MMA panowie MMA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
checollada
Posty: 689
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: MMA panowie MMA

Post autor: checollada »

Sport jest najlepszy, kiedy ogląda się go z emocjami, a te są najlepsze kiedy zna się historie zawodników czy drużyn
Bardzo się z tym zgadzam. Chyba od przeszło 2-3 lat regularnie oglądam KSW, staram się oglądać te numerowane gale UFC(chujowe godziny dla polskiego fana), ale najlepiej wspominam tę jedną galę zawodową, którą widziałem na żywo w Sosnowcu i gdzie debiutował mój znajomy. Kupiłem sobie bilety VIP xdd na krzesełka zaraz pod klatką, tak że widziałem i słyszałem wszystko z bardzo bliska. Niesamowite wrażenie to na mnie zrobiło, chciałbym kiedyś zobaczyć takie KSW z perspektywy kilku metrów, ale chyba mnie nie stać na takie miejscówki:p
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

Janek z Ankalaevem podobno
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2168
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Opieronie »

Chyba najrozsądniejsze zestawienie.
Awatar użytkownika
Kebo
Posty: 141
Rejestracja: 05 maja 2022, 12:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Kebo »

Ciężki rywal, ale do zrobienia. Było pewne, że o pas nie zawalczy, więc dobrze, że jest w eliminatorze.
https://linktr.ee/don_kebo

Po podaniu ręki milaniście, myję ją. Po podaniu ręki juventino, liczę swoje palce.
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2053
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: MMA panowie MMA

Post autor: d3nt »

Ciężki orzech do zgryzienia 3do1 dla aknalaeva bym dał ale Janek już niejednokrotnie mnie zaskakiwał (pozytywnie i negatywnie :lol: )
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: MMA panowie MMA

Post autor: gogi »

pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: MMA panowie MMA

Post autor: ART »

no i po chuj
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: MMA panowie MMA

Post autor: gogi »

na zakończenie KSW bo co po tym można więcej zrobić
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2071
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: 2do5 »

The BIGGEST European Fight of All Time!
xDDDDDD
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

hahaha a jednak :bowdown:
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: MMA panowie MMA

Post autor: mlodyperkez »

20kg roznicy, freak fight taki sam jak z materla. izi job dla pudzilli, niech wyjasni kaliboba.
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3925
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: MMA panowie MMA

Post autor: emcess »

mamed pewnie nie bedzie scinal to ze 100 będzie ważył
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: MMA panowie MMA

Post autor: mlodyperkez »

ponoc nie ma limitu wagowego i dzisiaj cos slyszalem o 95 mamed vs 115 pudzilla ale no wyjdzie w praniu jak zwykle.

swoja droga ciekawe jaka przyszlosc czeka KSW w najblizszych latach. aktualnie odcinaja kupony od swoich najwiekszych gwiazd, najpierw materla, teraz kalibob, pudzian zaraz tez skonczy kariere. jest niby swieza krew w postaci sarary, szpilki czy wrzoska ale to tez sa zawodnicy ktorzy powalcza jeszcze max z 2 lata (przynajmniej tomek i artur). jesli w przeciagu 2-3 lat nie pojawia sie jakies nowe twarze przyciagajace spora uwage to jestem w stanie sobie wyobrazic ze takie KSW za 5 lat przestanie po prostu istniec ALBO calkowicie przebranzowi sie na freaki, o ile za te kilka lat temat jeszcze bedzie kogos w ogole grzal. nie mowiac juz o tym ze taki kawul coraz bardziej chyba wbija w te walki, ma zajawe na kino aktualnie.

jak wy to widzicie?
Awatar użytkownika
pigment
Posty: 242
Rejestracja: 27 paź 2019, 20:14
Lokalizacja: 71

Re: MMA panowie MMA

Post autor: pigment »

Mario robisz tego czeczeńskiego złodzieja samochodów i jego popleczników...wierze :cool:
Awatar użytkownika
Kebo
Posty: 141
Rejestracja: 05 maja 2022, 12:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Kebo »

checix69 pisze: 05 paź 2022, 19:11 ponoc nie ma limitu wagowego i dzisiaj cos slyszalem o 95 mamed vs 115 pudzilla ale no wyjdzie w praniu jak zwykle.

swoja droga ciekawe jaka przyszlosc czeka KSW w najblizszych latach. aktualnie odcinaja kupony od swoich najwiekszych gwiazd, najpierw materla, teraz kalibob, pudzian zaraz tez skonczy kariere. jest niby swieza krew w postaci sarary, szpilki czy wrzoska ale to tez sa zawodnicy ktorzy powalcza jeszcze max z 2 lata (przynajmniej tomek i artur). jesli w przeciagu 2-3 lat nie pojawia sie jakies nowe twarze przyciagajace spora uwage to jestem w stanie sobie wyobrazic ze takie KSW za 5 lat przestanie po prostu istniec ALBO calkowicie przebranzowi sie na freaki, o ile za te kilka lat temat jeszcze bedzie kogos w ogole grzal. nie mowiac juz o tym ze taki kawul coraz bardziej chyba wbija w te walki, ma zajawe na kino aktualnie.

jak wy to widzicie?
Ich przejście na 12 gal w roku to bardzo dobry ruch. Powoli kształtują się nowe duże gwiazdy jak Przybysz czy Ruchała także będą zabezpieczeni. Prawdziwy sport zawsze się obroni, a oni w sporcie będą nr. 1 bo konkurencja przeciętna max.
https://linktr.ee/don_kebo

Po podaniu ręki milaniście, myję ją. Po podaniu ręki juventino, liczę swoje palce.
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: MMA panowie MMA

Post autor: samir »

gamrot bez koszulki na konferencji :bowdown:

confidence
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2071
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: 2do5 »

no jak to zobaczyłem to pomyślałem co jes kurwa xD im coming here like change scenariusz
oczywiście team Gamer mocno, przy ewentualnej wygranej później już raczej jakieś medialne nazwisko typu Gaethje i title shot. przy okazji mam nadzieję, że Oliveira mocno napsuje krwi Islamowi, rusek to już myśli że ma pas na biodrach, a może się mocno zdziwić
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: MMA panowie MMA

Post autor: samir »

pisałęm z gamerem ale mi nie odpisał i wie że ma wpierdolić dariushowi i wie że patrzę
2do5 pisze: 21 paź 2022, 14:42 przy okazji mam nadzieję, że Oliveira mocno napsuje krwi Islamowi, rusek to już myśli że ma pas na biodrach, a może się mocno zdziwić
oliveira to ma
Ostatnio zmieniony 21 paź 2022, 15:36 przez samir, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2053
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: MMA panowie MMA

Post autor: d3nt »

Normalnie Oliveria ujebie tego dagestanskiego wąchacza jajec, a gamrot tez wcześniej czy później sie przejedzie bo nie można cały czas być one trick pony, chyba ze sie nazywasz khamzat chimaev
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3925
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: MMA panowie MMA

Post autor: emcess »

oliviera go opierdoli izi
Obrazek jebac kiboli
ODPOWIEDZ