Wini - rozmowy

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 855
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Wini - rozmowy

Post autor: ogkush »

raczej, ze musi zajebać krechę przed wywiadem, wyjebane czy ktoś zobaczy czy nie
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2023
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gods bidness »

Jakby Wini nie zaświecał tej lampki, to może by przeszło. Stąd może właśnie reakcja Mesa w stylu - na chuj tym świecisz po oczach. Z drugiej strony, zwykle daleki jestem od oceniania "ale się wystrzelił" na podstawie wyglądu, zwłaszcza jeśli idzie o Tedego, który po prostu ma jakąś hipomanię, a tacy zwykle po kresce się robią spokojniejsi.

Jedyne co by mnie dziwiło u Mesa to tak ewidentne walenie w chuja, wobec słuchaczy, ale przede wszystkim rodziny i siebie, no ale może faktycznie, ojcostwo nie jest takie łatwe, a do terapeutki jechał, żeby mu jakoś pomogła ciąg przerwać. A może po prostu jakieś leki bierze czy chuj wie co, krople do oczu, bo nie tylko od dragów źrenice wyjebie.
Awatar użytkownika
Ema
Posty: 581
Rejestracja: 16 maja 2019, 23:19

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Ema »

duze źrenice nie zawsze = ćpanie. Regularnie od 15 lat w klubach głąby i tępe kurwy zaczepiają mnie o towar, bo mam wyjebane oczy jak 5zł. Pomijając już to czy się nafurał czy nie, ten wywiad jest tragiczny a mesa gadka jest jeszcze bardziej spierdolona niż była.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4097
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Luxair »

Już pal licho te gałki oczne, to jak się zachowuje na samym początku to jakiś wystrzał totalny...

PS. Większość komentarzy pod video mega negatywnych, ech Schmidt co poszło nie tak
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
dogmeat
Posty: 166
Rejestracja: 03 sie 2019, 14:32
Lokalizacja: warszawa

Re: Wini - rozmowy

Post autor: dogmeat »

tępe kurwy zaczepiają mnie o towar, bo mam wyjebane oczy jak 5zł
Mam dokładnie to samo i ludzie czasem myślą, że walę w chuja mówiąc o byciu trzeźwym, no bywa.
7:42 najlepsze, prochy nie prochy, leki nie leki, po gościu widać że jest przerytym wrakiem siebie który chyba tylko przez posiadanie hajsu i lekkie życie jakoś jeszcze się na tę taśmę klejącą trzyma.
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1372
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: Wini - rozmowy

Post autor: redman23 »

mes napierdala tymi angielskimi słówkami, a już pierwszych minutach 'infamous' to 'infejmus' :lol:
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8627
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Wini - rozmowy

Post autor: 2rzyn »

Boze jaki to jest fajfus pierdolony, jego sie nie da lubic. I to jego pierdolenie o jacksonie zaslyszane i ugrazyny z warzywniaka. On sie tak zna na muzyce, swiecie i modzie jak duda na rapie
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Patryk233 »

Mes zawsze był taki wkurwiający? Mam wrażenie, że kiedyś bardziej umiałem zdzierżyć jego manierę i pierdolenie, a ten wywiad to męczarnia.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
edenmar
Posty: 1224
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wini - rozmowy

Post autor: edenmar »

Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8627
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Wini - rozmowy

Post autor: 2rzyn »

Kiedy ten waco kurwa mac?
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3631
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Moltisanti »

Przewinąłem w losowy moment około 40 minuty i typ 10 minut juz nawija jak to jest być ciężko artystą ze trzeba kaptur zakładać i ze mama nie rozumie, dziewczyna nie rozumie a menadżer jest po to ze musisz mu się czasem wygadac, Janusz Walczuk to mój ulubiony kasztan po dioxie :bowdown:
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
dogmeat
Posty: 166
Rejestracja: 03 sie 2019, 14:32
Lokalizacja: warszawa

Re: Wini - rozmowy

Post autor: dogmeat »

2rzyn pisze: 21 mar 2023, 20:17 Kiedy ten waco kurwa mac?
Przed opublikowaniem rozmowy z Wacem Wini postanawia przeprowadzić telewidzów przez Nightmare Blunt Rotation z Mesem i Walczukiem. Ciekawe jakich jeszcze farfoclów ma w zanadrzu...
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2734
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Jasek »

Ja pierdole, typ ma charakter jeszcze bardziej wkurwiający niż mordę, a z taką to wyczyn
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1767
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Bunnymen77 »

Namowiliście mnie tymi komentarzami do przesluchania rozmowy z Mesem :lol: jaka ten czlowiek musial miec slaba psyche już od dziecka skoro jedna godzina religii w tygodniu zryla mu beret, ze ma przezywke w wieku 42 :D
Awatar użytkownika
bilderberg
Posty: 136
Rejestracja: 14 sie 2019, 12:22

Re: Wini - rozmowy

Post autor: bilderberg »

Mesa uważałem zawsze za zjeba, przemeczylem ten wywiad na raty w pracy ale kurwa ten płacz i przypominanie co chwilę że nie zdąży nie do wytrzymania, nie przypominam sobie takiej marudy jebanej u winiego. Poza tym jaki ból dupy o rapowanie w aucie złapał na miejscu winiego bym go serio wyjebał na chodnik, pięknie zjebany łeb to jest
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3974
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Wini - rozmowy

Post autor: emcess »

wini w ogole nie slucha swoich gosci, to na pewno pomaga
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Wini - rozmowy

Post autor: kon rafal »

Mes teraz w każdym wywiadzie pierdoli o tym, że się wypisał z Kościoła i spuszcza się nad tym jak młody ateista wypisujący się z lekcji religii w liceum.
Widać, że sytuacja w alko mu przeorała nieźle banię. Kiedyś bez dwóch zdań najlepszy raper w kraju z wkurwiają osobowością, teraz tylko wkurwiająca osobowość.



Wielkie 5 dla niego
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2023
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gods bidness »

2rzyn pisze: 21 mar 2023, 20:17 Kiedy ten waco kurwa mac?
Z tym Wacem to ciekawe, bo niby na instagramie Winiego było zdjęcie z urywkiem ryja i wszyscy w komentarzach zgodnie stwierdzili, że to Waco. Plus gruby mówił na którymś livie, że wkrótce rozmowa z Waco (tylko nie pamiętam czy mówił o publikacji czy dopiero się zamierzają spotkać i nagrać).

Ale widząc, co ten Waco odpierdala, to nie zdziwię się jak poszła jakaś wycofka i jednak nie będzie tej rozmowy.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8627
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Wini - rozmowy

Post autor: 2rzyn »

No widzialem ostatnio co on odkurwial na jnstastory :bag:
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2023
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gods bidness »

Co? Ja widzę, że tylko jakieś foty pousuwał, np. to z pompą mięśniową. Głównie mi się rozchodzi o tą niestabilność emocjonalną i naprzemienne zaczepki, pretensje, przepraszania i uprzejmości.
ODPOWIEDZ