W jakiej dekadzie moda męska prezentowała się najgorzej?

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

W jakiej dekadzie moda męska prezentowała się najgorzej?

1940s
1
2%
1950s
0
Brak głosów
1960s
1
2%
1970s
2
4%
1980s
1
2%
1990s
3
5%
2000s
29
53%
2010s
9
16%
2020s
9
16%
 
Liczba głosów: 55

Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10011
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

W jakiej dekadzie moda męska prezentowała się najgorzej?

Post autor: lygrys »

W jakiej dekadzie według was współczesna (dla mnie zaczęła się w latach 40-tych, kiedy wyodrębniła się moda młodzieżowa, która według mnie rozkręciła współczesny rynek mody) moda męska prezentowała się najgorzej?

Według mnie mężczyźni najgorzej wyglądali w latach 70-tych i 80-tych. Wtedy dostaliśmy dużo okropnych krojów i fryzur.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
gracjangk
Posty: 210
Rejestracja: 02 sie 2019, 9:09

Re: W jakiej dekadzie moda męska prezentowała się najgorzej?

Post autor: gracjangk »

W kontekście HH nie ma chyba większeje chujni niż te wory na kartofle z lat 2000:
Spoiler
Obrazek
Totalna okropność.
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6106
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: W jakiej dekadzie moda męska prezentowała się najgorzej?

Post autor: DoubleB »

zgadzam się, 00s najgorsze, przecie 80s jest świetną epoką pod tym względem, jeansowe kurtki, spodnie marmurki, wysoki stan, zajebiste fryzury. przynajmniej w popkulturze, bo w polsce chyba aż tak nie było, nie wiem bo powstałem już w nowej polsce. 90s kozackie dresiwa i sportowy styl, baggy i kiksy, czapki z daszkiem, buckety, nostalgia
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1436
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: W jakiej dekadzie moda męska prezentowała się najgorzej?

Post autor: niuhniuh »

pewnie, że 00s. Nie wiem kurwa co się stało, ale w 00s wszyscy wyglądali źle.

Od klasy 1A z I Liceum Ogólnokształcącego w Łańcucie, przez o kilka lat starszego niż obecnie Krzysztofa Ibisza, aż po pierdolonego Cristiano Ronaldo.

Barberstwo w pl nie istniało w tych czasach w ogóle, włosy obcinało się w przybudówce u starej baby, której specjalizacja to po dziś dzień obciąć byle jak i pierdolnąć jeżyka na żel.

Hitem w polskich gimnazjach była ta zajebana bluza z Włatców Móch, jak ja jej kurwa nienawidzę.

Garnitury wyglądały tak, jak na załączonym obrazku:
Spoiler
Obrazek
Kurtki, bluzy kupowane na straganie, przymierzane na kartonie. Nienawidzę tych czasów :lol: Ciesze się, że obecnie młodzież ma w miarę normalny zmysł jak wyglądać dobrze. W 00s ludzie się nawet nie czesali.
wklz

Re: W jakiej dekadzie moda męska prezentowała się najgorzej?

Post autor: wklz »

Najgorsza jest obecna moda dresowo-rurkowa (vel. Jongmen i jego kryminalni koledzy). To już lepiej jak emo metrusy sobie latały po cichu, niż patola udająca, że wcale po nich nie cisnęła.
AseOne
Posty: 219
Rejestracja: 16 sie 2021, 9:08

Re: W jakiej dekadzie moda męska prezentowała się najgorzej?

Post autor: AseOne »

byku to drill
wklz

Re: W jakiej dekadzie moda męska prezentowała się najgorzej?

Post autor: wklz »

drill dupska chyba
Awatar użytkownika
zlewam
Posty: 589
Rejestracja: 19 kwie 2019, 18:46

Re: W jakiej dekadzie moda męska prezentowała się najgorzej?

Post autor: zlewam »

y2k tera wrocilo i ludzie pokazuja ze mozna fajnie wygladac

mi sie chyba nagorzej koajrzy poczatek zeszlej dekady i te marki typu pyrex albo obey, starszne gowno
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: W jakiej dekadzie moda męska prezentowała się najgorzej?

Post autor: aleksy »

ja pamiętam początek zeszłej dekady jak elita ślizgowa wrzucała ficiki w temacie fitowanie, wąskie portki, grzyweczki, kolorowe koszulki, fullcapy... i sb robili dobrze jak ktoś trafił w klucz, a jak ktoś pomylił jeden element to wyzywali od najgorszych haha nie znam się na modzie, ale strasznie zjebane to było, mam nadzieję, że na tym forum tak nie robicie
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: W jakiej dekadzie moda męska prezentowała się najgorzej?

Post autor: oldschool »

Dalej tak jest, że ktoś obraża jeden fit samemu zakładając coś co inny tak samo by skrytykował xD
Awatar użytkownika
Raptowny
Posty: 1000
Rejestracja: 09 gru 2019, 22:36

Re: W jakiej dekadzie moda męska prezentowała się najgorzej?

Post autor: Raptowny »

gracjangk pisze:W kontekście HH nie ma chyba większeje chujni niż te wory na kartofle z lat 2000:
Spoiler
Obrazek
Totalna okropność.
Czym się różnią kartoflane-worki od baggy'ów?

Wysłane z androida rozrywek

Ostatnio zmieniony 16 lis 2022, 3:04 przez Raptowny, łącznie zmieniany 3 razy.
Spoiler
https://handicapbeats.bandcamp.com/
inwalidacja.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Raptowny
Posty: 1000
Rejestracja: 09 gru 2019, 22:36

Re: W jakiej dekadzie moda męska prezentowała się najgorzej?

Post autor: Raptowny »

Moda męska gniecenia jąder '80 & '00 & '20

Wysła' nie








Spoiler
https://handicapbeats.bandcamp.com/
inwalidacja.blogspot.com/
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2985
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: W jakiej dekadzie moda męska prezentowała się najgorzej?

Post autor: vampmoney »

wklz pisze: 15 lis 2022, 9:57 Najgorsza jest obecna moda dresowo-rurkowa (vel. Jongmen i jego kryminalni koledzy). To już lepiej jak emo metrusy sobie latały po cichu, niż patola udająca, że wcale po nich nie cisnęła.
toooo
Awatar użytkownika
Ema
Posty: 581
Rejestracja: 16 maja 2019, 23:19

Re: W jakiej dekadzie moda męska prezentowała się najgorzej?

Post autor: Ema »

W każdej dekadzie się coś chujowego znajdzie. Obecnie najbardziej mnie oczy bolą jak widzę spodnie typu joggersy i koksikow z słowni w obcisłych jeansach niczym kurwa rajstopy z nogawkami podwiniętymi do łydki. Ciekawym zjawiskiem jest tez moda na „żula” wśród malolatek i małolatów w wieku gimnazjalnym, oversizeowe bluzy , kurtki, spodnie i rozjebane buty
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5690
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: W jakiej dekadzie moda męska prezentowała się najgorzej?

Post autor: TdW »

Właśnie ta obecna moda, o chuj chodzi, że połowa nastolatek wygląda jak ćpuny albo bezdomni
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3258
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: W jakiej dekadzie moda męska prezentowała się najgorzej?

Post autor: gawi »

TdW pisze: 16 lis 2022, 20:00 Właśnie ta obecna moda, o chuj chodzi, że połowa nastolatek wygląda jak ćpuny albo bezdomni
Eee tam, mnie się podoba. Monochromatyczne ubrania bez wielkich logo, napisów, rysunków na bluzach. Oversize też jest sztos, chociaż górnej części ubioru, bo szerokie spodnie/dzwony to już tak nie bardzo.
Oczywiście jako wielki fanboj twórczości Ye, nie tylko muzyki, ale i ciuchów, nie mogę nie wspomnieć o ogromnym wpływie tego człowieka na obecną modę.

A najgorsza moda moim zdaniem to chyba właśnie początki 2000, wszyscy wyglądali tak jak na tym zdjęciu szkolnym co wrzucił @niuhniuh. Ja wtedy byłem w gimnazjum i nosiłem szerokie spodnie i byłem łysy :lol:
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4642
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: W jakiej dekadzie moda męska prezentowała się najgorzej?

Post autor: szpilman »

Niuhniuh dobrze dał, podpisuje się pod tym :lol: . najgorsze jak chcialem jakieś fajne butki skejtowe żeby mama mi kupiła (esy, albo inne etniesy) to się nie zgadzała bo za drogie i kupywala mi jakieś przypalowe trzewiki w CCC, mamo jak to czytasz wiedz że nigdy ci tego nie zapomnę.
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
the
Posty: 616
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:31

Re: W jakiej dekadzie moda męska prezentowała się najgorzej?

Post autor: the »

Rok 2005, połowa mojego liceum latała w swetrach w paski kupionych na stadionie, drugie pół w chuj za dużych ciuchach hiphopowych (w tym ja). Plus te jebany pumy ferrari. Tamte lata to karykatura mody.
Awatar użytkownika
Ema
Posty: 581
Rejestracja: 16 maja 2019, 23:19

Re: W jakiej dekadzie moda męska prezentowała się najgorzej?

Post autor: Ema »

Pumki Ferrari plus irokezik na głowie, a z golfa 3ki leciały manieczki albo Ekwador, az łezka się w oku kręci
ODPOWIEDZ