Wini - rozmowy

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

karbo99
Zbanowany
Posty: 177
Rejestracja: 01 gru 2022, 7:57

Re: Wini - rozmowy

Post autor: karbo99 »

clockers pisze: 04 sty 2023, 12:01 Sokół nie miał NIC. swoją drogą, ciekawe czy były podjazdy pączuszka by zaprosić Wojtka, bardzo chętnie bym zobaczył taką rozmowę, bo jak dotąd rozmawiał chyba tylko z takimi, którzy się przed nimi płaszczyli i wygłaszali laudacje zamiast przeprowadzać wywiad (no może oprócz wizyty u Kędziora i Wojewódzkiego).
Zazwyczaj ktoś taki nie chce brać w tym udziału. Łona odmówił, Pezet chyba też, podobnie Peja. Możliwe że o Sokole też wspominał.
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5690
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Wini - rozmowy

Post autor: TdW »

Przecież wspominał wiele razy, co prawda nie wprost, ale wiadomo, że Winiemu od lat nie jest po drodze z Sokołem
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Patryk233 »

Czemu nie jest mu po drodze?
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
karbo99
Zbanowany
Posty: 177
Rejestracja: 01 gru 2022, 7:57

Re: Wini - rozmowy

Post autor: karbo99 »

Sokół zajebał nazwę PROSTO zmieniając szyk ze STOPRO
Awatar użytkownika
CL500
Posty: 923
Rejestracja: 01 gru 2022, 10:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wini - rozmowy

Post autor: CL500 »

A Łona te kilkanaście lat temu miał pretensje o Ty z resztą i tak przeciętny polski słuchacz, przyznajmy się co najwyżej Łony słucha sugerując, że według Winiego Łona jest takim raperem dla przeciętnego słuchacza, który nie kuma tego całego klimatu wokół hip-hopu.
MalinowyJogurt 2
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wini - rozmowy

Post autor: przedszkolanek »

karbo99 pisze: 04 sty 2023, 8:58 A więc Kafar jest bananem jak wynika z wywiadu.
a czego ty się spodziewałeś, gdzieś kiedyś kafar pierdolił (na jakimś blogu) o swoich książkach w domu za dzieciaka, oczywiście regał pełen książek wypełniony aż po brzegi to starterpack każdego polskiego patusa, pamiętasz @@Jose co to było z tymi książkami?
ale to że ojciec bluesman to tam chuj, ojciec któregoś innego z dixonów to jest emerytowany śpiewak operowy
karbo99
Zbanowany
Posty: 177
Rejestracja: 01 gru 2022, 7:57

Re: Wini - rozmowy

Post autor: karbo99 »

przedszkolanek pisze: 04 sty 2023, 18:25 ale to że ojciec bluesman to tam chuj, ojciec któregoś innego z dixonów to jest emerytowany śpiewak operowy
Ja pierdole xD co oni wiedzą o życiu i biedzie, skurwysyny warszawskie, od dziecka wszystko podane pod nos, obycie z kulturą większe od 90% polskich dzieciaków i będą kreować się na jakichś patusów u których na podwórku w 90. byś nie przeżył. A tfu
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2919
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Wini - rozmowy

Post autor: LWD »

clockers pisze: 04 sty 2023, 12:01 Sokół nie miał NIC. swoją drogą, ciekawe czy były podjazdy pączuszka by zaprosić Wojtka, bardzo chętnie bym zobaczył taką rozmowę, bo jak dotąd rozmawiał chyba tylko z takimi, którzy się przed nimi płaszczyli i wygłaszali laudacje zamiast przeprowadzać wywiad (no może oprócz wizyty u Kędziora i Wojewódzkiego).
nie słuchałem wywiadu sokoła u Wojewódzkiego, serio jest tam coś ciekawego? bo prawdę mówiąc zawsze wydawało mi się, że wojewódzki tych zapraszanych raperów traktuje mocno ulgowo, do tych wszychstkich pezetów, peji, molest, mesów podchodził z jakimś tam szacunkiem jak do tych swoich kolegów podstarzałych aktorów, a nie protekcjonalnie, z ciętymi pytaniami czym przyzwyczaił zapraszając jakieś piosenkarki, jutuberów czy nawet gości typu piasek, przez co te programy z raperami były mocno drętwe, może poza jednym z peją sprzed 15 lat

Dodano po 1 minucie 53 sekundach:
dajcie orientacyjny czas, kiedy ten kafar opowiada o swoim bananowym domu, bo nie chce mi się słuchać 2 godzin rozmowy. w każdym razie wini też jest bananem, więc pewnie tak jak z bananami z jwp dogadał się świetnie
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5415
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Wini - rozmowy

Post autor: clockers »

imo nie traktował Sokoła ulgowo, a już na pewno ulgowo nie traktował Kękiego w tej samej serii rozmów (polecam)
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Patryk233 »

Myślałem, że Dixoni to sztywna ulica. Czemu Białas nie wyciągnął tego brudu w disie?
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wini - rozmowy

Post autor: przedszkolanek »

Patryk233 pisze: 04 sty 2023, 20:07 Myślałem, że Dixoni to sztywna ulica. Czemu Białas nie wyciągnął tego brudu w disie?
miałby wyzywać własnych odbiorców?
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Patryk233 »

Nie, Kafara by wyzywał.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wini - rozmowy

Post autor: przedszkolanek »

od bananów?
a co bananowe oskarki by pomyślały?
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Patryk233 »

Nie wiem co by pomyślały, to diss, więc po co kalkulować, kto co pomyśli? Zresztą Białas nagrał kawałek o bananach z Bedim i było to przed trackiem z Matą.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Wini - rozmowy

Post autor: jajca »

Nie wyciagnal w dissie, bo tego nie wiedzial, normalnie wzieli go na huki tak jak to sie w gimnazjum robiło
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Patryk233 »

Całe te życie to gra pozorów.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Wini - rozmowy

Post autor: jajca »

U zwierzat tak samo, moj kot jak sie najezyl to potrafil przestraszyc labradora sasiada chociaz w walce nie mialby szans i dobrze o tym wie
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6107
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Wini - rozmowy

Post autor: DoubleB »

Patryk233 pisze: 04 sty 2023, 20:15 to diss, więc po co kalkulować, kto co pomyśli
no niestety tak to działa sweet summer child, to nie jest zielona góra, diss bez kalkulacji to już oksymoron niemalże
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
kawarano
Posty: 191
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:06

Re: Wini - rozmowy

Post autor: kawarano »

stary bluesman, młody kafar dix 37
ten kapitał kulturowy to jednak trochę został przejedzony w takim razie
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2023
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gods bidness »

Patryk233 pisze: 04 sty 2023, 20:07 Myślałem, że Dixoni to sztywna ulica. Czemu Białas nie wyciągnął tego brudu w disie?
Bo Dixony to sztywna ulica.

Czy wy serio myślicie, że żeby być "sztywna ulica" to trzeba mieszkać w kawalerce z mamą tatą siostrą i pięcioma braćmi, wszyscy najebani i spać w szafce na buty? I czy wy serio myślicie, że stary "bluesman", cokolwiek to znaczy, to jest przepustka do jakiegoś wielkiego bogactwa i, co więcej, bananostwa? :eek: Wymieńcie 10 największych bluesmanów z Polski, a ja sprawdzę listę Forbesa. Znam jednego, ale nie żyje, bo się zaćpał herą 30 lat temu.

Jedyne co mnie w tym wywiadzie zaskoczyło to że ten Dixon się wysławia lepiej i poprawniej niż tak zwani "inteligenccy" raperzy typu jakiś Mes czy Pezet.

Dodano po 4 minutach 41 sekundach:
CL500 pisze: 04 sty 2023, 14:39 A Łona te kilkanaście lat temu miał pretensje o Ty z resztą i tak przeciętny polski słuchacz, przyznajmy się co najwyżej Łony słucha sugerując, że według Winiego Łona jest takim raperem dla przeciętnego słuchacza, który nie kuma tego całego klimatu wokół hip-hopu.
I przy okazji Łona jest prawnikiem Stoprocent, o czym Wini nieraz nawijał. Muszą się faktycznie strasznie nienawidzić.

Dodano po 2 minutach 42 sekundach:
LWD pisze: 04 sty 2023, 18:51 nie słuchałem wywiadu sokoła u Wojewódzkiego, serio jest tam coś ciekawego?
Nie ma nic ciekawego, a Sokół wydaje się sporo głupszy niż na swoich kawałkach.
ODPOWIEDZ