Wini - rozmowy

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Pshemass1
Posty: 141
Rejestracja: 29 sie 2019, 13:56
Lokalizacja: Polska człowieku

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Pshemass1 »

Gruby smarka chce zapros
Hyphap! |:rotfl: |
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2919
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Wini - rozmowy

Post autor: LWD »

słabo poprowadzony wywiad, jak waco pierdolił jakieś dziwne, niezrozumiałe rzeczy o teorii muzyki, to wini siedział cicho nie przerywał, ani nic i tak to się ciągnęło przez godzinę, później jaki wini nakierował rozmowę na bardziej przyziemne rzeczy, malik, sentino, to już waco zaczął gadać z sensem, zrozumiale dla zwykłego, szarego człowieka, to grubas się nagle uaktywnił, zaczął przerywać i pierdolić swoje.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8640
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Wini - rozmowy

Post autor: 2rzyn »

Pshemass1 pisze: 30 mar 2023, 21:44 Gruby smarka chce zapros
Co?
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
myron
Posty: 230
Rejestracja: 01 maja 2019, 10:38

Re: Wini - rozmowy

Post autor: myron »

Mówił, że Smarka chce namówić na wywiad. Waco też mówił, że gadał ze smarkim, żeby coś nagrać. Smarki nawet się zgodził, tylko musi być wykurwisty bit. No ale coś nie pykło.
Spoiler
Kamyl pisze:eazy-e momentami mógłby spokojnie spełnić swoje ambicje artystyczne w szeregach hemp gru.
Youtube
Awatar użytkownika
dogmeat
Posty: 166
Rejestracja: 03 sie 2019, 14:32
Lokalizacja: warszawa

Re: Wini - rozmowy

Post autor: dogmeat »

Wszystko fajnie, ale Waco niby taki specjalista od dźwięku a mikrofon podwiesili nad Winim i przez to słychać głośniej "yhm, yhm, no" kruszynki a nie to co mówi gość.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2028
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gods bidness »

- O czym rozmawialiśmy?
- O Sentino, a teraz jesteśmy już przy Chopinie.

:rotfl:

Dodano po 5 minutach 22 sekundach:
dogmeat pisze: 31 mar 2023, 0:00 Wszystko fajnie, ale Waco niby taki specjalista od dźwięku a mikrofon podwiesili nad Winim i przez to słychać głośniej "yhm, yhm, no" kruszynki a nie to co mówi gość.
Przesz ten mikrofon jest wyłączony, a mikrofony obydwaj mają przypięte.
Awatar użytkownika
dogmeat
Posty: 166
Rejestracja: 03 sie 2019, 14:32
Lokalizacja: warszawa

Re: Wini - rozmowy

Post autor: dogmeat »

Ty kurwa rzeczywiście, ale kleksa zajebałem, czas iść spać xdddd
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2388
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Sialala »

Waco dobry Raptowny type beat wyklepał
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5690
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Wini - rozmowy

Post autor: TdW »

Już po obejrzeniu RapKontenera z Waco myślałem, że kogoś mi on przypomina, podobny głos, sposób mówienia i już wiem. Ten typ od samochodozy xD nie wiem czy tylko ja tak mam ale w chuj są do siebie podobni

Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2967
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: Wini - rozmowy

Post autor: jogi »

Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
Paul
Posty: 217
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:40

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Paul »

Strata czasu ten wywiad z Waco. O ile CNE nie wykorzystał do końca potencjału szczerego i ciekawego rozmówcy, to Wini to już spierdolił to po całości.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8640
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Wini - rozmowy

Post autor: 2rzyn »

Zajebisty wywiad.
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1769
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Bunnymen77 »

Bardzo fajna rozmowa, ale dla mnie dopiero od 50 minuty, szkoda, ze konczy sie w najlepszym momencie.
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 512
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: Wini - rozmowy

Post autor: F88G »

gods bidness pisze: 27 mar 2023, 22:06 To sapanie było fest obleśne, a potem i tak jeden z drugim się będzie dziwił, że nasze Grażynki mówią, że to oblech.
Zwracam honor.

Mam to szczęście, że te rozmowy jebane słucham tylko a nie oglądam i to na chujowych głośnikach, więc to mlaskanie mi nie przeszkadza. Ale z drugiej strony czytając komentarze istnieje ogrom publiki winiego która broni tą jego głupkowatość i wręcz tego od niego oczekuje, więc równie dobrze to zaświnienie się tym panini czy co tam, mogło być content marketingiem i pewnie było.
Awatar użytkownika
Addicted
Posty: 1795
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:44

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Addicted »

Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4102
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Luxair »

Bisclavret pisze: 27 mar 2023, 18:20 Kuba bardzo pozytywny ziomek, jestem fanem od lat i spoko że udało mu się ogarnąć syf w życiu. Wini wyjątkowo wkurwiający, w kluczowym momencie rozmowy kiedy Knap leci z jakimiś ciężarami ten rzuca żarty o przypinania trzeciego kutasa w alkopoligmii, no debil.
Z jednej strony przechujowo sobie żartować z niedoszłego samobójcy, z drugiej strony jednak gaszenie neofity konkretami jest dosyć satysfakcjonujące.

Jak Knap powiedział że uczy się śpiewać byłem na 100% pewien że tak jak VNM był raz na jednej lekcji emisji głosu 10 lat temu a teraz sobie pod nosem cośtam córce podśpiewuje - i tak właśnie się okazało. Albo "- Nauczyłem się wielu rzeczy, dostałem narzędzia... - To wymień z trzy - Yyyyy..."

Props za rapowanko, Knap ma spoko głos, jakby go odruchowo nie podnosił brzmiałby jeszcze lepiej.
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8640
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Wini - rozmowy

Post autor: 2rzyn »

Zgadzam się, knap swietnie zaspiewal np w "Tylko" o ile nie pojebalem tytulu (ten refren w ktorym follow upuje jwp)
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
hwjsk
Posty: 4829
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Wini - rozmowy

Post autor: hwjsk »

Luxair pisze: 04 kwie 2023, 10:00
Bisclavret pisze: 27 mar 2023, 18:20 Kuba bardzo pozytywny ziomek, jestem fanem od lat i spoko że udało mu się ogarnąć syf w życiu. Wini wyjątkowo wkurwiający, w kluczowym momencie rozmowy kiedy Knap leci z jakimiś ciężarami ten rzuca żarty o przypinania trzeciego kutasa w alkopoligmii, no debil.
Z jednej strony przechujowo sobie żartować z niedoszłego samobójcy, z drugiej strony jednak gaszenie neofity konkretami jest dosyć satysfakcjonujące.

Jak Knap powiedział że uczy się śpiewać byłem na 100% pewien że tak jak VNM był raz na jednej lekcji emisji głosu 10 lat temu a teraz sobie pod nosem cośtam córce podśpiewuje - i tak właśnie się okazało. Albo "- Nauczyłem się wielu rzeczy, dostałem narzędzia... - To wymień z trzy - Yyyyy..."

Props za rapowanko, Knap ma spoko głos, jakby go odruchowo nie podnosił brzmiałby jeszcze lepiej.
Tez jestem wyczulony na takie pierdolenie ze nowe zycie nowy ja i jak ktos tak gada to od razu mi sie lampa zapala ze cos jest nie tak ale i tak wini bardzo nietaktowny, osąd knapowego gadania powinien zostawić widzom mimo ze sluchal takiej gadaniny pewnie po raz 7329374625 w tym srodowisku rapowym, czas zweryfikuje chlopa i jego czyny i szumne zapowiedzi i tak wiec po co byc tak chujowym dla niego
Zwikk
Posty: 432
Rejestracja: 09 lis 2020, 17:17

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Zwikk »

Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Patryk233 »

Jak już Crackhouse to coraz bliżej Sebka. To by była rozmowa :D
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
ODPOWIEDZ