Dorota

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Dorota

Post autor: gods bidness »

moxxi pisze: 26 maja 2022, 17:13
gods bidness pisze: 26 maja 2022, 11:40 Zajebiste. Zresztą sam pomysł, żeby to wydać w labelu dla gówniaków i najebać dwunastolatkom we łbach, wywołać zwarcie w mózgowiu też bardzo dobry. Na co dzień siedzą sobie na tych Young Leosiach i Majkach Janowskich instagramach, pytają Majki - Maja, jakie wolisz misio-żelki zielone czy czerwone, a Maja im odpisuje, że czerwone, a tu takie coś. Propsy
No, niesamowite xd wywołało zwarcie bo jest po prostu asłuchalne i chujowe
No i widzisz, właśnie o takim zwarciu mówiłem. Nie, że komuś ma się podobać i nie powiedzieć, że nie chujowe, tylko takie zwarcie, jakie tu prezentuje idol młodzieży Young Multi. Jakieś chujowe gówno nagrane przez starą babę, a tu nie dość, że SBM to wydaje, że on aż sprawdzić musi kto to, co to i filmik o tym nagrać, to się jeszcze na domiar złego okazuje, że to jakaś znana pisarka i konkurs Najki wygrała, a to może nie Balenciaga, ale w głowie Multiego też już nie byle co.
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3063
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Dorota

Post autor: mas »

hwjsk pisze: 26 maja 2022, 23:33 Typowy przykład jak reaguje ktoś kto nie miał wcześniej z nią styczności - że to artystyczne miało być, że to pewnie jakaś ALTERNATYWA
masz rację to po prostu przeciętne pretensjonalne gówno a nie próba silenia się na coś ambitniejszego, swoją drogą zabawne bronienie tego bo TRZEBA ZNAĆ JEJ WCZEŚNIEJSZĄ TWÓRCZOŚĆ
hwjsk
Posty: 4805
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Dorota

Post autor: hwjsk »

****
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 15:25 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3063
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Dorota

Post autor: mas »

zakuty łeb to ty i autorka tego utworu może wreszcie otworzycie by dotarło że nie wszyscy krytykują to bo jest "inne" tylko że jest po prostu chujowe
Awatar użytkownika
mearecensusus
Posty: 40
Rejestracja: 14 maja 2022, 15:44

Re: Dorota

Post autor: mearecensusus »

Spoiler
@mearecensusus
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2023, 13:13 przez mearecensusus, łącznie zmieniany 4 razy.
:bag:
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9934
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Dorota

Post autor: ART »

ten bialas nagrywa dissy na ludzi z mainstreamu majac po 50 wyswietlen i mowi cos o przepychankach
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
mearecensusus
Posty: 40
Rejestracja: 14 maja 2022, 15:44

Re: Dorota

Post autor: mearecensusus »

Spoiler
@mearecensusus
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2023, 13:13 przez mearecensusus, łącznie zmieniany 2 razy.
:bag:
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Dorota

Post autor: yungXpaproch »

cing ciong, smieszna klotnia, jebac ten guwniany utwor i ludzi co go bronia bo jest alternatywny.
alternatywa dla samej alternatywy to zabieg najwyzej smieszny i wiele ludzi zapomina ze wlasnie sama alternatywnosc dla bycia alternatywnym nie jest wartoscia sama w sobie. bycie popowym dla bycia popowym tez jest nudne i krytykowane
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: Dorota

Post autor: pieschrodingera »

yungXpaproch pisze: 27 maja 2022, 13:44 cing ciong, smieszna klotnia, jebac ten guwniany utwor i ludzi co go bronia bo jest alternatywny.
Nadal lepsze niż Jank Leosia, Oliwka Brazil, Adma czy jakieś inne raperki, które są propsowane na forum, a nie mają żadnego oryginalnego pomysłu na siebie.
tbc
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Dorota

Post autor: yungXpaproch »

pieschrodingera pisze: 27 maja 2022, 13:47 Nadal lepsze niż Jank Leosia, Oliwka Brazil, Adma czy jakieś inne raperki, które są propsowane na forum, a nie mają żadnego oryginalnego pomysłu na siebie.
no i jo, ja sie zgadzam oczywiscie, wszystkie co wymieniles sa chuja warte
Awatar użytkownika
mopek
Posty: 288
Rejestracja: 28 lip 2019, 16:25

Re: Dorota

Post autor: mopek »

Ślizgałem się i mam rozkmine że w sumie to zajebiście że ten kawałek się pojawił bo teraz wszystkie onety piszą że środowisko hiphopowe głupie i nie rozumie bo terror nicości

A dzięki niemu jak jakiś fajnopolak będzie z wami gadał i powie że te haipehaope to on ogarnia bo w trójce mówili że to ważna muzyka teraz to po tym że zacznie pierdolić o motylach będzie od razu wiadomo czy macie do czynienia z lamusem czy tru
Jasion94
Posty: 854
Rejestracja: 23 maja 2019, 19:48

Re: Dorota

Post autor: Jasion94 »

Jedyne co się nie zgadza w tym numerze, to to że został dodany na kanał SB, która ma zupełnie inna publikę od tego, co reprezentuje Masłowska. Nie będę oceniał samej piosenki, ale to błąd solara ze na coś takiego się zgodził, i błąd Masłowskiej (oczywiście i tak przytuli za to siano, więc i tak dla niej spoko) która na to poszła, ogólnie fakap. Jak się coś takiego umieszcza obok Nypela, i kinniego śpiewającego ze chce zrobic dziecko, to trzeba liczyć się z niezrozumieniem. To jakby w ramówkę Polo tv, wrzucić porady językowe doktora Miodka
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1088
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: Dorota

Post autor: Drmz »

No dobra, ale 98% ludzi napisze, że chujowe, a 2% może znajdzie w tym alternatywnym szajsie coś dla siebie i pogrzebią głębiej. Docelowy target SB po chwili zapomni, bo i tak jesteś bombardowany przeróżnymi singlami na tych jutubach dzisiaj, a Masłowska może znajdzie fana, dwóch, trzy trzech. Jaki fakap? Fakap to kierować nonstop swoje gówno do tych 5 odbiorców co się będą do tego brandzlować choćby to był wysryw najgorszy. CIEKAWY EKSPERYMENT SB PROPS
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Jasion94
Posty: 854
Rejestracja: 23 maja 2019, 19:48

Re: Dorota

Post autor: Jasion94 »

Czyli zdobycie 2-3 nowych sluchaczy, to sukces, a nie fakap?
A fakap to stworzenie postaci Kinniego Zimmera, który zdobył złoto w preorderze (przez tworzenie piosenek dla bachorów z tik toka)
No ciekawe podejście PROPS
Awatar użytkownika
stratemirat
Posty: 569
Rejestracja: 31 maja 2020, 6:22

Re: Dorota

Post autor: stratemirat »

Umówmy się, przy zasięgach i placementach na strumieniowych playlistach, które mają czego by nie wypuścili to raczej wyjdzie na mniejszy lub większy, ale jednak plus
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Dorota

Post autor: benzoabuser »

Mi tam się bardzo podoba ten utwór i liczę na więcej od Masłowskiej. Taki lekko psychodeliczny, beat też robotę robi ładną. W ogóle nie rozumiem krytyki, a raczej bezpodstawnego bełkotu, bo nikt konktretnie nie punktuje co jest tu źle zrobione. Mam nadzieję, że solar jej nie zablokuje po tej fali od młodocianego targetu sbm.
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Dorota

Post autor: SiNi »

Jestem przychylny ostatniej opinii, spoko, że coraz więcej kobiet próbuje swoich sił na muzycznej arenie pod rapowym szyldem. Numer mocno awangardowy i artystyczny z bardzo dobrym bitem. Propo kobiet to przypadkowo trafiłem na wytwór od młodej zawodniczki i muszę przyznać , ze niesamowicie buja, ujęła mnie ta prostota tekstowa, prymitywny refren, bit pod nóżkę i rewelacyjny imprezowy klimat.



Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: Dorota

Post autor: manieq »

I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2032
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Dorota

Post autor: Krynew »

Zajebisty bit Lanka
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Dorota

Post autor: OmarStooleyman »

Nie jest źle, niestety nie dojeżdżam już na zajęcia z pedagogiki więc nie czuję przywiązania do tego utworu
ODPOWIEDZ