Wini - rozmowy

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
dogmeat
Posty: 166
Rejestracja: 03 sie 2019, 14:32
Lokalizacja: warszawa

Re: Wini - rozmowy

Post autor: dogmeat »

A właśnie to nie było tak że oni kiedyś się z wzajemnością nie lubili? Nie wspominają o tym ani razu w rozmowie?
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Wini - rozmowy

Post autor: jajca »

Ale mes to pewnie szuka nowych kolegów po tym jak go stasiak wyruchał i pewnie tez nastawił w chuj ludzi przeciwko niemu
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 511
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: Wini - rozmowy

Post autor: F88G »

Akurat ładna rozmowa, ze świecą w polu można szukać takiej telewizji gdzie dwa dorosłe chłopy mogą mieć SOMEWHAT konwersacje na temat higieny umysłu.
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Wini - rozmowy

Post autor: loco »

dogmeat pisze: 19 mar 2023, 22:27 A właśnie to nie było tak że oni kiedyś się z wzajemnością nie lubili? Nie wspominają o tym ani razu w rozmowie?
Było. Mes miał zakaz wjazdu do Szczecina
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
myron
Posty: 230
Rejestracja: 01 maja 2019, 10:38

Re: Wini - rozmowy

Post autor: myron »

Mes wygląda jakby porobiony był towarem :lol:
Żal mi go w sumie jak na niego patrze
Spoiler
Kamyl pisze:eazy-e momentami mógłby spokojnie spełnić swoje ambicje artystyczne w szeregach hemp gru.
Youtube
Jasion94
Posty: 854
Rejestracja: 23 maja 2019, 19:48

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Jasion94 »

Szczyt wytrzymałości osiągnąłem na wysokości, jak mes pyta Is it on ? No nie potrafię go zdzierżyć jako osoby, I póki nie przenosi tego do muzyki, to jest spoko, I można by nawet rzec że dobrze rapuje, ale jak się budzi w nim ten głupio mądry pseudointelignet, to jest koniec
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2071
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Wini - rozmowy

Post autor: 2do5 »

myron pisze: 20 mar 2023, 3:19 Mes wygląda jakby porobiony był towarem :lol:
w sumie też odniosłem takie wrażenie, szczęką mieli jak pojebany gdzieś na początku i wcina się w każde zdanie, później wlatuje temat używek, że JUST WINKO a o mocniejszych już nie ma mowy xD
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Kamilr8xa
Posty: 32
Rejestracja: 24 paź 2020, 21:59

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Kamilr8xa »

Na palcach jednej ręki można policzyć raperów, którzy dla większości odbiorców będą się wydawać sympatyczni. Niemal każdy ma za sobą jakieś krzywe akcje ale akurat zawsze jak wjeżdża Mes to jest znacznie większa przypierdolka do jego sposobu bycia zamiast przyjąć, że on taki jest.
dziejaszek
Posty: 242
Rejestracja: 17 cze 2019, 21:25

Re: Wini - rozmowy

Post autor: dziejaszek »

ACCORDING TO TEN DROGOWSKAZ :rotfl: no nie wytrzymam
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3777
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Czak »

2do5 pisze: 20 mar 2023, 7:52
myron pisze: 20 mar 2023, 3:19 Mes wygląda jakby porobiony był towarem :lol:
w sumie też odniosłem takie wrażenie, szczęką mieli jak pojebany gdzieś na początku i wcina się w każde zdanie, później wlatuje temat używek, że JUST WINKO a o mocniejszych już nie ma mowy xD
Oglądałem tę rozmowę jak wszystkie inne od winiego wyrywkowo, ale czy on przypadkiem nie mówił wtedy o 3 miesięcznym okresie podczas którego starał się o dziecko?
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2071
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Wini - rozmowy

Post autor: 2do5 »

tak właśnie było, bardziej chodziło mi o kontekst
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gods bidness »

Imo chujowa rozmowa, zmarnowany potencjał. Obaj mają ten problem, że podczas składania zdania myślą o 10 rzeczach na raz, przez to złożenie jednego zdania trwa minutę albo w ogóle się nie kończy. Zaczynają 10 tematów na raz i w sumie żadnego porządnie nie dotkną. Do tego widać, że od połowy jakoś Mes już wkurwiony, że się na terapię spóźni i bardziej się skupiał na tym jak Wini chujowo go odwozi niż na rozmowie i myślę, że powstrzymywał się, żeby nie wybuchnąć, a tu Wini do niego - weź tera zarapuj. :joint:
Awatar użytkownika
kawarano
Posty: 186
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:06

Re: Wini - rozmowy

Post autor: kawarano »

Mes chyba nie był zachwycony, ale mi bardzo spodobał się pomysł tej gali pingpongowej Winiego. Mam tylko nadzieję że na zapowiedziach się nie skończy i dojdzie to do skutku.
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Moltisanti »

Mes jak zaczal gadać o rodzicielstwie jebanym lewactwie i rozkminianiu kryptogejów to myslalem ze zaraz zrobi jakis coming out jako supporter Grzegorza Brauna :lol:
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
nescafeklasyg
Posty: 110
Rejestracja: 11 kwie 2021, 15:08

Re: Wini - rozmowy

Post autor: nescafeklasyg »

dziejaszek pisze: 20 mar 2023, 8:40 ACCORDING TO TEN DROGOWSKAZ :rotfl: no nie wytrzymam
On naprawdę tak powiedział?Straszne.
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3922
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Wini - rozmowy

Post autor: emcess »

Kamilr8xa pisze:Na palcach jednej ręki można policzyć raperów, którzy dla większości odbiorców będą się wydawać sympatyczni. Niemal każdy ma za sobą jakieś krzywe akcje ale akurat zawsze jak wjeżdża Mes to jest znacznie większa przypierdolka do jego sposobu bycia zamiast przyjąć, że on taki jest.
wtf, czy ty czytasz w ogole co napisales? no taki jest i jest debilem jebanym, wiec trzeba to wytykać
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gods bidness »

Nie oceniam czy to od naćpania, ale źrenice faktycznie ma poszerzone (dilated pupils, nie mylić z peoples), nie powinno tak być, zwłaszcza, że Wini zapalił lampkę, chuj wie po co. Poza tym Mes co chwilę czoło wycierał, pewnie się bał, że się będzie świecić jak to po spożyciu.
Awatar użytkownika
gracjangk
Posty: 210
Rejestracja: 02 sie 2019, 9:09

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gracjangk »

Zawsze uważałem go za lekko odklejonego w pozytywnym sensie. Tym się wyróżniał. U Winiego stracił przyczepność całkowicie :crazy: Wystrzelony jakby właśnie zjechał z planu do klipu Dzisiaj Tak z Kapotą :shock:
Awatar użytkownika
dogmeat
Posty: 166
Rejestracja: 03 sie 2019, 14:32
Lokalizacja: warszawa

Re: Wini - rozmowy

Post autor: dogmeat »

Biorąc pod uwagę ile razy Wini pomylił drogę i źle skręcił oraz mając na uwadze stopień wystrzelenia Mesa na jego miejscu bez kitu wjechałaby mi paranojka że szczeciński gizmo ma zamiar mnie wywieźć gdzieś do lasu i kazać kopać sobie dół xddd
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Luxair »

Ej, ale on sobie w głowie myśli że jak zajebie krechę tuż przed wywiadem to nikt nie zauważy? Jak to jest
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
ODPOWIEDZ