Wini - rozmowy

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2031
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Krynew »

Ja jestem w stanie uwierzyć, że Wini jest takim debilem, żeby na to wpaść i uznać, że to fajny pomysł, ale za tym, że to ustawka przemawia jak dla mnie fakt, że to zostało puszczone bez żadnej cenzury, zwłaszcza ten końcowy fragment jak nie może złapać oddechu.
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9653
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Wini - rozmowy

Post autor: jajca »

Na stronie eteatr bylo o tym simlacie
Ma pieska rasy York, ponieważ go nie uczula.
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Patryk233 »

Krynew pisze: 28 lis 2022, 18:58 ale za tym, że to ustawka przemawia jak dla mnie fakt, że to zostało puszczone bez żadnej cenzury, zwłaszcza ten końcowy fragment jak nie może złapać oddechu.
Właśnie ten fragment był podejrzany fest, wręcz się uśmiałem xd
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2054
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Wini - rozmowy

Post autor: 2do5 »

jajca pisze: 28 lis 2022, 19:22 Na stronie eteatr bylo o tym simlacie
Ma pieska rasy York, ponieważ go nie uczula.
no Yorki, Shitzu i tego typu psiaki maja włos a nie sierść, co znacznie zmniejsza ryzyko objawów u alergików
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4608
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Wini - rozmowy

Post autor: 8na10 »

ustawka czy nie - uśmiałem się do łez
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1973
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gods bidness »

Jedyne co mi przychodzi do głowy, a co by przemawiało za ustawką, to jakaś chujowa i nietrafiona akcja społeczna Winiego, typu - jutuberzy niszczą innych ludzi i ich zdrowie dla lajków, dam wam przykład, a potem nagram filmik z wyjaśnieniem.

Jeszcze może Wini faktycznie chciał taki głupi żart zrobić i to Simlat jego zrobił w chuja udając, że coś mu jest i przy okazji dając nauczkę idiocie za chujowy żart.

Ale jednak dalej obstawiam, że pobił rekord w skretynieniu się, co w sumie, mimo wszystko, do niego nie pasuje. He shoulda know better. To połknięcie aspiryny to już całkiem kretyńskie. :joint:
Awatar użytkownika
KamilNO
Posty: 623
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:41

Re: Wini - rozmowy

Post autor: KamilNO »

Nie no co Wy tu w ogóle rozkminiacie :bowdown: :rotfl: Wini zaproponował sobie „śmieszne” intro Simlatowi, ten na to przystał, Wini to ogrywa kwadratowo jak chuj a tu pół slgwk łyka xdddd
Winiego można i mieć za debila, ale te wszystkie filmiki przechodzą przez ręce jego menago itd. za 2 dni zacznie shotowac ten fragment pod tiktoka i shorty na yt
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3530
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Moltisanti »

gods bidness pisze: 28 lis 2022, 18:22 Tak tak, wszędzie Spiski i ustawki. Ziemia jest płaska, a gwiazdy na niebie są z projektora. Co za pokolenie młodzieży, Spiski wymyśla zamiast przyjąć niewygodną i smutną prawdę.
No wiadomo, amerykańscy naukowcy przecież udowodnili że to nie była ustawka, beka z szurów.

Trzeba być mocnym pelikanem żeby nie wziąć pod uwagę że zaprosił aktora do fury i chciał żeby odegrał jakąś rolę tak jak chce żeby raperzy rapowali :lol: Jeszcze ta scenka jak sie dusi w 6:50 jakby miał umrzeć po czym leci to na jutubka no bo w sumie co w tym dziwnego
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Bartuz
Posty: 448
Rejestracja: 20 maja 2019, 15:15
Lokalizacja: Fryna City

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Bartuz »

Na pewno typ majacy alergie na siersc nie nosi w kieszeni jakiegos leku/"antidotum" na to uczulenie :rotfl:
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Patryk233 »

KamilNO pisze: 28 lis 2022, 23:45 Winiego można i mieć za debila, ale te wszystkie filmiki przechodzą przez ręce jego menago
Jakiego menago?
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6053
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Wini - rozmowy

Post autor: zemsta1camzata »

za krótki jesteś na takie rzeczy szczawiku
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3874
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Wini - rozmowy

Post autor: emcess »

Patryk233 pisze:
KamilNO pisze: 28 lis 2022, 23:45 Winiego można i mieć za debila, ale te wszystkie filmiki przechodzą przez ręce jego menago
Jakiego menago?
przeze mnie, jestem menago winiego, a co?
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
tomek5lg
Posty: 785
Rejestracja: 20 kwie 2019, 15:51

Re: Wini - rozmowy

Post autor: tomek5lg »

Niesamowita obsada, swietna gra aktorska 10/10 na filmwebie. Teraz tylko pytanie czy gruby przebil akcje z rozwaleniem mikrofonu w studiu rap news.
Awatar użytkownika
kawarano
Posty: 183
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:06

Re: Wini - rozmowy

Post autor: kawarano »

czemu wini miał przy sobie aspirynę na którą jest uczulony, po co
jest to wszystko bardzo podejrzane
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1973
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gods bidness »

Faktycznie, to pewnie chodzi o to, żeby raperzy rapowali, a aktorzy grali, więc się umówili, że odegra scenkę. Pamiętajcie, że pierwszym wam o tym mówię i beka, że daliście się nabrać.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9653
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Wini - rozmowy

Post autor: jajca »

ktos mu ja dal w prezencie w ramach zartu, bo slyszal ze jest uczulony
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1973
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gods bidness »

Ja bym mu dziwkę z hivem zamówił, bo słyszałem, że się boi hiva.
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3740
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Czak »

Nie powiem, podczas moich rozważań w tej sprawie ruchanie kurwy bez gumy a potem rozpaczliwe szukanie leku na HIV było mocnym argumentem za tym że prezent z sierścią nie był ustawką
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2582
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Wini - rozmowy

Post autor: mlodyperkez »

haha typy co lykaja jak pelikany
wiraszka87
Posty: 4
Rejestracja: 06 maja 2020, 19:05

Re: Wini - rozmowy

Post autor: wiraszka87 »

KamilNO pisze:Nie no co Wy tu w ogóle rozkminiacie :bowdown: :rotfl: Wini zaproponował sobie „śmieszne” intro Simlatowi, ten na to przystał, Wini to ogrywa kwadratowo jak chuj a tu pół slgwk łyka xdddd
Winiego można i mieć za debila, ale te wszystkie filmiki przechodzą przez ręce jego menago itd. za 2 dni zacznie shotowac ten fragment pod tiktoka i shorty na yt
No co za niespodzianka, właśnie wleciał short na YT .... ;)

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ