[serial] The Last Of Us (2023)

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1256
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: stranger »

Nie no panowie godności. Są gówna i są menelice ale porównywać ten serial do twd to holaa
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: nihil Novi »

Równia pochyla. Z każdym odcinkiem coraz gorzej.
Sensei życia
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: Piters »

Nie no jednego zakażonego dali :lol: Kolejny chujowy odcinek, niech najlepiej to wyjebią w pizdu
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Tymbark
Posty: 50
Rejestracja: 16 sie 2019, 22:06

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: Tymbark »

Kurwa ale odpierdalają mam wrażenie, z każdym kolejnym epizodem mam coraz bardziej wyjebane a ten to wgl aż dziewczyna zauważyła jak bardzo mam to w dupie :lol: Tyle możliwości na fajną akcje, jakieś emocje już wolę w grę zagrać xD
Awatar użytkownika
fromage
Zbanowany
Posty: 3914
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: fromage »

W nowym odcinku to chyba DLA malolow, zaczolem I bylo serio spoko fajnie a Tu jak powyzej uzytkownicy pisza ze carzej nie takie ciekawe odcinki jak na poczatqu, ale dalejysle ze to dobra pozycja Bo jest bardzo fajnie vi,ualicznie I teraz jak ogladasz takie bekowe googlowe top1 poker fejs czyli taka niby komedia I tera to na kazda scene patrze AI, rozumiem kiedys CGI kiedys byly starwarsy z98 I te tam fajnie wygladalo, ale teraz to kazda scena to greenscreen nie no zawsze tak bylo ale teraz to juz nowy temat czyli nie mateusz mcm4 a mc-mcm4 I juz Sam nie wiesz co prawdziwego(samochod jakis) a co fejkowe, Bo pieseq byl grany I po animacji wiadomix bylo, jak mowile. Jesli w 98 starwarsy robili 30lat temu robili to dopiero co tera, w ogole jakis tam serial zcolem ogladac I te AI enhanced zeby starsi aktorzy wygladalo mpodziej to tak chujowo wyglada na deep fejka jakiegos, ale nie no TLoU dobra sprawa jest ciekawie troche Bo to niby exclusive na plejstejszyn, jest klimat jest spoko ale wlasnie ostatnii odcinek to jakies love story, a no I malo zombiakow a jako ze uzytkownicy powyzej gadajo z gierki to ich troche wiecej powinno byc jako ze same pojawienia sie Armi lub jeden/dwa Pana zombiaka to z strony VFX to bardzo udana, pan Google IMDb gada ze to top1 serial tego roku nachwile obecno
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Beben
Posty: 28
Rejestracja: 23 kwie 2020, 20:24

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: Beben »

Aktorzy są świetni, dialogi bardzo lubie, ale totalnie nie ma tutaj żadnej akcji. Skoro już mamy uniwersum z Zombie to dajmy ich troche. Po początkowych 2 odcinkach byłem bardzo pozytywnie nastawiony. Sama scena z klikaczami była prześwietna. Potem zamułka z pedałami, totalnie nudny wątek w Kansas zakończony nienajgorszym rozpierdolem, ale dało się lepiej. A na tym etapie już zapomniałem, że są jakieś niebezpieczeństwa. Jeden zombie albo 3 szabrowników na krzyż przez 3 odcinki. Uważam, że ilość przeciwników została zbyt dużo zmniejszona względem gry i tu jest problem. W dodatku rozciąganie wątków z tego czy 3 odcinka tylko wszystko rozwadnia. Trzonem historii jest Ellie i Joel i tylko ich aktualna historia mnie obchodzi i to działa w tym serialu najlepiej
dicegame
Posty: 165
Rejestracja: 05 lip 2019, 15:28

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: dicegame »

Dwa odcinki do końca a ten serial się dalej rozkręca, meh
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4097
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: Luxair »

Za mało stealtha
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2966
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: jogi »

Spoiler
Wiedziałem że psiapsi umrzy, a ona nie. W poprzednim wiedziałem że afroamerykanin z synem również czarnym umrą. Wiedziałem też że historia gejów skończy się ich śmiercią.
Żeby chociaż to było jakoś spektakularne, zaskakujące, takie "o jejku", a tu nic. Chujowe to jest jak nieszczęście.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20581
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: phobos »

kurwa mogłem to skipować xD nie spodziewałem się
Spoiler
kurwa retrospekcji na cały odcinek
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2226
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: SiNi »

stranger pisze: 27 lut 2023, 20:48 Są gówna i są menelice ale porównywać ten serial do twd to holaa
Użytkownikowi bardziej chodziło bodajże o początek TWD, który był klimatyczny bo przecież wiadomo jaki serial zaliczył upadek ( całość do zapomnienia, mega gniot z kretynizmem w tle,nawet nie wiem jak wytrzymałem te 11 sezonów )
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4097
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: Luxair »

Mimo że odcinek miał być przeniesieniem 1:1 DLC-ka, wydaje mi się że parę rzeczy zjebali. Po pierwsze, w grze cały czas było przeskakiwanie między retrospective teen lesbian interracial romance a teraźniejszością, gdzie Joel dogorywa a Ellie desperacko szuka apteczki i walczy z falami wrogów wszelakich, co trochę balansowało przesłodzone sceny. Po drugie, nie było całkiem filmowej sceny z graniem w wyobraźni - zamiast tego dziewczyny normalnie grały w Mortala (i ogarniały fatality, taaa jasneee).

Z plusów - gra aktorska i obsada całkiem udana. Props za indoor konia. No i dziękujemy pan Druckmann że oszczędzono nam widoku Belli Ramsey w Victoria's Secret :)
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: Jose »

no super odcinek, od 15 minuty zerkałem, ile do końca, a przez ostatnie pół godziny bardziej zajmowało mnie lurkowanie forum :/
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1390
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: #1 »

Ale żeby nie było wstawek o kosmosie które były pasją ellie i w leftbehind były najlepsza częścią zwiedzania (chyba ze coś pojebalem, grałem na premierę a później drugi raz na premierę remaster)
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2359
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: kshaq »

Raz ten serial zapierdala, raz wlecze się jak flaki z olejem, nie wiem no. Pacing to jest największy problem tego serialu, bo przecież wszystkie inne elementy stoją na topowym poziomie.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9688
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: potter »

ale ta Bella Ramsey dała show dzisiaj, już chyba nikt nie powinien kwestionować jej obecności w tym serialu
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3974
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: emcess »

no, bdb odcinek. w przyszłym tygodniu juz final sezonu, nie?
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5576
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: koniec »

najlepszy odcinek jak na razie
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2226
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: SiNi »

Nie no dramat ten odcinek, avengersowa akcja Joela to chyba była na koksie bo inaczej jakoś sobie tego nie potrafię wytłumaczyć
Spoiler
mieszkańców kurortu to wcięło podczas pożaru? No chyba że akcja działa się gdzieś z dala od zamieszkałych domów
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [serial] The Last Of Us (2023)

Post autor: Cz4rny1337 »

#1 pisze: 01 mar 2023, 8:45 Ale żeby nie było wstawek o kosmosie które były pasją ellie i w leftbehind były najlepsza częścią zwiedzania (chyba ze coś pojebalem, grałem na premierę a później drugi raz na premierę remaster)
w dwojce imo

ale bym se zagral w remaster na ps5 Wam powiem
Obrazek
ODPOWIEDZ