Boxing

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Boxing

Post autor: mlodyperkez »

joyce jebany zabojca, nowy boogeyman dywizji
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Boxing

Post autor: mlodyperkez »

dobre jaja przy walce Benna z Eubankiem, powinni odwolac w pizdu imo. zero tolerancji dla dopingu w boksie.

edit: odwolana/przelozona
Spoiler
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Boxing

Post autor: instinkt »

i tak kurwa każdy wali koks, więc :lol:

Fury - Chisora 3 zamiast walki z Joshuą :lol:
kto kurwa na świecie chce to oglądać :dunno:
Awatar użytkownika
Clay
Posty: 1561
Rejestracja: 03 sie 2019, 13:26

Re: Boxing

Post autor: Clay »

Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Boxing

Post autor: instinkt »

Ruiz v Wilder
wiadomo że grubasek odcina kupony ale i tak w końcu jakieś fresh zestawienie bo chłop się bije od 5 lat z Furym i Ortizem na zmiane :lol:
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Boxing

Post autor: mateko »

Spoiler
jak zawsze Pan Pindera TOP
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2169
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Boxing

Post autor: Mietek »

instinkt pisze: 19 paź 2022, 19:33 Ruiz v Wilder
wiadomo że grubasek odcina kupony ale i tak w końcu jakieś fresh zestawienie bo chłop się bije od 5 lat z Furym i Ortizem na zmiane :lol:
Imo Ruiz ma spore szanse tutaj. Gość ma sporo wad, ale jedną z jego super zalet jest to że bardzo dobrze kontruje po obniżeniu pozycji. Imo Wilder może się zdziwić jak mu firmowy prawy przepruje powietrze. Ruiza też nie jest łatwo udupić, Joshua próbował i nie dało rady. Myślę że może się okazać, że Ruiz dostanie dość czasu żeby się wstrzelić z czymś kluczowym.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Boxing

Post autor: instinkt »


:lol:
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Boxing

Post autor: mateko »

Brawo Master!
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2169
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Boxing

Post autor: Mietek »

Bardzo dobrze zawalczył, gratulacje się należą. Mimo wszystko jednak widać było że oponent na niższym poziomie wyszkolenia i oczywiście props dla Mastera że jest na takim poziomie jakim jest, ale on nie miał prawa tego przegrać. Ani przez moment oglądania tej walki nie poczułem że jemu coś tam grozi.
Awatar użytkownika
pigment
Posty: 242
Rejestracja: 27 paź 2019, 20:14
Lokalizacja: 71

Re: Boxing

Post autor: pigment »

Pięknie go rozbił, rolę model teraz czas kangura 💪
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Boxing

Post autor: mlodyperkez »

kozak waleczka
Spoiler
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2169
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Boxing

Post autor: Mietek »

Davis to bierze, Garcia zbyt podatny na kontry.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7519
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Boxing

Post autor: eddy_wata »

davis to bierze, garcia nie mierzyl sie z kims o takiej zawziętości i agresji
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2169
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Boxing

Post autor: Mietek »

Ale w sumie zadziwił mnie młody że taką ambitną walkę sobie wziął, pewni siebie tam są.
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Boxing

Post autor: mlodyperkez »

polecam nowy podcast od Kacpra Bartosiaka, kozacko sie tego slucha, 1 odc na yt, reszta na apce empiku, mozna za free zalozyc konto i potem anulowac subskrypcje.

Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Boxing

Post autor: mlodyperkez »

Spoiler
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2169
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Boxing

Post autor: Mietek »

o kurwa mać, Łaszczyk jak to przegra to po primo się nie zdziwię, po sekundo będzie mi szczerze szkoda chłopa. Z boksu w jego przypadku naprawdę musiało nie nie być forsy że wziął walkę w której ma duże szanse przegrać i każdy go wyśmieje jak przegra.

A może przesadzam. Zbierze low kicka po którym się prawie wyjebie i od razu ludzie skumają że on serio miał tu prawo przegrać.
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Boxing

Post autor: mlodyperkez »

Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2169
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Boxing

Post autor: Mietek »

Dzisiaj walczy Gervonta Davis z jakimś tam ziomkiem. Patrzyłem tego ziomka. Nie twierdzę że jest faworytem. Ale u buków wygląda to tak.

The latest boxing odds are heavily in favor of Gervonta Davis -1600. That's an implied win probability of 94.1% for the Baltimore kid

Ja daję typkowi 30% szans że wygra przy 5,9% jaki mu dają bukmacherzy. Gdybym był gościem, który obstawia na dłuższą metę boks tak żeby się opłacało to dziś powiedziałbym że się pyla stawiać przeciwko Gervoncie.

Zobaczymy czy się nie wygłupię. Dotychczas najbardziej dumny jestem z przewidzenia wyniku Bivol vs Canelo, Usyk vs Joshua 1, Povetkin Whyte 1 i że Fury vs Wilder 2 będzie Fury przed czasem. Ale też miałem jakieś wpadki totalne typu myślenie że Głowacki będzie miał równą walkę z Okolim, albo że Saunders ma 45% szans na wygraną z Canelo, więc się pyla stawiać.

Kiedyś próbowałem stawiać boks, ale jak postawiłem dwie stówy na Furego w pierwszej walce z Wilderem i nie dostałem tych pieniędzy przez wał sędziowski to sobie wybiłem ten biznes z głowy i mam tylko kilka zakładów takich wśród znajomych wygranych. Za Bivola dostałem od kumpla dwie stówy i od drugiego kumpla za wygraną Joyca z Parkerem.

Niesamowita jest siła Gervonty, niedoceniłem.
ODPOWIEDZ