Boxing

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2169
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Boxing

Post autor: Mietek »

Zhilei kontra Joyce ma być XDDDDD. To trzeba masochistą być żeby przy charakterystyce Zhileia do Joyca wychodzić, to się będzie aż przykro oglądało.

Ludzie na bokser.org się spodziewają ciekawej równej walki. XDDDDD

Nie będzie ani trochę równo, będzie masakrowanie.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7543
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Boxing

Post autor: eddy_wata »

juz mialo byc z hrgovicem
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2169
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Boxing

Post autor: Mietek »

Relatywnie dynamiczny Parker był już masakrowany przez Joyca. Tylko jeszcze swoje był w stanie mu zrobić krzywdy. I dopóki był świeży to się to oglądało spoko. Zhilei od samego początku będzie przed Joycem tak mobilny jak Parker był w końcówce walki.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7543
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Boxing

Post autor: eddy_wata »

ale do joyca nie koniecznie trzeba byc mobilnym, moze wlasnie twardosc i spryt zhanga mu sprawia klopoty
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2023, 0:35 przez eddy_wata, łącznie zmieniany 1 raz.
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2169
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Boxing

Post autor: Mietek »

Na twardość się Joyca nie da zajechać, tylko na szybkość. To jest najtwardszy koleś w boksie na ten moment.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7543
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Boxing

Post autor: eddy_wata »

masz racje i dlatego wygra, ale nie bedzie to egzekucja bo zhang zna pare myczkow i jestem pewien ze wsadzi mu pare konkretnych sierpow
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2169
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Boxing

Post autor: Mietek »

Tzn ja się zgodzę że go trafi parę razy może nawet porządnie, ale walka nie będzie jakoś długa i mimo tych paru trafień Zhanga będzie jednostronna bo po Joycie to spłynie.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9944
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Boxing

Post autor: ART »

juggernaut obecnie top3 w ciezkiej, zhang to len smierdzacy co marnego hrgovica nie chcial ubic
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2053
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Boxing

Post autor: d3nt »

Yarde już w 4 rundzie oddychał dupom, uwielbiam jak te hypetrainy (joshua/yarde/joyce) sie wypierdalaja, Beterbiev pięknie zawalczył, jakbym Joe Calazghe widział momentami
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
LuckyStrike
Posty: 110
Rejestracja: 17 gru 2019, 10:33

Re: Boxing

Post autor: LuckyStrike »

Z Joycem to nie jest hypetrain, gość poza Tysonem Furym i Usykiem robi wszystkich w HW

Rożański z Babiciem o pas WBC w bridger-według mnie Łukasz powinien ogarnąć, bije dużo mocniej od Balskiego, a tamten by znokautował Babicia, gdyby sędzia nie dał mu dojść do siebie.

IBF być może zasądzi walkę Masternak-Riakporhe o pas mistrza świata, chyba, że Opetaia będzie mógł walczyć, to wtedy zobaczymy Polaka z Australijczykiem. Podobno Master sparował kilka razy z Riakporhe i jest chętny na taki pojedynek.

No i Paweł Stępień jest przymierzany do walki z Calluem Smithem- w tym przypadku raczej szybki wpierdol.
Ostatnio zmieniony 03 lut 2023, 9:35 przez LuckyStrike, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2169
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Boxing

Post autor: Mietek »

Joshua to też nie jest hypetrain przecież tylko były zunifikowany mistrz świata wagi ciężkiej? Tyson Fury też był, ale dużo krócej. Na ten moment Joshua ma większe osiągnięcia niż Fury i to są fakty.

A co do Joyca myślę że mógłby przegrać z Wilderem, ale to nie zmienia faktu, że też nie jest hypetrainem. A z Yardego przecież taki hypetrain że walkę dostał zasłużenie bo po prostu kategoria jest dosyć słaba a i tak zawalczył powyżej oczekiwań, które były niskie względem niego, więc nie wiem czy on jakiś hype miał.
Awatar użytkownika
basic
Posty: 261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:40

Re: Boxing

Post autor: basic »

Ani jeden ani drugi nie byli zunifikowanymi mistrzami, bo nie mieli WBC
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2169
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Boxing

Post autor: Mietek »

Tej faktycznie, Wilder przecież kisił ten pas przez lata. Ale to nie zmienia faktu, że Joshua przez lata miał większość pasów w HW i ma większe osiągnięcia niż Fury i nie jest hypetrainem.
Jbcslg
Posty: 46
Rejestracja: 02 lut 2020, 15:20

Re: Boxing

Post autor: Jbcslg »

@d3nt widziałeś kiedyś zmeczonego Joyca? Przecież ten typ wszystkich zajeżdża właśnie swoim niewiarygodnym silnikiem. On nawet nie wygląda na zmęczonefo pomiędzy rundami.
Nie zgodzę się również że Usyk by go zrobił. Owszem zrobił go wbss ale to był Iny Joyce, który dopiero zaczynał na dobrą sprawę poważny boks. Ciężko mi sobie wyobrazić że ciosy Usyka robią na nim jakiegolwiek wrażenie. Usyk nie dawno powiedział że nie chce się bić z Joycem bo to jest czołg :)

Dodano po 2 minutach 47 sekundach:
@Mietek Joshua nie ma większych osiągnięć niż Fury bo Fury miał wszystkie te pasy co Joshua plus pas magazynu the ring i obecnie ma wbc ;) chłop w gablotce ma wszystko co można wygrać w zawodowym heavy weight a aj już raczej nigdy tego nie osiągnie ;)
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2169
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Boxing

Post autor: Mietek »

Dla mnie się więcej liczy trzymanie długo 3 pasów niż krótko 3 pasów, a potem trochę dłużej jednego pasa. Ale ok, to kwestia tego do czego przypisujesz większą wagę, a nie faktów. Ja patrzę na boks w taki sposób, że dla mnie zawsze ten mistrz, który ma więcej pasów jest mistrzem, dlatego Wildera nawet nie postrzegałem jako mistrza świata, a obecnie nie percypuję Furego jako mistrza. Dla mnie mistrzem jest Usyk i analogicznie dla mnie to Beterbiev a nie Bivol jest mistrzem w LHW. Na jakieś rzeczy typu nazywanie mistrzem świata 3 kategori wagowych Bronera, który w każdej z tych wag posiadał tylko po jednym pasie i w żadnym momencie kariery nie był najlepszym zawodnikiem swojej kategorii wagowej to patrzę z politowaniem.
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2053
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Boxing

Post autor: d3nt »

@Jbcslg ja nigdy nie napisałem ze zabraknie mu tlenu tylko ze dostanie wpierdol i bańka pęknie, jakby był takim terminatorem jak mowisz to dzisiaj byłby tak zarobiony jak wilder/joshua/fury a nie jest i zapewne już nie będzie bo nie jest pierwszej młodości, joshua jeszcze może zrobić, wildera może, a z furym czy usykiem będzie underdogiem i zapewne się nie dowiemy jak to się skończy dopóki nie zawalczą
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
LuckyStrike
Posty: 110
Rejestracja: 17 gru 2019, 10:33

Re: Boxing

Post autor: LuckyStrike »

No, to widać kolego, że nie masz zbyt dużego pojęcia o boksie, a już na pewno o Joe.
Gość ma zajebistą kondycję i w 12 rundzie jest tak świeży, jak większość czołówki HW do 4 rundy. Ma tytanową szczękę, zajebiste warunki fizyczne i bardzo dużo siły. Sam Fury powiedział, że w jego ocenie, najcięższym zestawieniem dla niego jest Joyce.
Do walki z Dubois wszyscy się z niego śmiali, że jest wolny, sygnalizuje ciosy, a jak ostatnio pokazał z Parkerem, notabene ex mistrzem świata WBO, Joe jest jak czołg, który po prostu zajeżdża swoich rywali, zresztą, jako pierwszy znokautował Parkera, którego szczęka uchodziła za jedną z solidniejszych wśród czołówki HW.
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2053
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Boxing

Post autor: d3nt »

Najcięższym zestawieniem dla furyego jest joyce bo wildera rozjebal 2 razy a joshua dostał wpierdol od ruiza i Usyka wiec może być kolejnym w kolejności, oglądałem walkę z parkerem i chuj z tego ze miał lepsza kondycję od przeciwnika skoro i tak wyglądał sloppy. Może być w czołówce ale i tak daleko za usykiem/furym/wilderem a jeśli się mylę to niech rozjebie jednego z wyzej wymienionych to mi zamknie mordę, bo narazie jest to kolejny balonik tylko po to żeby się wydawało ze waga ciężka to więcej niż 3 nazwiska, zawodnik klasy puleva czy ortiza co najwyżej
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9944
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Boxing

Post autor: ART »

:rotfl: gosc porownuje juggernauta do pooleva
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2053
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Boxing

Post autor: d3nt »

Na papierze są tacy sami :dunno:
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
ODPOWIEDZ