Wini - rozmowy

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Yayo »

1909 pisze: 17 mar 2023, 20:04 w Stopro wydawał gówna typu MVP,
Nie zapominaj o "Postanawia Umrzeć" :)
Awatar użytkownika
1909
Posty: 473
Rejestracja: 17 maja 2020, 15:14

Re: Wini - rozmowy

Post autor: 1909 »

Ohuj, faktycznie, to bardzo dobra płyta była, zwracam honor.
No ale i tak była ostatnią w tej wytwórni, jeśli mnie pamięć nie myli. Ta z Matkiem była taka sobie, beaty się bardzo źle zestarzały, MVP było gówniane, Znany i Lubiany tylko drugą połowę warto puścić. A Postanawia Umrzeć do dzisiaj leci jak mam ochotę na smuty. Ciężko nazwać czwartą wydaną płytę sukcesem ze strony Winiego
to kurwa forum rap, nie wizaż
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Yayo »

Do sukcesów stopro można dopisać bardzo fajny powrót Borixona na scenę.
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 511
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: Wini - rozmowy

Post autor: F88G »

To kurs jak zostać raperem, a nie jak umieć rapować, Wini akurat został.
Japan
Posty: 194
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:52
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Japan »

gods bidness pisze: 17 mar 2023, 13:05 W ogóle spotykam się teraz trochę z taką jedną panną i czasem na kacu z rana w łóżku puszczam Winiego jakieś rozmowy, to ona do mnie, że ten typ jest wręcz obrzydliwy i odpychający i, że nie chodzi nawet o wygląd, tylko o całokształt tego jak wygląda, jak mówi, co mówi itd. :eek:
To samo moja żona :D
W sumie Wini jest fanem prostytutek ciekawe dlaczego :roll:
Tylko PiS
Awatar użytkownika
scarz
Posty: 414
Rejestracja: 09 cze 2019, 19:14

Re: Wini - rozmowy

Post autor: scarz »

Yayo pisze:Do sukcesów stopro można dopisać bardzo fajny powrót Borixona na scenę.
Zdecydowanie to. W przeciwieństwie do Bonsona wydanie płyty ktorego było banalnym i oczywistym ruchem ze względu na jego ówczesna popularność zainwestiwanie w mocno wtedy zapomnianego Borixona wymagało odwagi i wyczucia potencjału jego krążka.
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1739
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Bunnymen77 »

Podpisał Borixona po usłyszeniu Papierosów, czyli jednego z większych bangerów w polskim rapie. Wizjoner.


Słucham teraz wywiadu z Korwinem, Wini jest jeszcze głupszy niż przypuszczałem, do tego tak strasznie tryharduje, że chyba do 30 minuty (a jestem juz blisko) nie wytrzymam, mimo że leci na przyśpieszeniu.
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2872
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Wini - rozmowy

Post autor: LWD »

1909 pisze: 17 mar 2023, 20:04 Kabe to wydaje mi się, że nawet nie jest zasługą Winiego, chłop się po prostu przyjął.
no bez przesady, pierwsza rzecz od kabe, ktora się odbiła większym echem była jego gościnka u majora, a podejrzewam, że to wini przedstawił majorowi kabego, później kolejnym krokiem był świetnie przyjęty wywiad kabego u winiego, kabe wygadany chłopak z ciekawą historię, wini wtedy na yt miał hype, a jeszcze nie robił tych wywiadów hurtowo, więc to była druga duża cegiełka do jego wystrzału. kabe ze względu na swoją osobowość i to jak nawija miał spory potencjał, ale to raczej wini był zapalnikiem do wystrzału popularności. oczywiście kabe to jest case, którego nie powtórzy osoba, która nie ma zaplecza w postaci znajomości w branży.

w mojej opinii, jako taki sukces stopro jako wytwórni opierał się na ludziach z potencjałem (sobota i kabe) plus znajomości winiego w branży, zbudowanych przez te lata robienia ciuchów, sponsorowania teledysków, sesji do gazet itd., a więc wini adresując swoje mądrości w kontekście budowania kariery rapowej - do osób ze zerową pozycją w branży - jest zwyczajnie niewiarygodny, równie dobrze taki kurs mógłby przygotować nitrozyniak, który wykorzystał swoje zasięgi do wzrostu popularności sentino i chyba wide widow (ich akurat nie obserówałem, więc nie wiem na jakim etapie nitro się włączył w ich promocję), a więc również ma jakieś sukcesy w promowaniu raperów. do tego nitro chociaż nagrał hitowy kawałek, a wini nie, więc nawet jako spełniony raper byłby bardziej wiarygodny.
d3luge1
Posty: 84
Rejestracja: 19 lip 2019, 10:02

Re: Wini - rozmowy

Post autor: d3luge1 »

Ja lubie Winiego i słucham chyba każdy wywiad jako mój pleasure content ale jest w nim coś takiego, że wstyd przyznać się jakiejś dziewczynie, że go słuchasz. On ma w sobie coś takiego, że może być spoko ziomkiem ale czuć, że może być w nim coś odpychającego dla płci przeciwnej więc w sumie doskonale rozumiem to co napisaliście wyżej.
Wini zapewne to też wie stąd może ocieplanie wizerunku wywiadem z Ostaszewską czy Staśko i próbowanie przedstawić się drugiej stronie jako ktoś kogo może można nazwać nawet feministą.

A co do kursu to żyjemy w świecie gdzie dużo osób robiąc w gówno robotach i nie przepada za swoim życiem. Przychodzą do domu i potrzebują jakiejś wiary, że jeśli tylko się za siebie wezmą to mogą coś zmienić stąd taki popyt na kursy from zero to hero bo ludziom czasem, żeby nie zwariować wystarczy wierzyć, że mogą coś zmienić. Nawet nie muszą tego robić.
kark to nie debil, mówił mi tak laik
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 511
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: Wini - rozmowy

Post autor: F88G »

Beka z chłopaków którzy się chwalą, że ich piękne połówki odraża Wini, może oceniają ludzi zbyt powierzchownie?
Japan
Posty: 194
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:52
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Japan »

Beka faktycznie, zapytaj swojej :dunno:
Tylko PiS
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 511
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: Wini - rozmowy

Post autor: F88G »

nie mam,
ale Te co zdarzyło mi się poznać, nie odrażał raczej normalny i ekspresyjny zwykły gość. Trzymam za was kciuki. Odrażać to może zapach z cipy, nie drugi człowiek.

Chłopy się chwalą, że ich loszki nie lubią sepleniącego grubego typa, śmiechu kurwa warte.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gods bidness »

F88G pisze: 18 mar 2023, 14:36 Beka z chłopaków którzy się chwalą, że ich piękne połówki odraża Wini, może oceniają ludzi zbyt powierzchownie?
Nie no co ty, one przecież patrzą na charakter. :cool:
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5941
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Wini - rozmowy

Post autor: DoubleB »

myślę że ocena po obejrzeniu kilku wywiadów może być słuszna, zwłaszcza że rozchodzi się o mentalność pączuszka
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2072
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Wini - rozmowy

Post autor: 2do5 »

Wini x Ten Typ Mes

lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
CL500
Posty: 886
Rejestracja: 01 gru 2022, 10:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wini - rozmowy

Post autor: CL500 »

1909 pisze: 17 mar 2023, 20:04 Wini co najwyżej wypromował Sobotę i do dziś ciężko mi zrozumieć jak to się stało
Tak, że Wini miał znajomości wśród mainstreamowych raperów więc już na pierwszy podziemny mixtape ogarnął mu Kaczora i Piha (ksywki na tamten czas mocne). Jeszcze przed tym mixtejpem wepchnął go obok Rycha, Kajmana, Borixona i Gurala na Stoprocent Tour. Pierwszy legal w całości wyprodukowany przez Matheo, czyli top producenta w 2009. Przy okazji hit jak Tańcz Głupia, kolejny legal z Peją i Tede na jednym albumie, do tego Chada, PIH, Paluch. Wpychał sobotę gdzie się da, Sob był chodzącą i śpiewającą reklamą stoprocent.

Tylko wtedy za marketing odpowiadał GuruGomez i ten chłop od czarnej roboty naprawdę wiedział co robić.
MalinowyJogurt 2
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5599
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Wini - rozmowy

Post autor: TdW »

Ktoś już obejrzał rozmowę z Mesem? Nie wiem czy warto odpalać i słuchać mądrości tego typa buca
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2072
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Wini - rozmowy

Post autor: 2do5 »

akurat w tej rozmowie o dziwo Mes nie jest tą wkurwiajacą stroną, no może oprócz tych zjebanych wstawek z angielskiego
ANYWAY
może być ta gadka, taka o wszystkim i o niczym, na pewno przydługa
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2168
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Opieronie »

Wkurwiający bardziej niż kiedyś.
dziejaszek
Posty: 242
Rejestracja: 17 cze 2019, 21:25

Re: Wini - rozmowy

Post autor: dziejaszek »

DŻAST WINKO
ODPOWIEDZ