[serial] The Last Of Us (2023)

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: nihil Novi »

W końcu jakiś mocny odcinek :bowdown:
Sensei życia
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4392
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: Piters »

Cz4rny1337 pisze: 06 mar 2023, 20:28 ale bym se zagral w remaster na ps5 Wam powiem
Ja gram, nie żałuję tego zakupu w przypływie emocji :lol: Aczkolwiek w samym gameplayu nie czuje za bardzo różnicy, ale nie ma co pierdolić, wygląda to kilkanaście razy lepiej, mimo tego że oryginał się nie zestarzał jakoś mocno
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: con shonery »

Poprzedniego nie widziałem, chyba nie ma co nadrabiać, stało się coś poza retrospekcją?
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: Cz4rny1337 »

czy ja wiem, imo spoko ta retrospekcja, dramatyzujecie
Obrazek
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11740
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: FLoo »

con shonery pisze: 06 mar 2023, 21:51 Poprzedniego nie widziałem, chyba nie ma co nadrabiać, stało się coś poza retrospekcją?
Nie

Tez się spodziewałem większej nudy a było okej
Największa pizda na forum:

Mider
vego
Posty: 339
Rejestracja: 13 cze 2019, 21:34

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: vego »

kurde, mam trochę taki problem z tym serialem, że za mało widać zarażonych, grzyba

pierwsze sezony the walking dead były pod tym względem spoko, bo gdzie nie poszli, to mieli kłopoty z zombiakami, a w tym uniwersum były one przecież wolniejsze niż tutaj

tutaj ci ziomeczki sprintują, ale mało gdzie są, tamta para gejów żyła sobie na czillu na przedmieściach jak gdyby nigdy nic tylko z drobnymi przebojami
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6560
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: Jose »

eh, no nie zgodzę się, takie 6/10 dalej, znowu jakieś fikołki i gdzie sa kurwa zombiaki jezu
Spoiler
- siedzą sobie w jakiejś wiosce i brakuje im jedzonka: niby to było wytłumaczone, że rok się trafił zły, ale siedzą tam już 20 długich lat (no dobra, deczko krócej, bo wędrowali), a tam sielankowy nastrój, zero zagrożenia, tylko na przednówku trudno, ech.... Dziczyzny to też powinno być chyba sporo, skoro ludzików mniej na całym terenie, no ale to już szczególiki szczególątka
- krul wioski imo zbyt podobny do typiary z Kansas - ofc są różnice, bo chłop i baba, bo tu kult władzy, tam trochę bardziej sekta, ale znowu autorytaryzm, który niby jest zrozumiały, bo w TAKICH CZASACH pewnie łatwiej o to, ze jednostki rządzą, ale na przestrzeni kilku odcinków to nie robiło aż takiego wrażenia
- Joel zmartwychwstał i się zrobił madafaka koksem rozpierdalającym na luzie kilka osób, no w chuj nie lubię taki zabiegów w filmach/serialach
- nikt we wiosce nie dał jebania o ten pożar, a kulawy Joel z guwniarą sobie uciekli ez

fajna ta akcja Ellie, to jej rozpierdalanie ludzików i sam klimat, ale wydaje mi się, że w całym świecie przedstawionym jest od chuja niedociągnieć i trochę już przymykam na to oko, ale no kurde, no, wydaje mi się, ze było o wiele więcej do wyciągnięcia z tego
Awatar użytkownika
fromage
Zbanowany
Posty: 3914
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: fromage »

I to sie kurczaq nazywa odcinkiem, chyba najlepszy do tych czas a I propsiwo DLA malolaty za gre aktorskorsko, umie dac emocje/twarz
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4112
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: Luxair »

Taki meh
Spoiler
- Joel sobie quick save'a sprzed przyjęcia kosy chyba wczytał
- ludzie z sekty sobie pod koniec magicznie wyparowali, to nie Leftovers
- ginger lider sekty nawet był fajnym creepy opanowanym gościem na początku, ale jprdl po co te monologi ELLIE RAZEM MOGLIŚMY MIEĆ WSZYSTKO JESTEŚMY WYBRANI NIE JAK ONI ALE MNIE ODRZUCIŁAŚ, no nie znoszę
- buddy boy bardziej przypominał Joela niż Pedro :)
- jak zwykle, za szybkie tempo odcinka i za szybko finał wjeżdża

Ale muszę przyznać że Bella daje radę, moje prywatne top aktorek z wodogłowiem
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
manio
Posty: 754
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: manio »

Pytanie do ziomków co w gierke grali ( nie wiem czy w spoiler czy nie)
Spoiler
1 sezon = 1 czesc gry?
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11740
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: FLoo »

Do tej pory tak
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1967
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: yytr »

Uuuu zajebiście, myślałem, że siódmy skończył sezon XD
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1090
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: Drmz »

vego pisze: 06 mar 2023, 22:53 kurde, mam trochę taki problem z tym serialem, że za mało widać zarażonych, grzyba

pierwsze sezony the walking dead były pod tym względem spoko, bo gdzie nie poszli, to mieli kłopoty z zombiakami, a w tym uniwersum były one przecież wolniejsze niż tutaj

tutaj ci ziomeczki sprintują, ale mało gdzie są, tamta para gejów żyła sobie na czillu na przedmieściach jak gdyby nigdy nic tylko z drobnymi przebojami
Często przewija się wśród ludzi takie podejście i totalnie tego nie kumam.
Masz przecież już pierdyliard seriali, które polegają na napierdalaniu do/spierdalaniu przed zombiakami. Po chuj CI kolejny?
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2228
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: SiNi »

@Drmz Dokładnie.
Awatar użytkownika
Fleming
Posty: 1453
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:38

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: Fleming »

Oglądam serial bo jest moim zdaniem bardzo ładny wizualnie i w sumie nic po za tym. Brakuje mi jakiejś wykurwistej ścieżki dźwiękowej. Akcja trochę nudna, a do bohaterów jakoś się nie przywiązuje. W grę nie grałem i ciekaw jestem o co tam w niej biega bo opinie to słyszałem bardzo pozytywne już kupę kat temu o niej.
Stawiam kołnierz przed wejściem na dyskotekę
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
vego
Posty: 339
Rejestracja: 13 cze 2019, 21:34

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: vego »

Drmz pisze: 12 mar 2023, 17:15
vego pisze: 06 mar 2023, 22:53 kurde, mam trochę taki problem z tym serialem, że za mało widać zarażonych, grzyba

pierwsze sezony the walking dead były pod tym względem spoko, bo gdzie nie poszli, to mieli kłopoty z zombiakami, a w tym uniwersum były one przecież wolniejsze niż tutaj

tutaj ci ziomeczki sprintują, ale mało gdzie są, tamta para gejów żyła sobie na czillu na przedmieściach jak gdyby nigdy nic tylko z drobnymi przebojami
Często przewija się wśród ludzi takie podejście i totalnie tego nie kumam.
Masz przecież już pierdyliard seriali, które polegają na napierdalaniu do/spierdalaniu przed zombiakami. Po chuj CI kolejny?
Nie chodzi mi ściśle o napierdalanie się, ale wytworzenie poczucia grozy, że możesz paść w każdej sekundzie. Tutaj tej grozy po prostu nie czuję.
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1390
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: #1 »

No to chyba ende. Ładny serial ale za bardzo skompresowany i j/w bez poczucia tego ze coś bohaterom szczególnie grozi. Dałbym 7 na 10 może
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: phobos »

zdjęcia krajobrazów top w tym serialu, poza tym "no spoko obejrzałem sb"
Spoiler
oczywiście beka z akcji 1 stary chłop przed chwilą ranny rozpierdala wszystkich
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1258
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: stranger »

Nie jestem jakimś ogromny fanem gry ale grało się przyjemnie i jak na warunki przemysłu ta fabuła jest okey
Spoiler
finał w grze wywolal jednak u mnie spore wow i uczucie ,,to bylo wiadome od dawna ale i tak grubo"
A tu final sezonu ot tak bez emocji jakoś na sucho. Miałem wrażenie, że gierki to im spokojnie wystarczy na 2 sezony a tu wszystko tak w biegu i na szybko. Trochę zawód
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9752
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: potter »

też jestem zaskoczony, jeszcze ten finał to najkrótszy z odcinków a myślałem, że będzie to coś więcej niż chłodna napierdalanka.
ODPOWIEDZ