[niechęć] piosenki, których nie lubicie

Dyskusje na temat wszystkich gatunków muzyki, które nie pasują do działów powyżej.

Moderatorzy: mql, Ruces

Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4224
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: sebring »

przecież wymienił xd
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8660
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: 2rzyn »

Teraz patrze ze wymienil sandre nasic brzmiącą jak generyczne obesranstwo hahahahhahah . Głuchy chmbał. Beka ze musiales szukac zagranicznej wokalistki dla porownania a i tak wyjebales sie ryjem na zmurszałe psie gowno :rotfl:
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2099
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: sztyc »

ale z ciebie przykry lamus, zszedł z tego pola szparagów u johanna na pięciominutową przerwę, bo jak taki przygłup może w sumie zarabiać na życie, odpalił forumek i cieszy michę sam do siebie jak popierdolony wyżeracz brudu z własnego pępka

to już naprawdę zakrawa na niezdrową fascynację brzydkimi laskami, podejrzewam że zwaliłeś do niej gruchę pierwszy raz w życiu i wjechało ci to na personal tak jak jordanowi w the last dance, że upierasz się przy tym, czego nie da się obronić, a może wyobrażasz sobie pegging z chylińską jak oboje nie potraficie złożyć zdania bez słowa kurwa, weź kurwa napisz może ddo jej managementu czy nie opchnęliby ci jej ześluzowanych gaci za kilka pak

bo że nie umiesz czytać i powinienieś za tydzień podchodzić do matury razem z saturnem, to chyba każdy kurwa widzi, gdzie ja napisałem, że
sandra nasic jest spoko i to jest mój gust, śpiewała w podobnie skonstruowanym zespole, miała de facto podobne warunki wokalne (czyli niezbyt wygórowane), tylko jest ładniejsza i jak przeciągała darcie japy to nie brzmiała jak gocha od magicala, to po co ktokolwiek miałby robić gwiazdę z wieśniary z polski jak mamy swoje własne

bez kitu schizofrenik stworzył sobie wirtualną rzeczywistość jak benzoabuser, który wkręca, że wali minetę milfom z terapii, a ten pacjent nawija makaron, że są jacykolwiek eksperci, którzy uważają chylińską za top wokali w kraju, jak ona nie była nawet najlepszą wokalistką w ona, ty tych swoich ekspertów znalazłeś na grupach facebookowych "40-latkowie po przejściach" czy "born in the prl", nie ma żadnego trenera wokalnego, który by ocenił ten głos inaczej niż niezdrowy, jedyny jego atut to mocno wątpliwa charyzma, na którą mogą się zwieść wyłącznie takie wioskowe staśki jak ty, weź nie włączaj może takiego gg allina, bo chłop może być dla ciebie szokiem

weź kurwa idź do jakiegoś dr house'a, tam też był kiedyś odcinek, że typiara pierdoliła od rzeczy i była śmiesznie agresywna jak piesek maltańczyk budząc politowanie otoczenia, a ten kuternoga wyciągnął jej kleszcza z ucha i wróciła potem do względnej normalności, może jakiś specjalista jest jeszcze w stanie coś tu zadziałać
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9769
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: jajca »

sztyc pisze: 26 kwie 2023, 10:08 nie ma żadnego trenera wokalnego, który by ocenił ten głos inaczej niż niezdrowy
nie no elżbietka zapendowska z idola mogłaby zwalić konia ze jest ŻWIR W GŁOSIE ale jej to by sie spodobal glos typa co mnie pod żabką zaczepil o zlotowke ostatnio
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8660
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: 2rzyn »

Sztyc ty tani stand uperze z niedojebaniem mozgowym, nawet nie chce mi sie czytac tych wypocin zapryszczonego muła umysłowego. Chuja sie znasz i taka jest prawda. Mozesz juz wypierdalać do dzialu sportowego wąchać skarpety grajkom z ekstraklasy. Chylinska jest uznawana za jeden z najlepszych glosow w Polsce a O.N.A. za znakomity zespol rockowy i chuj, nic z tym nie zrobisz, mozesz sobie nasrac do ryja i zwalic konia pod evanescence. Nie wiem, moze stara ci podczas porodu na glowe usiadla stad ten kloaczy ciag "mysli". Jak tak tesknisz za saturnem i wspominasz gg alina to pewnie jestes jedna z tych larw ktore na koncertach slipknota stoja w pierwszym rzedzie z otwarta morda i czekaja na deszcz wymiocin.
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6179
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: DoubleB »

:lol:
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2099
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: sztyc »

sklej już w końcu to kapsko frajerzyno i wypierdalaj mi z tej linii, to naprawdę niesmaczne żeby tak wyglądający typ używał takich sformułowań, czuję się jakbym kopał małego kotka
Spoiler
Obrazek
(w sumie to nawet nie wiem jak ty się nazywasz, bo huj mnie takie ogóry jak ty obchodzą, ale pomyślałem że zabawne, że stworzyłem nazwisko od ksywy i wyszedł mi taki placek jako pierwszy wynik wyszukiwania, dokładnie tak samo wyobrażam sobie ciebie)
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8660
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: 2rzyn »

Sluchaj waflu kałowy, udowodniles tylko swoja osoba ze lepiej byloby gdyby cie abortowano, jak to sie ma w zwyczaju z innymi plodami ze zwiazkow kazirodczych. Trzymam za ciebie kciuki zebys dozyl chociaz 40tki.
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4810
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: badi »

z każdym postem poziom spada, ale i tak warto
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6886
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: mateko »

oj tak
Bisclavret
Posty: 3391
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: Bisclavret »

Aquila pisze: 21 kwie 2019, 11:47
Spoiler

Nic mnie tak nie wkurwia, jak te 2 gówno pioseneczki, katowane w radiu do porzygu, idiotyczne pierdololo o miłości, nie znoszę takich kawałków, jebać
Podbijam, to jest absolutnie najgorsze zestawienie
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6233
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: FruitOffTheWall »

Zanim pójdę ok ale grabarz, wokalista pidżamy prono wydający to gowno to beka jak skurwysyn. Niektóre numery strachów na lachów ok ale DZIEEN DOBRY KOCHAM CIE :damn:


posmarowałem tobą chleb brzmi jak pijany wers z fristajlu diho raza, przed diho razem
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 850
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: Finesta »

Bisclavret pisze: 26 kwie 2023, 15:12
Aquila pisze: 21 kwie 2019, 11:47
Spoiler

Nic mnie tak nie wkurwia, jak te 2 gówno pioseneczki, katowane w radiu do porzygu, idiotyczne pierdololo o miłości, nie znoszę takich kawałków, jebać
Podbijam, to jest absolutnie najgorsze zestawienie


akurat te dwa utwory to moje top2 gówien wkurwiających
piękne combo złożyłeś
obrzydliwe twory dla najgorszych kucy
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8107
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: eddy_wata »

mnie w tym happysadzie nawet sie gitarkie podoba.
nie znosze za to lady pank
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8660
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: 2rzyn »

Lady pank klasyk przeciez. Stare numery oczywiscie. Sztuka latania <3
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2099
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: sztyc »

nie myślałem, że będę się zgadzał w czymkolwiek z użytkownikiem przede mną, ale ma rację - wczesne lady pank napierdalało szlagier za szlagierem gdzieś tak do momentu kiedy borysewicz pokazał kutacha na dzieciom we wrocławiu i całkiem dobrze wytrzymało upływ czasu, sztuka latania jeden z bardziej kozackich nieoczywistych utworów lp, dodałbym tutaj też oh luczija, marchewkowe pole, fabryka małp (polskie the police jak nic) i młode orły też dobre w huj
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4266
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: gogi »

A nie jest to przypadłość zdecydowanej większości muzyków? Oglądając ostatnio podsumowanie któregoś Top Of The Pops (chyba za rok 1986) natrafiłem na całkiem mądre zdanie: zespoły grający muzykę popularną z reguły mają krótki termin przydatności do spożycia.
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9769
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: jajca »

Lp debiut to fajna plytka the police i same hity od deski do deski, dzieki czemu goruje nad reszta ich dyskografii jak kilimandzaro, ale imo to dawali rade mniej wiecej do tacy sami, ktore w swojej kategorii (czyt. synth-hejwimetal ze stadionowymi refrenami) tez sie jakostam broni
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4696
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: Parlae »

Ostatnio to Sam Smith - Unholy, które jest wszechobecne. Niesamowite guwno.
ODPOWIEDZ