[niechęć] piosenki, których nie lubicie

Dyskusje na temat wszystkich gatunków muzyki, które nie pasują do działów powyżej.

Moderatorzy: mql, Ruces

Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: Jiigsi »

saturn pisze: 29 lip 2023, 15:06 Dlatego mam przejebane, bo mnie za dzieciaka wciąż karmiono polską kuchnią, przez co wyglądam jak mój stary i nigdy sobie nikogo nie znajdę.
:rotfl:
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: piernikowyskoczek »

mnie się podobają te niedokładne, nieoczywiste rymy

dłoni - domowy

do rana - komisariat

stroje - alkoholem


a tekst (merytoryka) to idealnie zobrazowanie procesów myślowych przeciętnych kobiet (facetów pewnie też) w wieku studniówkowym, już sanah przetarła szlaki z tymi starbucksami itp. xD

ale jazz

hardkorowo pada deszcz

na maksa wieje też


no więcej pokolenie insta-messengerowe nie wykrzesa, przykro mi xD musimy przełknąć
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4899
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: scam_sakawa »

saturn pisze: 29 lip 2023, 15:06 Dlatego mam przejebane, bo mnie za dzieciaka wciąż karmiono polską kuchnią, przez co wyglądam jak mój stary i nigdy sobie nikogo nie znajdę.
Znam ludzi, którzy jedli dużo polskiej kuchni za dzieciaka i kogoś tam sobie jednak znaleźli.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
saturn
Posty: 1279
Rejestracja: 24 kwie 2019, 9:45
Lokalizacja: sungate

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: saturn »

Jiigsi pisze: 29 lip 2023, 16:18 :rotfl:
Odezwał się ten, który ma metr dziewięćdziesiąt
W sytuacji gdzie każde kolejne pokolenie jest coraz wyższe, moje 173cm wzrostu (które wynika m.in. z konkretnego rodzaju diety w przeszłości) to jakiś rodzaj kalectwa.
A i tak sądzę, że dziewczyny wolałyby faceta jeżdżącego na wózku niż niskiego.

Dodano po 1 minucie 6 sekundach:
cyniu pisze: 29 lip 2023, 16:38 Znam ludzi, którzy jedli dużo polskiej kuchni za dzieciaka i kogoś tam sobie jednak znaleźli.
Pewnie, że nie można wszystkiego traktować zero-jedynkowo.
Zresztą to tylko wierzchołek góry lodowej deficytów
Inna sprawa, że "kogoś tam sobie jednak znaleźli" nie brzmi jak szczęśliwe życie.
konto nieaktywne
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4899
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: scam_sakawa »

Z Tobą się nie da rozmawiać, ale i tak bez Ciebie to forum nie ma sensu, drogi saturnie.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
kociao
Posty: 518
Rejestracja: 25 paź 2019, 19:09

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: kociao »

saturn pisze: 29 lip 2023, 17:07 moje 173cm wzrostu (które wynika m.in. z konkretnego rodzaju diety w przeszłości)

?
Co powiedziałabyś na nockę u mnie?
Mógłbym Ci kupić bardzo ładną suknię
Za kolejnym razem już jakoś pójdzie
Bo lubisz pieniądze, a ja pieniędzmi się zajmuję głównie
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4899
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: scam_sakawa »

Podobno w DNA mamy zakodowany maksymalny wzrost, ale czynniki środowiskowe sprawiają, że można go nie osiągnąć (tolerancja +-3cm) i pewnie Saturn tego użyje.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
saturn
Posty: 1279
Rejestracja: 24 kwie 2019, 9:45
Lokalizacja: sungate

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: saturn »

A to ciekawe co pisze @cyniu, nie wiedziałem o tej teorii. Czyli genetycznie stać by mnie było na max. 179cm
Zawsze to lepiej niż obecny stan, założyłoby się wyższe buty i już można śmiało wstawiać na #tinder, że jestem 180cm typem. Ech...
kociao pisze: 29 lip 2023, 17:33?
No przecież gen z to są dzieciaki wychowane na kurczakach z kfc szczepionych antybiotykami, więc nic dziwnego, że ten metr osiemdziesiąt to ABSOLUTNE minimum.
Dziewczyna z mojej klasy zaczęła w pewnym momencie tak intensywnie rosnąć, że lekarze bali się o jej kości. No ale lekkie cierpienie w okresie adolescencji opłaciło się, teraz jest mega smukła ("wylaszczona" jakby to powiedział boomer lub mój stary), kiedyś miała nawet swojego OF.

A na Śląsku mamy taką kuchnię, że nie bez powodu panuje stereotyp o twardej, ślunskiej babie z wałkiem (tzw. nudelkulą) w ręce i jej chłopie, max. 165cm, wiecznie pod pantoflem. Ja z racji bycia późnym dzieckiem, spłodzonym po 40r.ż. kulturowo cały czas rozwijałem się w konwencji rolada-kluski-modra kapusta. I wyszło jak wyszło - chujowo. Rówieśnicy byli już karmieni w modelu, powiedzmy, amerykańskim.

Oczywiście to nigdy nie będzie JEDYNY czynnik. Stres, jakieś inne uwarunkowania genetyczne - wszystko ma do pewnego stopnia znaczenie.
Ostatnio zmieniony 29 lip 2023, 17:49 przez saturn, łącznie zmieniany 1 raz.
konto nieaktywne
Spoiler
Obrazek
hwjsk
Posty: 4830
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: hwjsk »

saturn pisze: 29 lip 2023, 17:07
Jiigsi pisze: 29 lip 2023, 16:18 :rotfl:
A i tak sądzę, że dziewczyny wolałyby faceta jeżdżącego na wózku niż niskiego.
Ranisz kurwa, ranisz
Awatar użytkownika
saturn
Posty: 1279
Rejestracja: 24 kwie 2019, 9:45
Lokalizacja: sungate

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: saturn »

hwjsk pisze: 29 lip 2023, 17:48 Ranisz kurwa, ranisz
Przepraszam, jeśli jesteś OzN lub masz niski wzrost (bo nie wiem do końca z jakiej perspektywy to odebrałeś) i Cię zraniłem. Ale z faktami trudno dyskutować, nie ma co mydlić nikomu oczu.

Gdy zacząłem maturalną to pierwszaki pytały czy przypadkiem nie chodzę z nimi do klasy. Goście o co najmniej głowę wyżsi. Czułem się jak totalne gówno.
konto nieaktywne
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: piernikowyskoczek »

a z dziewczynami 160-170 cm nie możesz się spotykać? sporo nadal takich przecież @saturn i to w gen z
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4899
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: scam_sakawa »

[tu pada inny czynnik, który mu to uniemożliwia]
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2859
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: Mider »

piernikowyskoczek pisze: 29 lip 2023, 18:03 a z dziewczynami 160-170 cm nie możesz się spotykać? sporo nadal takich przecież @saturn i to w gen z
on z żadnymi się nie może spotykać bo jest obleśnym creepem
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: Jaayu »

saturn pisze: 29 lip 2023, 17:07 W sytuacji gdzie każde kolejne pokolenie jest coraz wyższe, moje 173cm wzrostu (które wynika m.in. z konkretnego rodzaju diety w przeszłości) to jakiś rodzaj kalectwa.
Spoiler
a) genetyka definiuje wzrost, dieta nie upośledza wzrostu w okresie dojrzewania jedynie braki w niektórych składnikach odżywczych mogą sprawić, że nie wykorzystasz potencjału wzrostowego tak jak pisze e-kolega @cyniu
b) anegdotycznie to można se wszystko udowodnić. wzrost pokolenia niżej wydaje się zawyżony przez to, że osobnika o pryszczatym ryju łatwiej zauważyć jak ma 185cm+, na niskich pryszczatych licealistów się nie zwraca uwagi
c)
saturn pisze: 29 lip 2023, 17:47 Ja z racji bycia późnym dzieckiem, spłodzonym po 40r.ż. kulturowo cały czas rozwijałem się w konwencji rolada-kluski-modra kapusta. I wyszło jak wyszło - chujowo. Rówieśnicy byli już karmieni w modelu, powiedzmy, amerykańskim.
znowu anegdotycznie. typ ode mnie z liceum miał swobode w gotowaniu w wieku dojrzewania i napierdalał zdrowo kurczak ryż brokuły i inne zbilansowane diety, a ja byłem chowany na modelu polskim typu schab zimnioki i kapucha - werdykt?? obaj mamy koło 186cm wzrostu
Jak Ci to pomoże @saturn to mam ziomka który ma 171cm wzrostu i ruchał nawet wyższe od siebie, ale to wynika z tego, że od kilku lat przewraca żelastwo na siłowni, nie boi się zagadać do laseczek i słuchał truskawa - najlepsze dupeczki rucham kurwa dba o siebie chodzi do fryzjera itp.
żeby nie offtopować zbyt mocno to dzisiaj radio niestety przypomniało mi ten kawałek
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
saturn
Posty: 1279
Rejestracja: 24 kwie 2019, 9:45
Lokalizacja: sungate

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: saturn »

piernikowyskoczek pisze: 29 lip 2023, 18:03 a z dziewczynami 160-170 cm nie możesz się spotykać?
Nawet takie 155cm wolą facetów 190cm. Tak działa dzisiejszy świat.
Szczególnie, że typ dziewczyn, który mi się podoba ma aktualnie fazę na jakieś koturny i tego rodzaju obuwie, przez co jeszcze sztucznie dodaje sobie centymetrów.
Jaayu pisze: 29 lip 2023, 18:27 Jak Ci to pomoże saturn to mam ziomka który ma 171cm wzrostu i ruchał nawet wyższe od siebie, ale to wynika z tego, że od kilku lat przewraca żelastwo na siłowni, nie boi się zagadać do laseczek i słuchał truskawa - najlepsze dupeczki rucham kurwa dba o siebie chodzi do fryzjera itp.
No tak, tylko ten Twój ziomek, jak napisałeś, ma do zaoferowania potencjalnej pannie jakieś inne rzeczy.

Sam powiedziałeś, że:
Jaayu pisze: 29 lip 2023, 18:27 a) genetyka definiuje wzrost, dieta nie upośledza wzrostu w okresie dojrzewania jedynie braki w niektórych składnikach odżywczych mogą sprawić, że nie wykorzystasz potencjału wzrostowego tak jak pisze e-kolega cyniu
No więc ja w pakiecie genowym dostałem chujowy wzrost, a PONADTO: spektrum autyzmu, całkowite wyłysienie ok. 25 r.ź. (o ile nie wcześniej), bladą cerę, paskudny ryj i mógłbym tak jeszcze długo wymieniać.

Dlatego mówię mojej mamie, że lepiej dla całej rodziny gdybym nie przyszedł na ten świat, no ale wiadomo, że ona będzie temu zaprzeczać, bo to moja mama ("to jest popieprzone/kiedy matka pyta syna czy jej kopnie stołek")

Ja jestem tak szpetny, że gdy za dzieciaka chodziłem do MBP w Bramie Słońca (teraz zrobili tam żłobek czy przedszkole) i panie bibliotekarki wymyśliły, żeby wykonać sesję zdjęciową z czytającymi bombelkami dla lokalnej gazety, to ostatecznie wzięto jakąś słodką dziewczynkę, mimo że najpierw mnie zrobiono fotki i obiecywano mojej mamie ich publikację.

W ramach przeprosin dostałem mandarynkę. Czaicie, jebaną MANDARYNKĘ jako rekompensatę za posiadanie spierdolonych genów.
Jaayu pisze: 29 lip 2023, 18:27 b) anegdotycznie to można se wszystko udowodnić. wzrost pokolenia niżej wydaje się zawyżony przez to, że osobnika o pryszczatym ryju łatwiej zauważyć jak ma 185cm+, na niskich pryszczatych licealistów się nie zwraca uwagi
Właśnie potwierdziłeś, że wysokie osoby mają powodzenie nawet przy obiektywnie średniej aparycji.

Z mojej strony też koniec offtopu, jeśli dam radę to ponarzekam sobie więcej w temacie do tego przeznaczonym.

A @Mider ma niestety rację.
konto nieaktywne
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
rubinstein
Posty: 1097
Rejestracja: 22 kwie 2019, 11:21

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: rubinstein »

przejebane @saturn
a myslales o tym, zeby byc soba?
Awatar użytkownika
saturn
Posty: 1279
Rejestracja: 24 kwie 2019, 9:45
Lokalizacja: sungate

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: saturn »

rubinstein pisze: 29 lip 2023, 19:28 a myslales o tym, zeby byc soba?
No właśnie ja nie mogę być sobą, bo to ta organiczna, rootsowa wersja mnie jest najbardziej zjebana. Jestem wadliwy u podstaw, że się tak wyrażę.
Z drugiej strony przez wyżej wymienione wady i tak nigdy nie zdołam być tym kim chcę, dlatego pozostaje mi wegetacja w jakimś fatalnym stanie zawieszenia.
Ale permanentna samotność i depresja ponoć zwiększają ryzyko zawałów, udarów czy innych nowotworów, więc jest szansa, że wykonam LOŁKINGA w kalendarz szybciej niż statystyczny Polak, tym samym uwalniając się od cierpienia.
konto nieaktywne
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
1909
Posty: 473
Rejestracja: 17 maja 2020, 15:14

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: 1909 »

Kurcze chłopaki, polska kuchnia grana od dzieciaka, 179cm, a na dodatek jestem ulany - czy ja umre?
Ale jakby co to od 2 lat mieszkam sobie z drugą połówką i razem jemy pierogi

A żeby nie było offtopu, to jebać całą twórczość Toma Odella. Zazwyczaj jak leci coś czego nie lubię, to jestem w stanie to ignorować, ale tego typa zdzierżyć nie potrafię
to kurwa forum rap, nie wizaż
Awatar użytkownika
rubinstein
Posty: 1097
Rejestracja: 22 kwie 2019, 11:21

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: rubinstein »

juz bez beki i zakladam tez, ze to co piszesz, to nie jest jakies prowo: masz ewidentnie przejebane, zwlaszcza jesli "spektrum autyzmu" to prawda, a nie jakas samodiagnoza na podstawie filmikow z youtuby (chociaz najpewniej tak jest). autyzm - ciezki, lekki, jakikolwiek - to najgorsza kurwa. nie tam lysienie, czy brzydka morda. autyzm zazwyczaj powoduje to, ze jestes troche lepszy z algebry niz przecietny kowalski, ale dostajesz w zamian to:
saturn pisze: 29 lip 2023, 19:46 permanentna samotność i depresja
twoja "inteligencja emocjonalna" (tak, wiem, takie cos nie istnieje, ale powiedzmy, ze autystom da sie jakis mierzalny wynik przypisac) spada do poziomu niesporczaka.
nie wiem, mozesz nad tym popracowac, ale to bedzie dlugi i bolesny proces, bo autysci ucza sie bycia soba baaaaaaaaaaardzo powoli.
mozesz tez zaakaceptowac samego siebie i (najprawdopodbniej) umrzec w samotnosci, poprzedzajac to zasmiecaniem forum lygra-tier wysrywami
w obu wypadkach nie ominie cie jedno: cierpienie. ale idac pierwsza droga, byc moze uda ci sie je przekuc w cos pozytywnego. twoją inspiracja moze byc, na przyklad, zywot pana jezusa. on tez cierpial.

e: przyznaje sie do bledu, nie po raz pierwszy mylilem sie
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 2466
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: ConeyIsland »

powyższa dyskusja zaczęła się od odpowiedzi kolegi saturna na mój post "podkład na plus, głos na plus, fakt że nie wygląda jak roksana wungiel tylko jest otyłą nastolatką też na plus, ale no tekst denny." za co chciałbym serdecznie przeprosić.
Spoiler
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Spoiler
Obrazek
ODPOWIEDZ