Grande Connection

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: Grande Connection

Post autor: NSX »

mi siada ten montaz, nawet zasmialem kilka razy i tez chetnie zobaczylbym taki odcinek z Sebastianem
oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Grande Connection

Post autor: Patryk233 »

Nowy oducbek Grande i już lepszy dzień.

Dodano po 6 minutach 4 sekundach:
fromage pisze: 10 lis 2022, 20:04 Ciekawie kiedy odcinek na Sebastiana Alvareza aka tatuazyk aka latynos aka jebaka matek sentino
W sumie Sebek, to głównie ma odklejki. A warsztatu nie można mu odmówić, bo potrafi rzucić dwójkę, a jego rymy są dobrze zbite sylabicznie. Od jakiegoś czasu pisze bardziej prosto i mniej się wysila, ale wciąż jest kurewsko melodyjny i wszechstronny. Nie mówiąc już o jego niemieckich płytach, gdzie na samym 20/20, czy Smile jest dużo dobrych kawałków, do których wracam regularnie.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5940
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Grande Connection

Post autor: DoubleB »

ciekawe kiedy odcinek o paluchu
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Grande Connection

Post autor: Patryk233 »

Pewnie kolejny będzie o Kalim (tak podejrzewam). Nie zanudza was trochę format programu? Mam wrażenie, że Grande zaczyna trochę się zapętlać w tym co gada.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
staroć
Posty: 546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:35

Re: Grande Connection

Post autor: staroć »

jaki ten chlop jest odklejony........
Awatar użytkownika
guzi
Posty: 1157
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:26
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Grande Connection

Post autor: guzi »

Może i odklejony ale słusznie wyjaśnia naczelnych promotorów narkotyków wśród dzieci
za to ma propsa
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Grande Connection

Post autor: Patryk233 »

Rap nie jest od wychowywania dzieci, tylko od tego są ich rodzice. I w kwestii rodzica powinno leżeć uświadomienie dziecka. Z takim podejściem musielibyśmy dążyć do cenzury całego rapu, co jest zaprzeczeniem idei wolności słowa tego gatunku. Rap o dziwkach, narkotykach i imprezach był 20 lat temu, jest teraz i będzie w przyszłości.

Idąc takim tokiem myślenia, to należy również zakazać kręcenia filmów akcji, bo propagują niebezpieczne zachowania? Kompletnie nie zgadzam się w tej kwestii z Grande.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Grande Connection

Post autor: zuperhero »

guzi pisze: 11 lis 2022, 15:20 Może i odklejony ale słusznie wyjaśnia naczelnych promotorów narkotyków wśród dzieci
za to ma propsa
śmieszne tylko że za przykłady porządnych raperów daje jakiś murzynów u których narkotyków/przemocy/przestępstw w tekstach jest x razy więcej
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Grande Connection

Post autor: yungXpaproch »

no kurwa ale to prosta roznica jak teksty mr polski o dragach mozna strescic zawsze jako wale kreske ide w balet jest essunia. zeby nie gadac to ja sie nie zgadzam, troche mam podejscie jak patryk123 ale jakos tez nie do konca i tez mr polska zapodaje czasem fajny bangierek i smieszny typek z niego i grande troche spiety za bardzo, troche ma racji czasem ale jebac ich w czache wszystkich, w ogole to mnie to nawet nie obchodzi nie wiem czemu o tym mysle
szymon_GK
Posty: 14
Rejestracja: 23 cze 2022, 14:57

Re: Grande Connection

Post autor: szymon_GK »

fromage pisze: 10 lis 2022, 20:04 Ciekawie kiedy odcinek na Sebastiana Alvareza aka tatuazyk aka latynos aka jebaka matek sentino
Była jedynie wstawka, że o jego odklejkach odcinek trwałby godzinę
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2290
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Grande Connection

Post autor: kapper1 »

tsuko pisze: 10 lis 2022, 19:55 Nawija tam, że jakiś raper legenda podziemia, o którym wszyscy myśleli że już od dawna nie jest aktywny, pisze teksty dla innych raperów XD
Tetris pewnie.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Grande Connection

Post autor: SWN »

Też przyszedł mi do głowy Tetris biorąc pod uwagę, że w jakimś niedawnym wywiadzie był przedstawiany bardziej jako "pracownik labelu muzycznego" niż raper, ale z drugiej strony wg youtube Tet rapował choćby cztery miesiące temu, więc ten od dawna nieaktywny średnio pasuje

https://www.youtube.com/watch?v=CrfQ1qIZEv0
https://www.youtube.com/watch?v=4AFyZC3O82o
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3093
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Grande Connection

Post autor: VBSW »

Eripe
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Grande Connection

Post autor: jajca »

Akurat tetris od lat ma (miał?) etat w warnerze, bodaj w dziale a&r, to i jak go mieli przedstawiać. Swoją drogą to nie taka rzadka ścieżka kariery dla osób, którym nie udało się obiema nogami utknąć w szolbiznesie, bo podobna, tyle że w sony obrał chociażby założyciel portalu porcys
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Grande Connection

Post autor: vampmoney »

ten grande jest przenajgorszy, począwszy od najbardziej przyjebanego montowania filmów jakie widziałem po to usilne przekręcanie ksyw, najgorsza forma ujścia nienawiści do raperówpolskich
"stanik fontana" kurwa dlaczego
a przede wszystkim:
Patryk233 pisze: 11 lis 2022, 18:43 Rap nie jest od wychowywania dzieci, tylko od tego są ich rodzice. I w kwestii rodzica powinno leżeć uświadomienie dziecka. Z takim podejściem musielibyśmy dążyć do cenzury całego rapu, co jest zaprzeczeniem idei wolności słowa tego gatunku. Rap o dziwkach, narkotykach i imprezach był 20 lat temu, jest teraz i będzie w przyszłości.

Idąc takim tokiem myślenia, to należy również zakazać kręcenia filmów akcji, bo propagują niebezpieczne zachowania? Kompletnie nie zgadzam się w tej kwestii z Grande.
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2290
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Grande Connection

Post autor: kapper1 »

Coraz starsze dzieci mają tatusiów bez twarzy
I co gorsze słuchaj kiedy są to słabi raperzy
tylko tyle i aż tyle.

Poza tym są to:

Zwikk
Posty: 430
Rejestracja: 09 lis 2020, 17:17

Re: Grande Connection

Post autor: Zwikk »

Tiger
Posty: 553
Rejestracja: 05 kwie 2021, 17:35

Re: Grande Connection

Post autor: Tiger »

Usunięto...
Ostatnio zmieniony 04 sie 2023, 6:55 przez Tiger, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Grande Connection

Post autor: Yayo »

No, zaorane. Ten diss na końcu to pierwszy numer od niego który mi się podoba.
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Grande Connection

Post autor: Spenser »

Poruszenie w tym dissie kwestii portmonetki i torebki piękne :lol:
ODPOWIEDZ