Dorota

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Dorota

Post autor: RIVALDO111 »

CobraBOY pisze: 26 maja 2022, 14:50
RIVALDO111 pisze: 26 maja 2022, 12:58
CobraBOY pisze: 26 maja 2022, 5:09 Nie wiem panowie co tutaj się odjebało, ale lot jest za wysoki. Zajmuje miejsce przy oknie obok Nypela i Fukaja.
Naprawdę Solar/Białas nie ma perełek w podziemiu, że musicie pchać takie gówno? Wstyd

Nie no szanujmy się. Gdzie tu wypisywać Fukaja. Gość w samym SBMie zjada na miękko lirycznie Zimmera i Walczuka
Lirycznie to tam oni są na równomiernym chujowym poziomie
A jego nawijka też bez specjalnych skillsów, charyzmy
Nie czaję jak można słuchać tych pierników z SB, jest tyle lepszych graczy, nie szkoda czasu i słuchu?

No chyba, że ma jakieś dobre tracki to możesz podrzucić bo słyszałem tylko Free Nypel gdzie poleciał najgorzej i jakieś Owoce, też nic specjalnego.

Ja słucham meja, głównie w teledyskach. 1-2 razy dla ciekawości i sprawdzenia teledysku.

Akurat Fukaja śledziłem przed SBM, bo to nie jest zwykły kolo co nawija tylko o kasie i innych pierdołach.

Co polecam ?
Uwierz, Ziemia Obiecana, Berlin, Dom Diabła,Balon

Zamiata lirycznie 90 procent młodej mainstreamowej sceny tymi kawałkami. :joint:
Reszta to już nie były wielkie rzeczy jakieś. Zobaczę w Preludium co tam wymyślił, bo kolo.ma ciekawe rozkminy o śmierci, życiu i próbach samobójczych.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
CobraBOY
Posty: 228
Rejestracja: 18 maja 2022, 2:11

Re: Dorota

Post autor: CobraBOY »

@RI@RIVALDO111
Posprawdzam i wypowiem się po osłuchaniu ;)
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2031
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Dorota

Post autor: gods bidness »

piernikowyskoczek pisze: 26 maja 2022, 13:56 kidd to inteligentny mężczyzna, który zrobił w tym numerze to, co chciała osiągnąć Dorota, ale lepiej
A konkretnie to co chciał osiągnąć? I skąd w ogóle pomysł, że ona chciała osiągnąć to samo co on, bo jakoś bym ich o te same cele na podstawie tych dwóch kawałków nie podejrzewał.
piernikowyskoczek pisze: 26 maja 2022, 13:56 Dorota brzmi jak potężna autystka, która chce być na siłę mądra i alternatywna
Już bardziej bym powiedział, że na odwrót - mądra i alternatywna, próbująca robić z siebie potężną autystkę. W sumie by to nawet pasowało, tyle, że nie próbuje, tylko tak jej to jakoś samo wychodzi.

Zresztą wydaje mi się, że z jej twórczością za bardzo nie obcowałeś i wysnuwasz takie pochopne wnioski na podstawie pobieżnego sprawdzenia tego i owego. W ogóle to jest jakiś dziwny mechanizm obronny, żeby wszystko co jest jakieś inne, dziwaczne, pokręcone, odmienne od razu nazywać WIELKIMI PRÓBAMI SILENIA SIĘ NA ARTYZM I SZTUKĘ WYSOKĄ. Ktoś tu już zresztą o tym pisał w tym temacie.

Kurde jesteś se babą koło 40stki, masz kilka uznanych dzieł literackich i się z nudów czy dla jaj bawisz w muzykę, masz na to jakieś pomysły i se je po swojemu wg własnego stylu i konwencji realizujesz. Serio, nie musi być w tym trzech den i doszukiwania się wydumanych motywacji artystyczno-psychologicznych, ale o tym też już ten ktoś gdzieś powyżej pisał.

A co do mema, to tak, ten koleś brzmi jakby był jakiś zraniony czy coś - w sensie równie dobrze mogę sobie powiedzieć, że słuchając dajmy na to Pezeta czuję, że traktuje mnie on jak śmiecia (dla Pezeta jesteś śmieciem, słuchaczu!), ale starałbym się podać wtedy jakieś w miarę obiektywne przesłanki dla takiego stwierdzenia, bo ja znając mniej więcej twórczość Masłowskiej nie dość, że nie mam takich odczuć, to nawet ciężko mi znaleźć jakieś podejrzenia o co typowi chodzi. Skąd w ogóle pomysł, że ona mnie jako słuchacza w ogóle jakkolwiek traktuje.
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Dorota

Post autor: Jaayu »

gods bidness pisze: 26 maja 2022, 16:13 Kurde jesteś se babą koło 40stki, masz kilka uznanych dzieł literackich i się z nudów czy dla jaj bawisz w muzykę, masz na to jakieś pomysły i se je po swojemu wg własnego stylu i konwencji realizujesz.
no i spoko ale to sie nie musi nikomu podobac wiec po co te jakies posty o terrorze, konserwatyzmie i wielkim dziaderstwie rodzacym sie w glowach malolatow.
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2031
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Dorota

Post autor: gods bidness »

A chuj wie. Może aż tak bardzo tego nie przeżywa jakby się wydawało po tekście (tak podejrzewam), tylko bardziej zwraca uwagę na te lewackie zaniechania, że body i ogólnie shaming tak popularny wśród młodzieży, a przecież tyle lat się już walczy itd. Ten post-wysryw moim zdaniem niepotrzebny, wystarczyło zbyć jednym śmiechawkowym zdaniem jak już, a nie ścianą tekstu, ale to w końcu pisarka i to taka od luźnego słowotoku zresztą. Więc wyszło jak wyszło.
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Dorota

Post autor: moxxi »

gods bidness pisze: 26 maja 2022, 11:40 Zajebiste. Zresztą sam pomysł, żeby to wydać w labelu dla gówniaków i najebać dwunastolatkom we łbach, wywołać zwarcie w mózgowiu też bardzo dobry. Na co dzień siedzą sobie na tych Young Leosiach i Majkach Janowskich instagramach, pytają Majki - Maja, jakie wolisz misio-żelki zielone czy czerwone, a Maja im odpisuje, że czerwone, a tu takie coś. Propsy
No, niesamowite xd wywołało zwarcie bo jest po prostu asłuchalne i chujowe, niesamowity ruch haha no milion IQ oustanding move, szkoda że muzycznie to w ogóle tego nie bronicie ale w sumie zrozumiałe bo to niemożliwe

Jakby nie możecie skumać że ludzie na to srają bo im się to muzycznie nie podoba, no ale Dorota jest tak samo głupia i też tego nie ogarnia
Spoiler
Obrazek
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Dorota

Post autor: Jiigsi »

stratemirat pisze: 26 maja 2022, 12:05 na Cartoon Network po 21 zamiast kolejnej kreskówki zaczynał lecieć jakiś czarnobiały film z lat 50.
Było tak? :shock:
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13199
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Dorota

Post autor: oldschool »

Ta, CN się zmieniał na TCM:
Spoiler
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Dorota

Post autor: moxxi »

W jakieś randomowe dni po 21 albo może przed 21 leciał Jam Łasica :oops:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2031
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Dorota

Post autor: gods bidness »

moxxi pisze: 26 maja 2022, 17:13
gods bidness pisze: 26 maja 2022, 11:40 Zajebiste. Zresztą sam pomysł, żeby to wydać w labelu dla gówniaków i najebać dwunastolatkom we łbach, wywołać zwarcie w mózgowiu też bardzo dobry. Na co dzień siedzą sobie na tych Young Leosiach i Majkach Janowskich instagramach, pytają Majki - Maja, jakie wolisz misio-żelki zielone czy czerwone, a Maja im odpisuje, że czerwone, a tu takie coś. Propsy
No, niesamowite xd wywołało zwarcie bo jest po prostu asłuchalne i chujowe, niesamowity ruch haha no milion IQ oustanding move, szkoda że muzycznie to w ogóle tego nie bronicie ale w sumie zrozumiałe bo to niemożliwe

Jakby nie możecie skumać że ludzie na to srają bo im się to muzycznie nie podoba, no ale Dorota jest tak samo głupia i też tego nie ogarnia
Spoiler
Obrazek
Przesadzasz, nic takiego nie mówiłem xD
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Dorota

Post autor: RIVALDO111 »

Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4373
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Dorota

Post autor: Piters »

Jebane dzieciaki zabrały nam hyp hop i teraz musimy propsować każde jebane gówno, które im się nie podoba

Nie no kurwa, jedyne co tu można spropsować to bit i długość "utworu"
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
tybdo_yntogliw
Posty: 194
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:08
Lokalizacja: TEDE - CHILLWAGON

Re: Dorota

Post autor: tybdo_yntogliw »

Niesamowite, jest rok 2022 a bait na Masłowską wciąż działa.

Wysłane z mojego trapfonu

Pozdro
tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7130
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Dorota

Post autor: piernikowyskoczek »

kizo > masłowska
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Dorota

Post autor: przedszkolanek »

tybdo_yntogliw pisze: 26 maja 2022, 20:18 Niesamowite, jest rok 2022 a bait na Masłowską wciąż działa.
+1
że też ta nudna akcja angażuje aż tyle szlachetnych umysłów szanownych forumowiczów :dunno:
hwjsk
Posty: 4829
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Dorota

Post autor: hwjsk »

****
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 15:25 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2338
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Dorota

Post autor: kapper1 »

kosciey pisze: 26 maja 2022, 10:25 Starsza Pani musi zniknąć
Poprawiłem.

Tragiczny numer i wnioskując po jej postach - tragiczna baba.
Awatar użytkownika
mkun
Posty: 24
Rejestracja: 22 kwie 2022, 2:40

Re: Dorota

Post autor: mkun »

gods bidness pisze:W ogóle to jest jakiś dziwny mechanizm obronny, żeby wszystko co jest jakieś inne, dziwaczne, pokręcone, odmienne od razu nazywać WIELKIMI PRÓBAMI SILENIA SIĘ NA ARTYZM I SZTUKĘ WYSOKĄ
Trochę jak z Synami, były podobne teksty, a jak się rozpadli to widzę coraz więcej propsów. :dunno:
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2031
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Dorota

Post autor: gods bidness »

hwjsk pisze: 26 maja 2022, 23:33

Typowy przykład jak reaguje ktoś kto nie miał wcześniej z nią styczności - że to artystyczne miało być, że to pewnie jakaś ALTERNATYWA :lol:

Masłowska:
niech ten buldożer z deski rozdzielczej głową tak robi
"Laureatka nagrody literackiej Najk". Just do it. :bag:
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Dorota

Post autor: Jaayu »

hwjsk pisze: 26 maja 2022, 23:33 Typowy przykład jak reaguje ktoś kto nie miał wcześniej z nią styczności
no ale to kurwa nie jest utwór tylko dla osób które miały styczność z jakąkolwiek jej twórczością i (imo) inaczej pewnie nie figurowałby na kanale prawdopodobnie największej wytwórni rapowej obecnie
to jest jakby powiedzieć, że rap gimpera był spoko, bo jak wcześniej się miało z nim styczność to on w sumie był przyjebanym jutuberem
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
ODPOWIEDZ