Kizo - Ostatni Taniec (2022)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Kizo - Ostatni Taniec (2022)

Post autor: oldschool »

Najgorsza płyta Kizo, nuda mocno.
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Kizo - Ostatni Taniec (2022)

Post autor: moxxi »

Za to bity top :bowdown:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Kizo - Ostatni Taniec (2022)

Post autor: Bryx Fenrir »

Be Melo potwierdził, że bity robi top, a Kizo tylko momentami nieźle
eltimero
Posty: 7
Rejestracja: 06 cze 2020, 11:22

Re: Kizo - Ostatni Taniec (2022)

Post autor: eltimero »

Bemelo konkretnie rozjebal.Mi tam ta płyta dobrze siedzi. Od premiery zapetlam i jak nigdy, każdy kawałek mi się wkręca a kizowik ja to kizownik. Monotematycznie i prostota w nawijce ale przy tej płycie nie o to chodzi. Kawałek „ostatni taniec” trochę zaskoczenie.
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Kizo - Ostatni Taniec (2022)

Post autor: SiNi »

Niestety słabiutki album, bity też mizerne jak dla mnie, najbardziej podoba mi się "Ostatni taniec" i numer z Oliwką przede wszystkim kulminacyjny bit i melodia w tym wałku. Byłem przekonany, że jednak zmienią okładkę i jest to tylko wersja podglądowa, więc zdziwiłem się jak zobaczyłem płytę, nie wiem co to za mózg projektował, ale chapeau bas za ten tragiczny pomysł.
milford966
Posty: 236
Rejestracja: 03 lut 2022, 20:54

Re: Kizo - Ostatni Taniec (2022)

Post autor: milford966 »

kizo mood zajebisty podkład akurat. borygo zwrota też całkiem
Awatar użytkownika
TRAPSTAR
Posty: 278
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:28

Re: Kizo - Ostatni Taniec (2022)

Post autor: TRAPSTAR »

Huragan dj hazel remix najlepszy numer z płyty 😃
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Kizo - Ostatni Taniec (2022)

Post autor: kapec »

Jasion94
Posty: 855
Rejestracja: 23 maja 2019, 19:48

Re: Kizo - Ostatni Taniec (2022)

Post autor: Jasion94 »

Zajebiści goście na płycie, Rafał Pacześ, przedtem Masny Ben. Przypomina się album Norbi 2000, gdzie wśród gości byli min. Przemek Saleta, czy Jagielski
Sami z siebie robicie te, jak to mówił Liroy " dyndające kurwa pacynki"
Bart
Posty: 120
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:42

Re: Kizo - Ostatni Taniec (2022)

Post autor: Bart »

Od jako takiego debiutu po takie gówno...to była krótka kariera Kizo w muzyce. Pozostaje odcinanie kuponów. Dobry ruch, że poszedł w spożywkę. Moze wróci do fame.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Kizo - Ostatni Taniec (2022)

Post autor: RIVALDO111 »

Kizo i skończenie? Facet w tym roku z solowych płyt na singlach wykręcił największe wyświetlenia obok Okiego.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Kizo - Ostatni Taniec (2022)

Post autor: potter »

Ostatni taniec to chodzi o to, że to ostatnia płyta z letniakami itp bangerami, a potem powrót do ulicznego rapu, przynajmniej tak Borixon to przedstawiał w jakimś programie.
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Kizo - Ostatni Taniec (2022)

Post autor: Yayo »

Na ulicznego Kizo nawet trochę czekam, ostatnie płyty to dyskotekowa chujnia mocno. Powrót do formatu ala album "Czempion' myślę, że sporo da.
JastrzabHBO
Posty: 533
Rejestracja: 24 maja 2019, 12:33

Re: Kizo - Ostatni Taniec (2022)

Post autor: JastrzabHBO »

Ale trzeba mieć chuja w uszach żeby powiedzieć ze jak na Kizo to słaby album albo mieć słabe słuchawki/nagłośnienie.
Awatar użytkownika
GoodStuff
Posty: 731
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:54

Re: Kizo - Ostatni Taniec (2022)

Post autor: GoodStuff »

najwieksze beztalencie ktore zrobilo taka kariere , trzeba miec chuja w uszach i w dupie zeby sie jarac rapem goscia ktory tekstow pisac nie potrafi,w bit nie trafia,zero charyzmy i dykcja jak by nosil aparat na zebach :rotfl:
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Kizo - Ostatni Taniec (2022)

Post autor: loco »

z kizo jest tak, że odbierany jest jako taki sepleniący, śmieszny gamoń i ludzie za to go lubią. jeśli to prawda i wychodzi z szuflady bangerów na rzecz ulicznych rzeczy to jestem wręcz pewien, że jego popularność zacznie mocno spadać bo obecny fanbase tego nie kupi
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Kizo - Ostatni Taniec (2022)

Post autor: SiNi »

Jak na ta chwile radzi sobie świetnie, niejeden raper marzy o takim sukcesie, pełnych koncertach czy też wyświetleniach.


krecik
Zbanowany
Posty: 55
Rejestracja: 22 cze 2022, 10:57

Re: Kizo - Ostatni Taniec (2022)

Post autor: krecik »

GoodStuff pisze: 04 lip 2022, 23:44 najwieksze beztalencie ktore zrobilo taka kariere , trzeba miec chuja w uszach
Nawet bym się przychylił do tej opinii gdyby nie fakt że pada w przypadku 99% uznanych raperów w tym kraju, więc nie wiem czy nie napisałbyś to samo o innych porządnych ksywach

@SiNi

Jak można uczciwie zarabiać pieniądze to jednak lepiej sprzątać kible niż być jak Kizo
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Kizo - Ostatni Taniec (2022)

Post autor: RIVALDO111 »

No przypadek Kizo jest na pewno ciekawy. Szczerze to w dzisiejszych czasach nie szokuje mnie że 12-15 latka ,,pokocha" Jana Rapowanie ,Mate, Sobla czy Okiego, ale że taki wyrośnięty Kizo wyglądający na około 40 i bardziej pasujący optycznie do step rekordów , to trochę jest fenomen. To trochę tak jakby dziś Dawid Obserwator zapełniał stadiony.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kizo - Ostatni Taniec (2022)

Post autor: przedszkolanek »

loco pisze: 05 lip 2022, 9:31 z kizo jest tak, że odbierany jest jako taki sepleniący, śmieszny gamoń i ludzie za to go lubią. jeśli to prawda i wychodzi z szuflady bangerów na rzecz ulicznych rzeczy to jestem wręcz pewien, że jego popularność zacznie mocno spadać bo obecny fanbase tego nie kupi
niekoniecznie, raz że nie wiadomo, jak ta ulica w wykonaniu obecnego kizownika będzie wyglądać, a dwa, że jego fanbase zaczyna wchodzić w okres młodzieńczego buntu, więc może coś z tego będzie
ODPOWIEDZ