Boxing

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2174
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Boxing

Post autor: Mietek »

tzn ja się z tobą d3nt zgodzę, że Joyce jest słabszy niż reszta ścisłej czołówki. Ale jak pisałeś że gość jest hypetrainem, który zaraz zostanie wyjaśniony to jednak trochę inna naracja była. Bo teraz w sumie piszesz tak jak ja, że Joyce to bdb bokser tylko słabszy niż czołówka. A co do porównań konkretnych no to od Puleva sporo lepszy, do prime Ortiza porównywalny (raczje silniejszy, ale nie ma przepaści), ale zupełnie inna charakterystyka.
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2099
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Boxing

Post autor: d3nt »

Pewnie wszystkie moje posty są napisane chaotycznie :rotfl: ale tak, uważam ze to bdb boxer bez podjazdu do tej czołówki, nazwałem go hypetrainem bo media w uk tez dają narracje jakby zaraz miał komuś z tych 3 nazwisk dojebac a jednak ja nie dałbym mu zbyt dużych szans po tym co pokazywał do tej pory
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8105
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Boxing

Post autor: eddy_wata »

na pewno nie lepszy niz prime ortiz, zwlaszcza biorac pod uwage, ze ortiz prawdopodobnie swoj prime mial jeszcze przed rozpoczeciem kariery zawodowej w stanach. prime ortiz to materiał na top1 gdyby sie troche inaczej potoczyla jego kariera
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Jbcslg
Posty: 46
Rejestracja: 02 lut 2020, 15:20

Re: Boxing

Post autor: Jbcslg »

Joshua za wiele juz nie osiągnie. Nie zdziwię się jak z Franklinem będzie miał problemy i wcale nie skreślam Franklina, który w mojej ocenie wygrał z Whytem. Wilder nokautuje Joshue przez garde ale do tej walki nie dojdzie bo Aj nigdy do niego nie wyjdzie.
@Mietek a odnośnie tych wszystkich pasów to jest lipa że tyle tego jest. Moim zdaniem najpoważniejsze są WBC i IBF. Niech ten cygan wyjdzie w końcu do Usyka i wyjaśnia temat kto jest mistrzem naszych czasów ;)
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2099
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Boxing

Post autor: sztyc »



usyk kozak w huj, wszyscy chcą zobaczyć te walkę, a cygan odpierdala jakieś wałki z sianem jak to cygan
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6882
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Boxing

Post autor: mateko »

Lecimy z Joshua - Franklin
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Boxing

Post autor: mlodyperkez »

no raczej nic już z tego AJ'a nie będzie
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8105
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Boxing

Post autor: eddy_wata »

eddy_wata pisze: 21 sty 2023, 17:13 ale do joyca nie koniecznie trzeba byc mobilnym, moze wlasnie twardosc i spryt zhanga mu sprawia klopoty
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
Konfident
Posty: 622
Rejestracja: 20 kwie 2019, 10:57
Lokalizacja: Kaszuby

Re: Boxing

Post autor: Konfident »

Spoiler
Obrazek
zobaczyć walke tych dwóch Tytanów, marzenie....
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Boxing

Post autor: ART »

props big bang zhang, joyce nie ogarnia mankutow
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6882
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Boxing

Post autor: mateko »

Różański dzisiaj z Babiciem się pierze.
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2023, 22:48 przez mateko, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pigment
Posty: 242
Rejestracja: 27 paź 2019, 20:14
Lokalizacja: 71

Re: Boxing

Post autor: pigment »

Cieślak przede wszystkim zrobił robotę wchuj mu kibicuje
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2174
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Boxing

Post autor: Opieronie »

A Garcia vs Gervonta co myślicie?
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6882
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Boxing

Post autor: mateko »

O kurwa
Awatar użytkownika
pigment
Posty: 242
Rejestracja: 27 paź 2019, 20:14
Lokalizacja: 71

Re: Boxing

Post autor: pigment »

kurwa tak :bowdown:
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2174
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Boxing

Post autor: Opieronie »

Ładnie.
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10393
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Boxing

Post autor: wujot »

Nareszcie
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2174
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Boxing

Post autor: Mietek »

Dziś w nocy Taylor z Lopezem i Derevianchenko vs Munguia. Jak stawiacie? Imo Dere i Taylor, nawet stawię na to pieniądze. W Taylora wierzę tutaj mocno, Derevianchenki jestem oczywiście sporo mniej pewien, ale kurs korzystny.

O Skurwensyn, na Munguię kurs 1.15 na Dere 4.60, gdzie dla mnie to jest walka typu 45 do 55 dla Mungui. Nie sądziłem, że aż tak w mniejszości jestem.

Poszło 18 zeta na wygraną Dere z kursem 4.60 i 30 na Taylora przez decyzję z kursem 2.60. Nie znam się zupełnie na obstawianiu, ale trochę znam się na boksie, zobaczymy co z tego będzie.

No kurwa obrzydliwe to jest. Z Taylorem to się pomyliłem grubo i spoko. Ale z Dere miałem rację. Wygrał i dostał wała. Kiedyś postawiłem stówę na Furego z Wilderem gdzie Fury wygrał, a sędziowie kurwy dali remis. Potem postawiłem 200 na Bivola z Canelo gdzie akurat wygrałem, ale i tak prawie ten Bivol wała dostał. Strasznym śmietnikiem trzeba być żeby lata ciężkiej pracy przekreślać swoją korupcją.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11738
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Boxing

Post autor: FLoo »

Kownacki kończ Pan karierę
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2348
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08
Lokalizacja: gta ulicy

Re: Boxing

Post autor: 2do5 »

No blokowanie ciosów głową mocno, bardziej niż kiedyś Ajtuj. Szkoda, Adaś elegancki chłopak, ale bez boksu może sobie nie poradzić. KSW raczej mu nie uratuje kariery jak Głowackiemu
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
ODPOWIEDZ