15:24 I najciekawsze; na jednym z koncertów Tede robił podśmiechujki z żony Numera, skandując KTO CHCE, ŻEBY NUMER SIE ROZWIÓDŁ? Sam zainteresowany to zlał jako heheszek, ale jakiś czas później sprawy w swoje ręce wzięła żona Numera, która na jednej z imprez wyjebała panu Granieckiemu bombę na ryj.
Poprzewijałem trochę i jeśli dobrze wychwyciłem to ta sama kobieta, z którą zresztą się rozwiódł kilka lat później po tym koncercie nie puściła go na bitwę w Płocku, od 51:00 jakby ktoś chciał posłuchać o sytuacji z koncertu ale temat Tedego przewija się przez cały wywiad
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8642
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: 2rzyn »

Polecam ten wywiad z numerem jesli ktos nie widzial.
Troche tede kurwa jest znowu w moich oczach jesli to sa fakty o ktorych mowi numer.
Mogliby sie pogodzic chocby dla hajsu i dac mi ren winhl Nastukafszy kurwa jego mac.


Btw pomimo tego co mowi Borixon , Numer w wywiadzie dalej pierdoli ze Borygo wyjebal tedemu dziewczyne xD
Albo typ nie jest doinformowany (a nie jest bo nawet tytulow plyt klasycznych w tym swoim podcascie nie znal ) i tede zaraz mu pocisnie od kurew, albo borygo jednak zakisil
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2029
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: gods bidness »

Ale ze hajsu za uliczny ZAiKS nie oddał, to jednak przyznał. Coś mi się zdaje, że obaj siebie warci. Numer tylko lepiej sprawia wrażenie miłego i poczciwego.
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2095
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Ciumcioki w polskim rapie

Post autor: d3nt »

Co za kurwa kasztan, pizdziox przy nim to Andrzej Tejt
Pede kurwom jest tak zawsze było i będzie

Ciumciokiem również jest wena, hehe ten to tez niezły lamus
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
ODPOWIEDZ