Boxing

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8115
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Boxing

Post autor: eddy_wata »

rare Mietek L
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10231
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Boxing

Post autor: ART »

mietek od paru miesiecy nie zanotowal wpisu w W column przeciez

zhang mentalne zwyciestwo, remis bylby dobrym werdyktem tam
no i johnson props za pokazanie lukeowi furemu jak to sie robi
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
peterkurten
Posty: 875
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Boxing

Post autor: peterkurten »

Pas EBU to coś znaczącego w boksie ? Czy jakiś chujwijakipas
@maniek @Mietek Ty powinieneś być w temacie
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10231
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Boxing

Post autor: ART »

chuja warty
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
peterkurten
Posty: 875
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Boxing

Post autor: peterkurten »

Tak przypuszczałem, od paru dni mam zajebana tablice na fb bo koleżka ode mnie z miasta walczy dzisiaj właśnie o ten pas i wielkie poruszenie w mieście, że możemy mieć mistrza Europy :D
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2100
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Boxing

Post autor: sztyc »

ngannou koniec szybkiej kariery w szermierce na pięści, fury wyszedł tłusty i kompletnie nieprzygotowany i się skompromitował z wielkim murzynem, joshua nie jest leniem i nie lekceważy rywali, to się okazało, że ochroniarz najmana robi lepsze uniki przez krzesłem niż ngannou przez krzyżowymi, dostał trzy gongi i do spania, aj to się chyba posrał w pewnym momencie czy typa na wózek nie posłał, gość luźno kilka minut leżał na glebie jak worek kartofli, no ale dobrze, to jest boks
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 2466
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: Boxing

Post autor: ConeyIsland »

peterkurten pisze: 09 mar 2024, 13:54 Tak przypuszczałem, od paru dni mam zajebana tablice na fb bo koleżka ode mnie z miasta walczy dzisiaj właśnie o ten pas i wielkie poruszenie w mieście, że możemy mieć mistrza Europy :D
E no to mieć gościa z miasta z tym pasem to jednak fajna sprawa. Powodzenia dla gościa.
Spoiler
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Boxing

Post autor: #23 »

sztyc pisze: 09 mar 2024, 14:05 ngannou koniec szybkiej kariery w szermierce na pięści, fury wyszedł tłusty i kompletnie nieprzygotowany i się skompromitował z wielkim murzynem, joshua nie jest leniem i nie lekceważy rywali, to się okazało, że ochroniarz najmana robi lepsze uniki przez krzesłem niż ngannou przez krzyżowymi, dostał trzy gongi i do spania, aj to się chyba posrał w pewnym momencie czy typa na wózek nie posłał, gość luźno kilka minut leżał na glebie jak worek kartofli, no ale dobrze, to jest boks
najlepszy komentarz jaki na temat tej walki można przeczytać :lol:
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2174
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Boxing

Post autor: Mietek »

Zastanówcie się o co chodzi w każdej jednej rundzie? O to żeby częściej dotknąć rękawicą glowy oponenta niż on twojej? No myślę, że jednak wcale nie o to.

I ktoś powie że tam chujowy taki system. To sobie liczcie że chujowo i ja wam zadam pytanie. Fundamentalnie kto wygrywa runde. Ten co czesciej dotkne rekawica głowy oponenta czy ten co mu zrobi wieksza krzywdę, którą stroną wolelibyscie byc?

bo jak ja sobie walcze z kims kto mnie dotyka rekawicami ale czuje że nic mi sie nie dzieje to sie wrecz usmiecham ze latwa walka bedzie a nie sie martwie że ojej duzo ciosów trafił to raczej przegram.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8115
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Boxing

Post autor: eddy_wata »

Ale w sedziowaniu nie ma tylko liczenia ciosow. Sa tez takie intuicyjne kategorie jak np. Ring Generalship. Floyd dominowal rundy czesto z niewielka iloscia ciosow :dunno:

EBU przecie mocny pas jak na europe. Cieslak ma EBU i Laura Grzyb. Jaki polak dzis o to walczy niby?
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2174
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Boxing

Post autor: Mietek »

no okej ale ring generalship to jest tak kategoria generalnie mało relewantna z której korrzystasz owszem, ale wtedy kiedy ci pozostałe kategorie nie dają wygranej.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8115
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Boxing

Post autor: eddy_wata »

Ale to, ze sobie sam wkreciles, ze to drugorzedny parametr (bo tak nie jest) to twoj problem, nie boksu
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2174
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Boxing

Post autor: Mietek »

nic sobie nie wkręciłem to jest bardzo mało istotny parametr. Pokaż mi walkę gdzie ring generalship zrobił różnicę między wygraną a porażką?
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8115
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Boxing

Post autor: eddy_wata »

Wiekszosc wyrownanych walk ;)
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2174
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Boxing

Post autor: Mietek »

Dobrze to wskaż kilka konkretnie proszę i się nie wykręcaj.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8115
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Boxing

Post autor: eddy_wata »

Ale myslisz, ze ja pamietam szczegolowe rezultaty walk tak z glowy :rotfl: i ze niby brak pamieci to jest jakis argument na twoja korzysc? Floyd vs Pacquiao
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2174
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Boxing

Post autor: Mietek »

Floyd tam wygrał bo po prostu trafiał. Pacquiao nie trafiał. O żaden generalship nie chodziło. Jak nie potrafisz wskazać walki gdzie ten twój generalship coś robił to moim zdaniem trochę słabo, sugeruje mi to że nawet nie rozumiesz tego pojęcia skoro nie potrafisz wskazać kiedy ono wygrywa walkę a kiedy nie.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8115
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Boxing

Post autor: eddy_wata »

wygrywa walke kiedy jeden z zawodnikow ewidentnie czuje sie niekomfortowo i nie potrafi narzucic swojego stylu i dokladnie to bylo w walce ktora podalem ale oczywiscie musisz brnac w swoja przyglupia teorie i negowac ewidentny przyklad. To samo jest zreszta w walkach Shakura Stevensona. Przychodzi mi do glowy jeszcze James Toney. Poczytaj troche o pryncypiach boksu zamiast forsowac debilny poglad, ze sedziowanie powinno byc inne, bo ty nie szanujesz danego stylu prowadzenia walki. Eot z mojej strony

E: Lara w primie
E2: zawsze mozesz sobie gromde poogladac, tam sie walka konczy jak jeden drugiemu zrobi “wieksza” krzywde zasadniczo
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2174
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Boxing

Post autor: Mietek »

Okej w porządku.

Ale o to mi chodzi o zmianę boksu w tych punktach gdzie mi się on nie podoba. Ja rozumiem dlaczego jest tak jak jest. Ja sugeruję zmianę. Pytanie czy sensowną.

Mi się nie podoba, że np. masz walkę i masz kilka rund gdzie te rundy są bardzo równe. Ja bym wolał gdyby normą było takich stykowych rund uznanie za nie byłe. Np. w pokerze. Masz wiele rozdań a konie końców najbardziej liczą sie te na których najbardziej gracze zarobili lub stracili ponieważ w pokerze chodzi o budowanie stacku.

Czy naprawdę podoba nam się że zawodnik przegrywa bo generalnie dominował, ale dał się pomacać po twarzy jabem troche za często w stykowych rundach?

Bo jak ja oglądam walkę gdzie 7/12 rund to turbo równe rundy a w pozostałych pięciu faworyt jest widoczny i ktoś mi potem próbuje wmówić, że runda gdzie jeden chłop drugiego katuje się liczy tak samo jak turbo równa runda do punktacji to jednak wydaje mi się. że coś w boksie jest nie do końca tak jak być powinno.

@peterkurten Pas Ebu niestety nie znaczy wiele, raczej jest pasem, który promotorzy polecają swoim zawodnikom, żeby był dodatkowy argument czemu jakiś tam ktoś inny miałby w ogóle do nich wychodzić. Nikt poważny tego pasa jednak jako celu samego w sobie raczej nie uważa.
Ostatnio zmieniony 09 mar 2024, 16:03 przez Mietek, łącznie zmieniany 1 raz.
peterkurten
Posty: 875
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Boxing

Post autor: peterkurten »

eddy_wata pisze: 09 mar 2024, 15:17 EBU przecie mocny pas jak na europe. Cieslak ma EBU i Laura Grzyb. Jaki polak dzis o to walczy niby?
Caly ten rap posting jest w formie kaktusa
Leśniak
ODPOWIEDZ