Wini - rozmowy

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
potter
Posty: 9450
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Wini - rozmowy

Post autor: potter »

Leśnodorskiego u Winiego to bym się akurat nie spodziewał :D
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3084
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wini - rozmowy

Post autor: VBSW »

40:50 jak Leśny wrócił z toalety to ewidentnie poszedł noska pudrować :D
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
d3luge1
Posty: 84
Rejestracja: 19 lip 2019, 10:02

Re: Wini - rozmowy

Post autor: d3luge1 »


Pewnie kto miał posłuchać to posłuchał ale bardzo fajna rozmowa, dużo lepiej się słuchało Kotarskiego niż jak kiedyś się pojawił w Imponderabiliach. Gada raczej więcej od Winiego i dużo jest na temat tego jak się powinniśmy uczyć.
kark to nie debil, mówił mi tak laik
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wini - rozmowy

Post autor: przedszkolanek »

wytrzymałem gdzieś 10 minut

Dodano po 33 sekundach:
słuchać się tego nie da
wklz

Re: Wini - rozmowy

Post autor: wklz »

^to samo, bez niespodzianek.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1973
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gods bidness »

Bez spoilerów, polecam pierwsze 5 minut, bo Wini przebił sam siebie we własnym debilizmie, aż dziw bierze, że on to wrzucił. Może przypadkiem i zaraz zdejmie.

https://www.youtube.com/watch?v=1xppe-No_oI

:twisted: :twisted: :twisted:


PS Choć to chyba fejk, ale sam nie wiem, nie wygląda.
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2054
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Wini - rozmowy

Post autor: 2do5 »

Spoiler
zobacz co ja mam dla ciebie, to jest psia sierść :lol:
nie no, zaplanowana akcja na bank
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1973
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gods bidness »

Wątpię, bo jest 15 minuta i typ gada normalnie, ale nagle ma zawiechę i znowu kaszle, a Wini robi minę zbitego psa. Zresztą Wini nie umiałby tak tego zagrać. Raczej taki jego "jajcarski" pomysł na żart, ale fest pojebany, raz że totalnie kretyński i na poziomie niegrzecznego 12-latka, to jeszcze zwyczajnie chamski. A jak to zagrane, to też debilizm, ale mniejszy.
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3084
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wini - rozmowy

Post autor: VBSW »

Jaki on jest głupi :bowdown:
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2054
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Wini - rozmowy

Post autor: 2do5 »

Spoiler
no mnie nie przekonuje, jak Wini w ramach zadośćuczynienia wpierdala aspiryne, albo jak Simlat się dusi, a ten go pyta o kondycje polskiego kina, ale sam nwm xd
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1973
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gods bidness »

No, ale tam przecież cięcie jest i pyta o kino dopiero po powrocie do nagrywania.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3619
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Prez »

Zerknalem na te pierwsze kilka minut i imo ustawka ale z grubaskiem nigdy nie wiadomo xd

Edit: nie no na pewno ustawka
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1973
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gods bidness »

Nie. On po prostu jest taki głupi.

Dodano po 14 minutach 8 sekundach:
Po co miałby Sabotować własną rozmowę? Przecież on pierwsze 20 min potem siedział jak zbity pies zanim w miarę wrócił do siebie, a potem go jeszcze przepraszał w trakcie ze trzy razy. Nie było potem ani klimatu ani miejsca na jego przy głupawy żarty tylko dość drętwa rozmowa. I tak wyluzowany ten Simlat, co prawda go zjechał jak psa i słusznie ale potem wyluzował i normalnie z nim gada, ale mimo wszystko to nie jest koleś typu jajcarz, co widać i w tym, i w innych jego wywiadach. Do tego jakby to miał być żart, to raczej w stylu tego, który winni sam zbeształ jak jakiś YouTubeER sobie głupie społecznie żarty robił i wini wkurwiony się na niego rzucił z Gadka agresywna. Takie mam argumenty za tym, że to nie jest ustawka + za dobrze by to było zagrane i zbyt nieoczywiście + nie wracał by ten motyw z przeprosinami przez całą rozmowę bo po chuj.
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3740
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Czak »

Tak to było naprawdę xDD stary chłop a wierzy w takie debilne ustawki, naprawdę to było tak zajebiście zagrane że wini po 5 minucie musiał robić zooma na parę minut żeby nie było widać ich twarzy
Mam dosyć miasta. Warszawa to nie moja bajka. Po 26 latach, które tu spędziłem, nie mogę znaleźć swojego miejsca. Rytm stolicy jest dla mnie za szybki, za chaotyczny, zbyt rozedrgany. Do szewskiej pasji doprowadza mnie czas, który tracę w korkach. Oboje z żoną przeszliśmy koronawirusa. Po czterech trudnych tygodniach, kiedy schudłem sześć kilogramów, miałem nogi jak z waty, zadychę i stale podwyższoną temperaturę, zaczął nam chorować pies Franuś i w końcu zdechł. Po pół roku zdecydowaliśmy: "Bierzemy psa". Z zaskoczeniem odkryłem, jak dużo psów zostało kupionych czy też adoptowanych w czasie lockdownu! Teraz, gdy wracam z pracy, gdzie na planie otacza mnie 50 osób, zastanawiam się, gdzie uciec, żeby choć przez chwilę pobyć sam na sam ze swoim psem.
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1973
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gods bidness »

Tak tak, wszędzie Spiski i ustawki. Ziemia jest płaska, a gwiazdy na niebie są z projektora. Co za pokolenie młodzieży, Spiski wymyśla zamiast przyjąć niewygodną i smutną prawdę. Wini robił zbliżenia, żeby ukryć prawdziwą twarz spisku. :bag: Idę jeździć konno nara.
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3740
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Czak »

Mój błąd, faktycznie, wyglupilem się - tak normalny człowiek przyznaje się do błędu zamiast wymyślać eufemizmy na walenie konia
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1973
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gods bidness »

Czy istnieją rasy, które nie uczulają? - Rasy uznawane za mniej alergiczne to takie, które posiadają włos, np. yorki, :bag: :dunno:

Chuj wie może macie rację. Ale nie wierzę w to właśnie dlatego, że jestem stary i ciężko mi pojąć po co kolesie pod 50tke mieliby taki cyrk odpierdalać.
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3740
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Czak »

Po to że w 3/4 filmików wini ma ból dupy że na nich nie zarabia i żebyśmy o tym tutaj pierdolili
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4608
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Wini - rozmowy

Post autor: 8na10 »

XDDDDDDDDDDDDDDDDD haha o kurwaaaa
jasny wracaj na forum
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Patryk233 »

Nie wyglądało, to na grę aktorską, chociaż może tak miało to wyglądać.

Jeszcze Wini, który połyka aspirynę, na którą jest uczulony, aby cierpiał razem z kolegą xD dojebane.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
ODPOWIEDZ