podroze

Dział stworzony z myślą o użytkownikach oraz ich pomysłach związanych z rozwojem strony.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
koxefer
Posty: 2389
Rejestracja: 30 gru 2019, 0:04
Lokalizacja: luxus, lexus - nie jezus chrystus

podroze

Post autor: koxefer »

W temacie o podrozach i zwiedzaniu jest sporo dobrych postow, ktore jednak gdzies tam gina na poprzednich stronach. imo nie ma sensu dzielic tego tematu na kilka, ale moglibysmy miec rozpiske z linkami w pierwszych poscie. Daloby sie to maintainowac bez wkurwiana moderatora o kazda zmiane?
Mój ojciec z Santiago Latino, a twój stary pijany Grzesio
freeRivaldo
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6144
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: podroze

Post autor: zemsta1camzata »

osoba co założyła temat może robić edycję jeśli jej się chce
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: podroze

Post autor: SWN »

koxefer pisze: 27 cze 2022, 18:02 W temacie o podrozach i zwiedzaniu jest sporo dobrych postow, ktore jednak gdzies tam gina na poprzednich stronach. imo nie ma sensu dzielic tego tematu na kilka, ale moglibysmy miec rozpiske z linkami w pierwszych poscie. Daloby sie to maintainowac bez wkurwiana moderatora o kazda zmiane?
Ja widzę kilka rozwiązań:

1. Dalsze zwracanie się do moderatorów działu, domyślam się że jakieś ważne instrukcje czy autorskie przewodniki nie padają tam od tak co drugi dzień, więc przeklejenie linku do posta do pierwszego tematu raz na x tygodni nie byłoby chyba problemem, ale to oczywiście ich decyzja
2. Zwrócenie się o powyższe do aktualnego autora tematu
3. Mam możliwość zmienienia autora tematu na kogokolwiek, więc jeśli ktoś czułby się na siłach i odpowiedzialności do dbania o to, to droga wolna

Jakiekolwiek nie-moderatorskie ingerowanie w pierwszy post tematu nie ma szans, nie mam możliwości nadawania uprawnień ograniczonych do wyłącznie jednego topicu żeby robić coś w rodzaju redditowych boardów zarządzanych przez samych użytkowników-pasjonatów, a szkoda, bo w niektórych miejscach miałoby sens
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ODPOWIEDZ