2020 - Club2020 (2023)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

piotr474747
Posty: 43
Rejestracja: 29 lip 2021, 16:37

Re: 2020 - Club2020 (10.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: piotr474747 »

oldschool pisze: 26 sty 2023, 17:49 Jakby wyszedł i powiedział - no dorosłem i to co mówiłem 5 lat temu to już się z tym nie identyfikuję totalnie. To było głupie pierdolenie zamkniętej głowy, śmieszne z perspektywy dzisiejszej. Teraz miałem ochotę się dograć i nie muszę się tłumaczyć, chcesz to słuchaj, chcesz to się śmiej a ja mam wyjebane, to bym go nie jechał.
On praktycznie słowo w słowo tak to wytłumaczył u siebie na lajwie. Nigdzie nie dał chyba żadnego oficjalnego 'oswiadczenia' a jedynie ktos wyciagnal wpis z jakiegos fb i z tego poszly newsy
Blendzior
Posty: 271
Rejestracja: 29 sie 2021, 23:09

Re: 2020 - Club2020 (10.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: Blendzior »

Nie ma co sie rozwodzic. Kolejny z prawilniaków truskulowych co robią z zajawki i z serducha pokazał jak niewiele jest warte słowo rzucone przez osobe reprezentującą tą subkulturę. Peja tak samo jechał do spodu z Jackiem żeby sam sie wyswietlić jako osoba, którą jeszcze wczesniej jechal za granie w serialu w niebieskim mundurze czy kariere w telwizji. Nie bylo by w tym nic zlego gdyby przyznal, że sie swiat i branża zmieniła tylko ten głąb Poznański dalej idzie na noże z Tede calkowicie tracąc wiarygodność. Nie musze dodawać, że jego muzyka sie nie broni. W duzym uproszczeniu Mielzky to to samo tylko, że on jest pionkiem i nigdy tak naprawdę dobry nie był choć szczekał głośno o swoich ideałach i został wyjasniony sam przez siebie. Nie wiem ilu zostało konsekwentnych raperów, którzy ważyli na słowa na trackach czy z socialach. Poza rogalem to ciężko mi wskazać kogokolwiek.
edenmar
Posty: 1199
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: 2020 - Club2020 (10.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: edenmar »

RedN1ne pisze: 26 sty 2023, 17:41 to jak jebanie byłego Nazisty który zrozumiał swój błąd że jest hipokrytą bo kiedyś nienawidził żydów a teraz normalnie z nimi żyje- jedyne osoby które będą się tym przejmowały to inne osoby o poglądach nazistowskich
no ale ten nasz nazista literalnie tam stwierdza, że Żydzi spoko i dobrze się z nimi piło wódeczkę, on do swoich nazistowskich poglądów nikogo nie będzie przekonywał, ale też nie zamierza z nich rezygnować i dalej jego działalność będzie skierowana do osób o poglądach nazistowskich

no i nie zapominajmy, że w przypadku tego nowego kawałka to jest jebany za to, że to jest zwyczajnie chujowe, nie musiał zgadzać się na autotune'owy refren, a jest najgorszym elementem tego kawałka
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: 2020 - Club2020 (10.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: RIVALDO111 »

Mielon na plecach Leosi chce dorobić się miliona w polskim rapie , a Polacy atakują. Wstyd.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2926
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: 2020 - Club2020 (10.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: jogi »

Druga stron tez nie ma honoru. Zapraszają typa co jebał ich przez wielkie J.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
RedN1ne
Posty: 28
Rejestracja: 24 mar 2022, 16:44

Re: 2020 - Club2020 (10.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: RedN1ne »

edenmar pisze: 26 sty 2023, 17:57 no ale ten nasz nazista literalnie tam stwierdza, że Żydzi spoko i dobrze się z nimi piło wódeczkę, on do swoich nazistowskich poglądów nikogo nie będzie przekonywał, ale też nie zamierza z nich rezygnować i dalej jego działalność będzie skierowana do osób o poglądach nazistowskich
Ale to jaki w końcu jest zarzut, o to że robił kawałki w określonym stylu czy to że jebał ludzi którzy robili inaczej niż on ? Normalnym jest że gość który robił muzykę w określony sposób dalej chce ją robić w ten sam sposób. Niedojrzałym zachowaniem jest tu prowadzenie wojenek z ludźmi którzy robili tą muzykę w inny sposób
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9935
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: 2020 - Club2020 (10.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: ART »

hahahah jaka kompromitacja grubasa na tym refrenie
na malibu barbie tez najgorsza zwrote dal, nawet dripu nie mial zeby sie w klipie pokazac tam
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Dionizy
Posty: 5
Rejestracja: 19 gru 2022, 19:59

Re: 2020 - Club2020 (10.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: Dionizy »

Na tym refrenie nie ma przypadkiem również Taco Hemingwaya?
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: 2020 - Club2020 (10.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: przedszkolanek »

tak, jest, i obaj są równie chujowi
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: 2020 - Club2020 (10.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: Bryx Fenrir »

Avi świetna zwrotka, ale czemu tak chujowo Mielzky to nawet ja nie wiem. Ten refren jest tragiczny w każdej skali. Oskar też ładnie poleciał, chociaż nie tak dobrze jak Avi, jakby pominąć refren to świetny numer.
edenmar
Posty: 1199
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: 2020 - Club2020 (10.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: edenmar »

RedN1ne pisze: 26 sty 2023, 18:26 Ale to jaki w końcu jest zarzut
Zarzut jest taki, przynajmniej z mojej strony, że Mielzky postanowił dograć się do kawałków w stylistyce, która jemu osobiście nie leży, nie jara się, nie słucha i prawdopodobnie słuchać nie będzie (bo tak rozumiem te jego wyjaśnienia z komentarzy), ale ponieważ znalazł się w określonym kręgu towarzysko-biznesowym, to uznał, że może podpisać się swoją ksywką pod utworami, od których zapewne trzymałby się z daleka, gdyby nie był częścią tegoż kręgu. I czym innym jest rezygnacja z prowadzenia krucjaty na rzecz jedynego prawdziwego rapu, a czym innym przyłączanie się do robienia czegoś, co jeszcze chwilę temu się krytykowało, i to jeszcze w takim chujowym wydaniu. Tzn. ja rozumiem, że wyjechali sobie w grupie, dobrze się bawili, robili rap, powychodziły im z tego jakieś gównokawałki pod TikToka i chcą teraz tę radosną twórczość spieniężyć, no ale niech on to po prostu bierze na klatę, że wobec ogólnej chujowości tego projektu, chujowości tych wypuszczonych utworów, czy też chujowości samego Mielzky'ego na tych trackach, to nijak się tego nie da obronić dojrzewaniem czy nabieraniem pokory.

PS. Można stawiać dolary przeciwko orzechom, że jak branża znajdzie sobie już nowego chłopca do bicia, to Mielzky jeszcze zdąży się przyjebać jak to on robił stylowo na Malibu Barbie, a teraz to już nikt nie potrafi dobrze lecieć na autotune'ie, bo to jest część jego truskulowego state of mind, tylko granica się przesuwa, a kręgi towarzyskie wyznaczają w kogo warto aktualnie walić, a kogo akceptować.
RedN1ne
Posty: 28
Rejestracja: 24 mar 2022, 16:44

Re: 2020 - Club2020 (10.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: RedN1ne »

Mielzky postanowił dograć się do kawałków w stylistyce, która jemu osobiście nie leży, nie jara się, nie słucha i prawdopodobnie słuchać nie będzie (bo tak rozumiem te jego wyjaśnienia z komentarzy), ale ponieważ znalazł się w określonym kręgu towarzysko-biznesowym, to uznał, że może podpisać się swoją ksywką pod utworami, od których zapewne trzymałby się z daleka, gdyby nie był częścią tegoż kręgu.
No tak, taki jest cały koncept tego albumu od początku, zebrać osoby z różnych światów muzycznych żeby mogli powymieniać się swoimi spojrzeniami na robienie muzyki i zrobili wspólne kawałki. Gdyby każdy miał tam przyjechać i robić to co robią na codzień to ten album nie miałby sensu- dostajesz wtedy produkt taki jak zawsze tylko bardziej chujowy bo zrobiony na szybko. Normalnym jest że Mielzky czuje się najlepiej w swoim rodzaju muzyki i będzie robił go dalej a nie rodzaj muzyki w którym czuje się gorzej- ale nie zamyka to dla niego drogi żeby w jednorazowym projekcie wyjść poza swoją strefę komfortu i z pomocą ludzi którzy tworzą taką muzykę na codzień, również spróbować swoich sił. Nikt z tego powodu nie zginął, to tylko muzyka, jak ktoś nagra piosenkę w stylu innym od tworzonego na codzien to nie umiera. Znowu, żeby mieć o to ból dupy to trzeba mieć najzwyczajniej zamkniętą głowę.
no ale niech on to po prostu bierze na klatę, że wobec ogólnej chujowości tego projektu, chujowości tych wypuszczonych utworów, czy też chujowości samego Mielzky'ego na tych trackach, to nijak się tego nie da obronić dojrzewaniem czy nabieraniem pokory.
Może cię to zaszokuje ale twoja opinia nie tworzy rzeczywistości. Wystarczy wyjść poza bańkę tego forum i znajdzie się bardzo dużo pozytywnych głosów na temat tego projektu i piosenek. Jeżeli się za jakimś rodzajem muzyki nie przepada to najzwyczajniej w świecie najlepszym wyjściem jest powiedzieć "nie mój vibe, odpuszczam" a nie wyzywać jakie to nie jest chujowe- weź przykład z Mielona, gdyby on to zrozumiał te kilka lat temu to nikt by się go nie czepiał- pewnie nawet w tym temacie wtedy nikt by nie wspomniał o refrenie który jest najzwyczajniej przeciętny i niczym się nie wyróżnia ale że jest okres napierdalania na Mielona to trzeba napisać że chujnia kompletna
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1088
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: 2020 - Club2020 (10.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: Drmz »

NIe spodziewałem się, że uż. oldschool jest takim ideologicznym terrorystą. No nie odpuści biednemu Grubemu Mielewskiemu.
A Gruby wyjaśnił tylko, że tak jak kiedyś tak i dzisiaj lubi bawić się muzyczką ze znajomymi. Fakt, że to co zrobił teraz wychodzi poza ramy jakiejś wizji jego postaci totalnie, ale już chuj z tym.
Chyba najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że ten refren po prostu brzmi zabawnie. Nie moglibyśmy na tym poprzestać tylko trzeba siedzieć i kalkulować i analizować co powiedział MIelon x lat temu, a co powiedział dzisiaj? Ja pierdole aż strach cokolwiek powiedzieć/zrobić bo zleci się banda internetowych mądrych głów i Cie wyjaśni.
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: 2020 - Club2020 (10.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: oldschool »

Ale to nie jest zwykła zmiana zdania w mało ważnym temacie, a oplucie wyznawanych przez całe życie radykalnych poglądów. Nie wiem ile razy muszę to pisać.
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3777
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: 2020 - Club2020 (10.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: Czak »

To jest odpowiedzialność, mówił o tym kiedyś Eldo
Niech myślą zanim palną bo nie trudno tu o wpierdol
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: 2020 - Club2020 (10.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: Jose »

ale to było przy wódeczce, oldschool, przy wódeczce ze znajomymi, wtedy chyba można nagrywać guwno obesrane, bo akurat taki klimacik!!!!


nie no, największa choragiewa rapgry, liczy na to, że coś mu skapnie i tyle, co tu rozkminiać, gural też był fe, a jak się okazało, że chce mielzkiego wydać, to nagle był spoko i on nie to miał na myśli i dawno i nie prawda, ej, usuńmy posty lepiej; jakoś trzeba zarabiać pieniążki, lepiej autotune'em niż dostępem do grupki dla prawdziwych typerów
piotr474747
Posty: 43
Rejestracja: 29 lip 2021, 16:37

Re: 2020 - Club2020 (10.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: piotr474747 »

Nie mam jak wrzucić video bo nie posiadam suba na jego lajwach, ale byłem przedwczoraj na czymś ala Q&A i sporo rzeczy opieracie na wpisie Decksa i wyrwanych fragmentach. O DJu powiedział że dzień po tym jak usłyszał sam bit i zgodził się na featuring znając gości - Decks opublikował na każdym socialu informację że mielon pojawi się na płycie (nie znając utworu). Dopiero parę tygodni później DJ wysłał mu zwrotki pozostałych osób i całość średnio mu odpowiadała. Odnośnie zwrotek sprzed lat - posypał głowę popiołem przyznając że od wielu lat odbija od treści mówiących co jest a co nie jest rapem (i tu przyznam rację bo celowo sprawdziłem ostatni album i nic tam takiego nie ma), brzmiało to moim zdaniem rozsądnie. Wielokrotnie zaznaczył że wie jak to się kontrastuje z pewnymi rzeczami sprzed lat ale nie chce pisać żadnych oficjalnych oświadczeń bo ludzie i tak wytkną mu że 'winny się tłumaczy'. Mi to obojętne ale w kontekście tego co piszecie to dość istotne informacje.
RedN1ne
Posty: 28
Rejestracja: 24 mar 2022, 16:44

Re: 2020 - Club2020 (10.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: RedN1ne »

oldschool pisze: 26 sty 2023, 22:42 Ale to nie jest zwykła zmiana zdania w mało ważnym temacie, a oplucie wyznawanych przez całe życie radykalnych poglądów. Nie wiem ile razy muszę to pisać.
Jak poglądy są chujowe i człowiek zdaje sobie z tego sprawę to trzeba je zmienić, a społeczeństwo zamiast za to cisnąć powinno zaakceptować, i nawet poklepać po plecach i powiedzieć że najwyższa pora. Jak rasista zrozumie swój błąd i zmieni poglądy o 180 stopni to też byś mu mówił że odpierdala i pluje na to co wcześniej wyznawał czy jednak pogratulował faktu że wreszcie zmądrzał ? (kurde, mam nadzieje że to drugie...)
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: 2020 - Club2020 (10.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: oldschool »

Ok, po tym jednak jak Mielzky przy każdej okazji czepiał się innych, był orędownikiem prawdziwego rapu i tej akcji z Guralem jak tuszował ślady, to ja dalej mam swoje zdanie, że gdyby w Polsce istniała na dobrym poziomie wytwórnia typu Griselda Records i Mielzky by w niej był to dalej by jebał po tych co przez 90% swojej kariery.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: 2020 - Club2020 (10.03.2023) [Zapowiedź]

Post autor: RIVALDO111 »

Ale to jasne, że by tak było. Mielon to nawet fajny przykład, który pokazuje że niestety dziś karty rozdaje Young Leosia,Oki czy Young Igi, więc jeśli chce mieć z tego dobry pieniądz to trzeba z nimi trzymać, bo era prawdziwego rapu już nigdy nie wróci.

Z resztą bądźmy poważni Białas zaraz 7 lutego wystąpi na TVN koło Walczuka,Nypla i Kinny Zimmera z tych samych powodów.

Jak tv oglądam tylko dla Premier League na canalu i LM na polsatach premium to aż z ciekawości włączę tv dla tej gali, żeby zobaczyć Nypla koło Białasa :rotfl:

Coś czuję że to będzie dobry mem na lata ten występ, więc nie mogę tego przegapić.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
ODPOWIEDZ