Grande Connection

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6229
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Grande Connection

Post autor: FruitOffTheWall »

Ten wywiad tps z kotzim props normalnie śmigają po osiedlu i gadka się klei, jakby wini z nim tak popierdalał to wyczuwam lawinę prospow
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5584
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Grande Connection

Post autor: koniec »

ktoś mi podesłał fragment o Thuggerze, który sobie obejrzałem i w tych 2 minutach jest zawarta prawie cała kwintesencja spierdolenia tego gamonia grande.
Już pominę bekową wymowę ksywy i to, że gdyby tylko Bae nie był z ameryczki to by po nim jebał ile wlezie ale tam jest przepiękna rzecz w tym fragmencie, która na długo zostanie w mojej pamięci.

Chłop w pewnym momencie z pełną wczutą i powagą na twarzy stwierdza, że pisanie o 2 pacu przewracającym się w grobie jest błędne bo 2 pac został skremowany :bowdown: i próbuje udowadniać, że napisanie tego zwrotu świadczy o tym, że Kacper HTA nie zna subkultury hib hob xDDDDDDDDDDD piękne, dawno mi nikt takiej beki nie dostarczył
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Grande Connection

Post autor: Patryk233 »

Mnie zanudza już jego content. Może dla odmiany nagra film, gdzie propsuje kogoś.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
onizuka
Posty: 718
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:47

Re: Grande Connection

Post autor: onizuka »

Całe to podejscie raperów do sytuacji dawidziora to jest jakiś surrealizm :bag:
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Grande Connection

Post autor: #23 »

Ja tam się świetnie bawię oglądając te filmy, oczywiście łatwo jest punktować takie cele jak jakiś dawid obserwator, intruz, kali czy paluch, część argumentów łatwo odbić, jednak w ogólnym rozrachunku to props że komuś w ogóle chce się punktować taką chujnię.
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13203
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Grande Connection

Post autor: oldschool »

Mi się już znudziło. Te jego psychologiczne wstawki dla debili i manipulacja tłumem mnie irytuje. Do tego już widać, że gość nie chce żadnego z tym raperów WYJAŚNIĆ, tylko WYJAŚNIAĆ.

Za 10 sezonów dalej będzie pierdolenie, że jeszcze chwila i upublicznię komu były pisane teksty itd.
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 512
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: Grande Connection

Post autor: F88G »

przecież chłop żadnemu raperowi nigdy nie napisał tekstu bo sam jest taki, jakie są flaki z olejem. Chyba konsensus pod tym względem, że to wielkie prowo, raczej uzyskaliśmy co.

Dodano po 8 minutach 14 sekundach:
Ciekawy przypadek youtubera który rzeczywiście chirurgicznie wyjaśnia spierdoloną stronę showbiznesu, gangusów i złych ludzi do obszczania, którym żaden nawet najmniejszy przyklask się nie należy, jednocześnie samemu będąc kłamcom i aktorem.

Dodano po 1 minucie 25 sekundach:
No a polityczne wstawki to taka raczkująca schizofrenia.
d3luge1
Posty: 84
Rejestracja: 19 lip 2019, 10:02

Re: Grande Connection

Post autor: d3luge1 »

ja czekam na rap w stylu laikike1 w którym przekmini gre słów komuchy <-> k.o. muchy
kark to nie debil, mówił mi tak laik
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2035
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Grande Connection

Post autor: gods bidness »

Dzisiaj się skapnąłem, że Tede o nim nawija na nowej płycie.
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3637
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Grande Connection

Post autor: Moltisanti »

Grande to ja w wieku 20 lat spuszczający się nad techniką. Typ koloruje te swoje pokraczne wielokrotne niczym wersy laika na forumku 10 lat temu :lol: Widzę że opycha już jakieś kursy z ROZWOJU OSOBISTEGO po 365 ziko, przy których współpracował z lekarzami (zapewne tak jak pisze teksty dla połowy sceny) ani troche mnie to nie dziwi, koleś od początku sprawia wrażenie jakby 10 lat temu uczęszczał na kursy PUAsów tłumaczących jak poderwać dziewczyne I MIEĆ SEKS
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Jasion94
Posty: 879
Rejestracja: 23 maja 2019, 19:48

Re: Grande Connection

Post autor: Jasion94 »

Myślicie ze Grande Connection ma tu konto, albo miał na ślizgu?
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3987
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Grande Connection

Post autor: emcess »

@RIVALDO111
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2046
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Grande Connection

Post autor: Krynew »



jest odpowiedź
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 857
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Grande Connection

Post autor: ogkush »

niektórym w temacie to grande chyba ulubionych raperów obraza :lol:
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Awatar użytkownika
Usemq
Posty: 73
Rejestracja: 10 kwie 2021, 12:31
Lokalizacja: LBN

Re: Grande Connection

Post autor: Usemq »

Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2099
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Grande Connection

Post autor: d3nt »

No nigdy w życiu nie przyszło mi do głowy ze ten szczoch aż tyle podpierdala od św Andrzeja tejta ale to dlatego ze od tego typa bije aż tak bardzo pizdowatością przez ekran
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
fromage
Zbanowany
Posty: 3914
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Grande Connection

Post autor: fromage »

Nom skurywysn roxkminil gierqe ze lepiej byc idolem niz folowujacym, beka Bo jest czesc ludzi co go od poczatqu oglada I Maja go za bozka (patrz Andrew Tate) I ze on ich wyjasnia it'd it'd przypomne tylko ze tupak byl skremowany takze nie moze obracac sie w grobie XD
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
The Bitch Fucker
Posty: 181
Rejestracja: 09 paź 2019, 22:19

Re: Grande Connection

Post autor: The Bitch Fucker »

Grande gdzieś faktycznie takie mądrości o wojnie wygadywał? Da ktoś linka do całości?
LuckyStrike
Posty: 112
Rejestracja: 17 gru 2019, 10:33

Re: Grande Connection

Post autor: LuckyStrike »

Awatar użytkownika
bilderberg
Posty: 136
Rejestracja: 14 sie 2019, 12:22

Re: Grande Connection

Post autor: bilderberg »

O kurwa dopiero po przeczytaniu komentow że grande karzeł 160cm zauważyłem to jak on siedzi na tej kanapie i czasem jak podnosi rękę na oparcie to prawie sobie ja wyłamuje. Niezły gangster
ODPOWIEDZ