Wini - rozmowy

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

karbo99
Zbanowany
Posty: 177
Rejestracja: 01 gru 2022, 7:57

Re: Wini - rozmowy

Post autor: karbo99 »

Jaki ten Wini to jest debil
Takie małostkowe przypierdalanie się że ktoś przypadkiem powie o ''dzisiejszych czasach'' albo wrzuci angielski zwrot. Grubasek musi zrobić standardowy wykład jak go to nie wkurwia po czym 2 minuty później sam wpierdala jakiś makaronizm , wyświechtaną wstawkę i chuj
I jeszcze ten jego samozachwyt że rozkminia pokurwione rzeczy, zastanawia się nad egzystencją i różnymi teoriami
Najwyższy poziom inteligencji tak naprawdę prezentują jednostki które wyjebane mają na takie rozkminy bo wiedzą że nie mają żadnego wpływu na tego typu kwestie. Ich celem jest zapewnienie sobie jak najbardziej dostatniego życia na takich warunkach w jakich przyszło nam funkcjonować, a wolny czas spędzają na szeroko rozumianej rozrywce.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Wini - rozmowy

Post autor: jajca »

Jak cos to w byciu bananowcem chodzi nie tylko o hajs
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5395
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Wini - rozmowy

Post autor: clockers »



Maja super, od 36:40 piękny wjazd
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wini - rozmowy

Post autor: przedszkolanek »

ta ostatnia rozmowa z biologiem czy tam kim była fajna, ostaszewską wyłączyłem po 3 minucie jak zaczęła pierdolić o zenie
WINI x DR PAWEŁ BOGUSZEWSKI - rozmowa | Czy żyjemy w bajce? Z neurobiologiem o funkcjonowaniu mózgu
Spoiler
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gods bidness »

Ja z kolegi z tym biologiem wyłączyłem po 3 minucie, bo Wini zaczął pierdolić o ludzkich potrzebach tytułowania i szufladkowania ludzi, bo zaprosił do programu doktora, więc sam musiał przywołać fakt, że jest doktorem chyba tylko po to, żeby mógł potem pierdolić te swoje smutne "odkrywcze" androny. Zwykle im teoretycznie mądrzejszy rozmówca, tym Wini wypada na bardziej przyjebanego, bo chyba bardzo chce pokazać, że też jest inteligentem.

Dlatego dla mnie najlepszy był ten fizyk kwantowy (nie Dragan, tylko jakiś starszy), który wyczekał Winiego pierdolenie i mu powiedział, że z takimi pytaniami to niech idzie do księdza, a nie mu dupę truje.
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Patryk233 »

Jak Wini jest doktorem xd Coś ty
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gods bidness »

Kurwa, gość był doktorem. Wini ma chyba licencjata z jakiejś prywatnej gówno-uczelni.
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2293
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Wini - rozmowy

Post autor: kapper1 »

Oddajcie mi godzinę życia pierdolenia Majki. W tle, bo w tle, ale jednak.
hwjsk
Posty: 4807
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Wini - rozmowy

Post autor: hwjsk »

ale której
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2293
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Wini - rozmowy

Post autor: kapper1 »

Zesraśko nawet bym się nie odważył, Ostaszewskiej oprócz karpia i piorunów nie kojarzyłem za bardzo (polskich filmów unikam jak ognia).
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5395
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Wini - rozmowy

Post autor: clockers »

a o co ci konkretnie chodzi? co takiego głupiego pierdoliła?
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2293
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Wini - rozmowy

Post autor: kapper1 »

"nikt nie ma prawa oceniać" - nie trzeba tłumaczyć, że każdy to robi od początku istnienia i będzie to robił oraz każdy z nas jest oceniany.

"mamy łamane prawa kobiet i prawa człowieka" - xd, używanie jak najmocniejszych słów, aby wzmocnić przekaz. Nowe, nie znałem. Już nawet abstrahując od nazywania każdej pochodnej ustawy o skrobance prawem człowieka.

"największym wstyd gatunku ludzkiego jest zabijanie/znęcanie się nad zwierzętami" - jest to oczywiście mega chujowe, ale nie ogarnął
mnie bambinizm i wymieniłbym wojny, bomby atomowe, jednostkę 731, ale co ja tam wiem.

użalanie się nad migrantami zarobkowymi na granicy z Białorusią - jest. Łukaszenka się cieszy.

robienie z siebie ofiary, że jest ofiarą "HEJTU", gdzie raz, Wini słusznie zauważył, że mamy słowo w języku polskim "nienawiść", ale wtedy to tak dobrze nie brzmi, co. Dwa, sama przyznała, że nigdy jej nawet nikt nie zaczepił na ulicy, nie wyzwał czy cokolwiek innego, więc jaka to nienawiść, że Oskarek napisał "haha co ona pierdoli"?

Do czasu mówienia o aktorstwie trochę nudno, ale spoko. Potem wjechało zgrywanie ofiary i sygnalizowanie cnoty we wszystkim w czym się da oraz jazda na emocjach.
Odnoszę wrażenie, że Ostaszewska jest po prostu osobą z tych za mocno emocjonalnych, które za bardzo
„Za bardzo” - brzmi jak śmieszny zwrot z włoskiego
Pozdro Cruz, dalej cały numer mnie kasuje z planszy, nie mogłem się powstrzymać.


się wczuwają i chcą chronić każdego kogo się da, nawet jeśli z logicznego i długofalowego punktu jest to bezsensowne (punkt Białoruś).
Empatia przysłania jej myślenie i używa jak zawsze za mocnych/nieadekwatnych słów do problemu.

Prowadzi to do satiacji i teraz mało kogo ruszają "rasista, hejt, faszyzm" itd. Chociaż najlepszym przykładem jest przemoc i molestowanie, które do niedawna zawsze były fizyczne i były mocno nacechowane. Teraz są fikołki typu przemoc psychiczna (gdzie w języku polskim mamy odpowiednie do sytuacji znęcanie/nękanie) i coraz mniej osób daje o to jebanie.

Majka i jedna, i druga się do tego kurewsko przykłada.
Więcej mi się nie chce.
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5395
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Wini - rozmowy

Post autor: clockers »

jeśli są łamane prawa człowieka, a w Polsce są, to się mówi, że są łamane prawa człowieka, jeśli na granicy z Białorusią zabiedzeni, bezbronni ludzie traktowani są jak śmieci i wywożeni do lasu bez względu na temperaturę, to osoby empatyczne i zaangażowane użalają się nad takimi ludźmi. no ale najwidoczniej nie rozumiesz, trudno, nie ma problemu, nie ty jeden. reszta to zwykłe przypierdalanie na siłę, czyli klasyka jak się kogoś nie lubi.
edenmar
Posty: 1200
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wini - rozmowy

Post autor: edenmar »

Awatar użytkownika
Addicted
Posty: 1789
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:44

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Addicted »

:what:
Awatar użytkownika
Picasso
Posty: 128
Rejestracja: 08 cze 2022, 21:27

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Picasso »

Mam z Martą następujący problem. Z jednej strony kompletnie nie mierzi mnie to jak ta dziewczyna wypłynęła i - w przeciwieństwie do większości ludzi, którzy wiedzą kim jest - nie hejtuje jej za to (cytując narodowego wieszcza a.d. 2022 - "nie ty jedna, świat nie zwraca już na to uwagi"), a z drugiej strasznie mnie denerwuje to, że ona ewidentnie uważa się za interesującą osobę nie mając absolutnie nic ciekawego do powiedzenia. Nie byłem w stanie obejrzeć całości, ale rozmowa o kosmosie i astronomii sprowadzona do znaków zodiaku i czytania magazynu "Wróżka", to jest idealny przykład.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Prez »

no bo poza tym że to lachociąg to też debilka jebana, więc nic dziwnego. bardzo zła jest ta rozmowa? jeszcze nie odpaliłem i waham się
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 852
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Wini - rozmowy

Post autor: ogkush »

że, bierzesz w ogolę pod uwagę włączenie tego :roll:
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
shuffle7
Posty: 8
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:29
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wini - rozmowy

Post autor: shuffle7 »

Mówi że interesuje ją kosmos i astrologia a jak wini chciał żeby bardziej rozwinęła temat to się zaczęła mieszać i później było cięcie XDDDD

Nie warto tego nawet odpalać. Chuja ma do powiedzenia.
ODPOWIEDZ