[niechęć] piosenki, których nie lubicie

Dyskusje na temat wszystkich gatunków muzyki, które nie pasują do działów powyżej.

Moderatorzy: mql, Ruces

Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: Kalom »

Californication bo jak pracowałem po 12h w jebanym euro rtv to leciało średnio co 30 minut
:joint: [*]
Awatar użytkownika
knarku
Posty: 1707
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:33
Lokalizacja: Nijmegen

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: knarku »

pierwsze co mi do glowy przychodzi to sanah - ale jazz i skolim - wygladasz idealnie i te remixy starych polskich hitow we wspolczesnym wydaniu :bag: :bag:

gowno obesrane no gdzie do chuja, w ogole piosenki, ktore leca x razy dziennie najgorsze
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: Parlae »

MIKA - Relax, Take It Easy
Nienawidzę tej piosenki od zawsze, do szału mnie doprowadza ten refren

zawsze zmieniam stację jak leci, to samo z piosenkami od Enej
Awatar użytkownika
gonny_trebor
Moderator
Posty: 4404
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:13
Lokalizacja: 9 wzgórzy

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: gonny_trebor »

w pierwszej pracy robiłem razem z koleżkami roku, ale takimi skucowanymi fest i jednym starszym marudą, maruda trafił miesięczne L4 i zaczęło się widzowie
codzienny ośmiogodzinny recital kucowatych studenciarskich hitów, a najgorsze było to, że raz dziennie grał cały pierdolony OST z pierdolonego killera
mało tego, przez pierdolony miesiąc nie znudziło im się podśpiewywanie razem z lead vocalem ONA JEST PEDAŁEM WŁAŚNIE SIĘ DOWIEDZIAŁEM...
nienawidzę i filmu i ścieżki dźwiękowej do dziś
ŚLIZGAWKA BEAT BATTLE #75 - Sampel

Niech jedzenie będzie lekarstwem, a lekarstwo - pożywieniem :exclaim:

>>> KINO ŚLIZGAWKOWE <<<
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: niuhniuh »

wszystkie kawałki nagrane jako reakcja na coś (np. kurwa kawałek-reakcja na koronawirusa albo Czeski - Imigranci, Kazik - Twój ból jest większy niż mój itp.), bo to zwykły oportunizm i generalnie jak naprędce nagrywasz kawałek bo coś cię danego dnia wkurwiło, bądź lekko zniesmaczyło, no to to nie może być dobre. Pytanie też, czy takie wysrywy mają szansę przetrwać próbę czasu.

a tak poza tym to:

rap żużlowy
wszystko sanah
wszystko z latino popu (oprócz hips don't lie :bowdown:), bo to ten sam gówniany patent, zmienia się tylko nazwisko wykonawcy np. z Jimenez na Martinez także to też chuj nie zmiana
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6205
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: FruitOffTheWall »

FAVST FT. KBLEAX, KIZO, MR. POLSKA

nie trawie kurwa tego gowna, ten refren do chuja nie podobny
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
kid
Posty: 1269
Rejestracja: 13 sie 2019, 20:32

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: kid »

wiekszosci piosenek nie lubie bez czapy
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4791
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: badi »

nie lubię wszystkich tych piosenek, które ludzie mają na granie na czekanie (oprócz tej mojego kolegi, który ma melodyjkę z chłopaków z baraków)
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: OmarStooleyman »



To był dzwonek mojej byłej back in 2013, niestety do dziś mam jednoznaczne skojarzenia
Jasion94
Posty: 854
Rejestracja: 23 maja 2019, 19:48

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: Jasion94 »

knarku pisze: 13 paź 2022, 14:24 skolim - wygladasz idealnie

Trudno nie podbić
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: gogi »

gogi pisze: 13 paź 2022, 12:24 powiem Wam uczciwie, że zdarza mi się w pracy słuchać radia - nie sam z siebie, ale współpracownicy włączają
wypracowaliśmy już pewien kompromis polegający na tym że oni nie włączają RMF MAXXX/Eski i generalnie większości tego popularnego ścieku, a ja im w zamian nie czytam postów saturna z forum
zdarza się jednak, że reguła jest łamana i leci jakaś Zetka, a ja wtedy wywołuję ekskrementornado

ostatnio kiedy natrafiam na to chujstwo robię sobie przerwę od roboty i demonstracyjnie wychodzę, gdyż uważam ten utwór za asłuchalny


W pracy słyszę to ostatnio częściej niż raz na godzinę. Wychodzę z pokoju częściej niż babury, które chodzą zajarać.
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4635
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: scam_sakawa »



Generalnie nie lubię Palucha, ale ta piosenka to definicja tego, czym gardzę u Palucha - nazywanie się "my" tak jakby Paluch był ciągle tym samym człowiekiem, który wali browara na ławce z mordeczkami - nie, nie jest kurde (pozdro dla ostatnich rozkmin o krytyce Adama O. za to samo).

Nie mówię, że to złe zmienić priorytety czy standardy - to wręcz zajebiście, ale jak chłop robi kwit na szesnastą furę z rzędu, a nawija, że jest tym samym typem i żebyś dupy nie miał szklanej - no nie, wydupcać z taką hipokryzją (podaną w dodatku w najprostszy sposób, szczelnie wypełniony truizmami, dla wielu będący synonimem jakości czy rozpierdolu - :crazy: ).
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5941
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: DoubleB »

odkąd ten kawałek wyszedł to mam go dość, okropne gówno
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2050
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: sztyc »

ten kawałek miley cyrus dla starych bab po rozstaniach, że mogą kupić sobie kwiaty albo gadać same do siebie, znienawidziłem po pierwszej wokalizie podczas pierwszego odsłuchu
gonny_trebor pisze: 13 paź 2022, 15:11 codzienny ośmiogodzinny recital kucowatych studenciarskich hitów, a najgorsze było to, że raz dziennie grał cały pierdolony OST z pierdolonego killera
mało tego, przez pierdolony miesiąc nie znudziło im się podśpiewywanie razem z lead vocalem ONA JEST PEDAŁEM WŁAŚNIE SIĘ DOWIEDZIAŁEM...
nienawidzę i filmu i ścieżki dźwiękowej do dziś
podbijam, elektryczne gitary najbardziej upośledzony polski zespół lat 90tych, pół dobrego wałka nie nagrali

99% reggaetonu, no nie jestem koneserem i to zdecydowanie, gdybym ktoś mi dał wybór, że muszę słuchać tylko tego albo polskiego hip hopu do końca życia, to już jechałbym do szwajcarii do kliniki eutanazyjnej
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5941
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: DoubleB »

sztyc pisze: 18 kwie 2023, 12:42 pół dobrego wałka nie nagrali
ost kilera to sztos, reszta do wyjebania
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: mql »

haha co Wy wiecie o wkurwiających gównianych utworach chyba nie słyszeliscie tego opus magnum szajsu, pierdolona ekipa LEMONA dała najgorszy refren w dziejach muzyki wszelakiej i zajęło im to pewnie dobre siedemnaście godzin, w trakcie których pieczołowicie dobierali akcenty i akordy, jebani, by stworzyć ultymatywnie najgorszy kawałek świata, brak mi słów - bo to wyżej to nawet nie są słowa, to jest lament zgnębionego człowieka

Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: szpilman »

A ja nienawidzę Bitaminy

No i bryska to jest gówno straszne



a to jest TOP chujostwa
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: jajca »

mql pisze: 18 kwie 2023, 13:35 pieczołowicie dobierali akordy
a, F, d przed caly track, do tego aranz z generatora męskie granie ad 2013 i pora na CSa
nie no chyba dosc standardowy w polskim radiu retard-pop-rock
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2050
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: sztyc »

przesłuchałem to pierwszy raz i potwierdzam, stworzone z generatora polskiej muzyce mającej pretensje do bycia alternatywą, nie ma tu ani jednego ciekawego muzycznie momentu, idealny soundtrack do polskich stacji radiowych słuchanych przez biomasę
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
Travson
Posty: 893
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:23
Lokalizacja: Łódź/Gdynia

Re: [niechęć] piosenki, których nie lubicie

Post autor: Travson »

Jak ktoś puści w robocie to od razu lecę po słuchawki

phobos pisze: ten świat to symulacja na zaliczenie jakiegoś kosmicznego studenciakaxd który co roku oddaje ten sam projekt ze zmianami
ODPOWIEDZ