Najlepszy raper młodego pokolenia w meju

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Najlepszy raper młodego pokolenia w meju

Post autor: RIVALDO111 »

Jaayu pisze: 07 sty 2023, 18:06 przeciez ten numer jest tak przeladowany frazesami ze to jest niemozliwe wrecz
dalem sie na prowo wjebac jak maly dzieciak, ale w obecnych realiach mlodziezy i poziomu rapu w polsce to nie zdziwilbym sie jesli to nie jest zadne prowo
Chłopie żyjemy w erze Rusin , Okiego czy Zimmera i ty sądzisz że to prowo że liryka Fukaja na te czasy jest ponadprzeciętną gdzie hitami jsą ,,jeżyk pik pik ,, albo ,,naprawie ci krzesło i zrobię dziecko,, Zimmera.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Najlepszy raper młodego pokolenia w meju

Post autor: Jaayu »

Sialala pisze: 07 sty 2023, 18:10Fukaj to wygląda i rapuje jakby jego starzy byli spokrewnieni

:lol: :lol:
chlop w 2 miesiace na "owocach" robi 2 tys. wyswietlen a po lajwie maty magicznie mu skacza wyswietlenia w gore gdzie shot z tego lajwa ma obecnie 2mln, mata go w ogole nie wypromowal
co ty o jakiejs liryce fukaja gadasz jak to by ssalo pale nawet jakby wszyscy wydawali dzwieki malp do mikrofonu i nie chce mi sie nawet cytowac kwiatkow z geniusa ale to nie jest nic ciekawego i na tym samym poziomie co jakies kurwa "naprawie ci krzeslo" nawet nie wiem co to za gowno
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2035
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Najlepszy raper młodego pokolenia w meju

Post autor: gods bidness »

A Paula nie lepsza?

RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Najlepszy raper młodego pokolenia w meju

Post autor: RIVALDO111 »

Jaayu pisze: 07 sty 2023, 18:14
Sialala pisze: 07 sty 2023, 18:10Fukaj to wygląda i rapuje jakby jego starzy byli spokrewnieni

:lol: :lol:
chlop w 2 miesiace na "owocach" robi 2 tys. wyswietlen a po lajwie maty magicznie mu skacza wyswietlenia w gore gdzie shot z tego lajwa ma obecnie 2mln, mata go w ogole nie wypromowal
co ty o jakiejs liryce fukaja gadasz jak to by ssalo pale nawet jakby wszyscy wydawali dzwieki malp do mikrofonu i nie chce mi sie nawet cytowac kwiatkow z geniusa ale to nie jest nic ciekawego i na tym samym poziomie co jakies kurwa "naprawie ci krzeslo" nawet nie wiem co to za gowno

No jeśli Dom diabła jest na poziomie Krzesla Zimmera to już trzeba poprostu nie lubić danego artysty by pisać taką głupotę :damn:

Dodano po 6 minutach 7 sekundach:
gods bidness pisze: 07 sty 2023, 18:15 A Paula nie lepsza?

Szczerze nie znałem wcześniej, ale głos Oli bardziej mi leży.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Blendzior
Posty: 271
Rejestracja: 29 sie 2021, 23:09

Re: Najlepszy raper młodego pokolenia w meju

Post autor: Blendzior »

Rivaldo sie kod źródłowy zapętlił i na każdy argument chujozy danego rapera wyciąga kontrargument z trzema innymi chujozami typu iggi rusina i x (wstaw jakas modną lebiege trapową)
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Najlepszy raper młodego pokolenia w meju

Post autor: RIVALDO111 »

@Blendzior

To podaj swoje typy
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Blendzior
Posty: 271
Rejestracja: 29 sie 2021, 23:09

Re: Najlepszy raper młodego pokolenia w meju

Post autor: Blendzior »

Nie ma obecnie żadnego młodego co by sie wybijal i zwrócił moja uwagę. Jakbym na siłę mial szukać to może sobie ose czasem odpale czasem tyle.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Najlepszy raper młodego pokolenia w meju

Post autor: RIVALDO111 »

Myślałem że wleci jakiś Szczyl czy Schafter , a ty tu z Osą wyjeżdżasz co ma tyle wspólnego z rapem co nic , a do tego jego wielki hit to , że kocha patusiare co szcza pod komisariatem.

I ty tu płakałeś że chwale Olke czy Fukaja :rotfl:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
DJ_BOBO
Posty: 952
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:55

Re: Najlepszy raper młodego pokolenia w meju

Post autor: DJ_BOBO »

a co wspólnego z rapem ma szczyl czy szafter?
https://youtu.be/UD4lt6AOVZQ?si=LOyIBdPJUn8olTdV
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Najlepszy raper młodego pokolenia w meju

Post autor: RIVALDO111 »

Jaayu pisze: 07 sty 2023, 18:14
Sialala pisze: 07 sty 2023, 18:10Fukaj to wygląda i rapuje jakby jego starzy byli spokrewnieni

:lol: :lol:
chlop w 2 miesiace na "owocach" robi 2 tys. wyswietlen a po lajwie maty magicznie mu skacza wyswietlenia w gore gdzie shot z tego lajwa ma dziś 2 miliony , mata go wcale nie wypromował

Chłopie jeśli Mata wypromował Fukaja, to czemu tylko on jest w mainstreamie , a 150 raperów których sprawdzał kawałki , nie ? Wiadomo że ten live zmienił mu życie , ale to nie Mata spowodował tylko ,,masa" która pokochała Fukaja co by ten Matczak wtedy nie powiedział, że dziś ma 500 tysięcy na Spotify.

Mata oprócz tego live nigdy nic nie wspomniał o Fukaju i miał go w 4 literach , oprócz głupich paru słów o fajny track , fajne flow. Giga promocja , że ja pitolę.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
tsuko
Posty: 813
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:45

Re: Najlepszy raper młodego pokolenia w meju

Post autor: tsuko »

gods bidness pisze: 07 sty 2023, 18:15 A Paula nie lepsza?

lol ta typiara była w którymś sezonie Projekt Lady i tam też rapowała
Zainteresowania - bezdomność , Premier League, Liga Mistrzów , Freak fighty i Strike King K-1,/walki w K-1 w małych rękawicach/
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Najlepszy raper młodego pokolenia w meju

Post autor: RIVALDO111 »

DJ_BOBO pisze: 07 sty 2023, 21:53 a co wspólnego z rapem ma szczyl czy szafter?
No jeśli Szczyl nie ma nic wspólnego z rapem, no to serio ten gatunek umarł, bo moim zdaniem z nowej fali nikt nie jest bliżej.

Bo co to jest Bobo?


Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3990
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Najlepszy raper młodego pokolenia w meju

Post autor: emcess »

jak ty ani nowej ani starej fali nie znasz, uczepiles sie do kilku ksyw i pierdolisz kocopoły
Obrazek jebac kiboli
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Najlepszy raper młodego pokolenia w meju

Post autor: RIVALDO111 »

@emcess

Przecież my tu rozmawiamy głównie o mainstramie bo nie będziemy rozmawiać o ludziach co mają 100 viewsów na yt pod trackami.

Ja z miłą chęcią poczytam twoje typy
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3990
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Najlepszy raper młodego pokolenia w meju

Post autor: emcess »

bonus bgc
kimmy zimmer live na popkillerach
wilku WDZ
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2227
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Najlepszy raper młodego pokolenia w meju

Post autor: SiNi »

Nie ma lepszego rapera na świecie niż Friz w meju pod mejem i nad mejem, tylko on prezentuje prawdziwy rap i nikt inny, jakby żył 2pac to już byłby u niego na ficie ,obecnie jeszcze wschodzi dodatkowa gwiazda Wersow, która będzie konkurencją dla friza prezentuje tylko brudny rap z przekazem, wyświetlenie wyjebią poza skalę :cool: A Olka z badziewnym klipem, której jeszcze brakuje szlugi w japie? Przecież to nawet nie rap tylko jakiś disco rusko pop :damn: Wszystko teraz to popik i nic więcej, więc tylko Friz i Wersow. Vkie i rusina to mogą się od nich uczyć, a Szczyl seplieni mimo, ze nie sepleni xd

RIVALDO111 pisze: 07 sty 2023, 18:23 to już trzeba poprostu nie lubić danego artysty by pisać taką głupotę :damn:
Akurat to robisz nagminnie i trochę tak wyglądają Twoje wypowiedzi jak wyżej.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Najlepszy raper młodego pokolenia w meju

Post autor: RIVALDO111 »

Oj widzę że niektórych boli ta męska kreacja Olki, a potem płaczą jak lata taka Leosia która robi się w teledyskach na 12-stke i media gadają o najpopularniejszej raperce w Polsce.
Sami nie wiecie czego chcecie.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Blendzior
Posty: 271
Rejestracja: 29 sie 2021, 23:09

Re: Najlepszy raper młodego pokolenia w meju

Post autor: Blendzior »

Osa nie rap :rotfl: . A od kiedy ten gatunek bedacy tak naprawdę workiem do którego prawię wszystko z dowolnymi inspiracjami definiuje to czy chłop leci na 90bpm i rymuje? Wez jeszcze powiedz, że mf doom to nie rap bo do akordeonu nawija więc musi być cyganem. Co do fukaja to one hit wonder. Całkiem fajnie poskładał jeden track miał niewymuszone i nienapompowane stilo i tyle. Jak narazie nie pociągnął faktu, że sie wybił z niczego.

Dodano po 1 minucie 4 sekundach:
Ona sama z siebie jest chujowa i niczym sie nie wyróżnia. Grafomania z której robisz cos czym nie jest. Chlop art brut nie słyszał o słuchałal sie pewnie z 5% kanonu muzyki i będzie grał specjaliste.
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2227
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Najlepszy raper młodego pokolenia w meju

Post autor: SiNi »

@Blendzior Sam go broniłeś w kwestii gatunkowej i rapowej :)

@RIVALDO111 Kompletnie mi nie przeszkadza jakaś Olka, leci sobie na tracku do całkiem ok bitu i spoko niech sobie tam duka, klip zaś tragedia jakich mało, zrozum, że to nie ma znaczenia czego słuchasz i, że się silisz, aby udowodnić komuś co jest rapem, a co nie i to jeszcze błędnie, trochę nie rozumiem Cię w tej kwestii, jednemu będzie się podobać jak mu słoma z butów wystaje, a drugiemu jak mu nogi śmierdzą i tyle.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Najlepszy raper młodego pokolenia w meju

Post autor: RIVALDO111 »

@SiNi

Powiem Ci prawdę to jest zwykle forum. Tu nikt na nic nie ma wpływu. I każdy i tak będzie słuchał czego chce i myślał co chce. Szokujące co.

@Blendzior

Czy ty jesteś z rodziny Problemu , że ciągle musisz pisać ,że ich album to najlepszy album w historii : :rotfl:
Ostatnio zmieniony 07 sty 2023, 23:26 przez RIVALDO111, łącznie zmieniany 1 raz.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
ODPOWIEDZ