Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

pardon
Posty: 7964
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: pardon »

dobrasz absolutnie brzmi jakby mogl to powiedziec, dobrza wrzuta chłopaki troche smiechu luzu dzieki
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 707
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: checollada »

nie przeczytałem żadnego tekstu Dominik Piechota, ale nie lubiłem jego roli w programach gadających głów o piłeczce, coś mi nie pasowało u niego. może prywatnie to fajny chłopak, ale jutubowo jego nieobecność żadna strata
Awatar użytkownika
fifi
Posty: 1555
Rejestracja: 17 sie 2019, 13:48

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: fifi »

raczej plusik
bel pisze: 17 kwie 2024, 18:05 popadam w paranoje
bel pisze: 17 kwie 2024, 22:40 popadam w paranoje
bel pisze: 19 kwie 2024, 16:25 i zwariowałam
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6888
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mateko »

co wybieracie?
Spoiler
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2100
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: sztyc »

tam gdzie kowal

jak to kowala nigdzie nie ma??
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6888
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mateko »

no własnie kurwa co jest
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1299
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: demon »

Zależy czy będzie wpierdol czy awans. Jak wpierdol to będzie oglądane wszystko, ale z odtworzenia ofc. Jak awans to nie będę chyba oglądał, bo nudy będą.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9756
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: potter »

Ja oglądam Zero i mam wrażenie że Paczul to Rudzkiego niebardzo szanuje i w sumie słusznie. Przemo sobie założył przed meczem ze jak awansujemy to nikomu nie da noty niższej niż 5, choćby nie wiadomo jak źle zagrał. Na pytanie czemu odpowiedział: że bo tak, tak założył i chuj.

Ale reszta składu spoko, nawet Trałka nie tak źle wypada.
Awatar użytkownika
yaml
Posty: 626
Rejestracja: 21 maja 2019, 18:09

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: yaml »

Jak wypada Laskowski w meczykach? Śmieszek, merytoryczny czy pierdoli głupoty?
jesteś poszukiwany przez MOBBYN
Awatar użytkownika
fifi
Posty: 1555
Rejestracja: 17 sie 2019, 13:48

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: fifi »

powiedzialbym ze sklania sie ku bycia merytorycznym, z rzadka zdarzy mu sie pierdolnac glupote
bel pisze: 17 kwie 2024, 18:05 popadam w paranoje
bel pisze: 17 kwie 2024, 22:40 popadam w paranoje
bel pisze: 19 kwie 2024, 16:25 i zwariowałam
Awatar użytkownika
tomek5lg
Posty: 836
Rejestracja: 20 kwie 2019, 15:51

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: tomek5lg »

Laskowski moim zdaniem duzo lepiej niz w roli komentatora, on powinien tylko w studiu sie odzywać


https://dorzeczy.pl/kraj/566562/krzyszt ... agiat.html

piechota wariacik, ciekawe czy dalej w branzy sportowej zostanie :lol:
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9756
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: potter »

pardon pisze: 20 mar 2024, 23:38Dodano po 3 minutach 8 sekundach:
a pamietacie jolante zasepe
Sam zainteresowany przemówił na koniec tej afery, ale chyba nie każdego przekonał
pardon
Posty: 7964
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: pardon »

stan kadry z markiem szkolnikowskim dramat kurwa dra-mat
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6402
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: zemsta1camzata »

potter pisze: 27 mar 2024, 16:42
pardon pisze: 20 mar 2024, 23:38Dodano po 3 minutach 8 sekundach:
a pamietacie jolante zasepe
Sam zainteresowany przemówił na koniec tej afery, ale chyba nie każdego przekonał
nie działa
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3172
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mas »

pardon pisze: 27 mar 2024, 17:49 stan kadry z markiem szkolnikowskim dramat kurwa dra-mat
ale że szkolnikowski pierdoli kocopoły, niewykrozystany potencjał czy weszalacy nie domagają?
Awatar użytkownika
tomek5lg
Posty: 836
Rejestracja: 20 kwie 2019, 15:51

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: tomek5lg »

zemsta1camzata pisze: 27 mar 2024, 18:06
potter pisze: 27 mar 2024, 16:42
pardon pisze: 20 mar 2024, 23:38Dodano po 3 minutach 8 sekundach:
a pamietacie jolante zasepe
Sam zainteresowany przemówił na koniec tej afery, ale chyba nie każdego przekonał
nie działa

mówil a raczej pisal ze przeprasza i ze mu przykro ale to nie do końca tak ze kopiowal i ze zlodziej, albo ze nie wszystko kserowal :) ktos w komentarzach jeszcze pisal ze dominis mial beke z zarzutów i smial sie ze i tak ucichnie do swoich znajomków
tomeczek2301
Posty: 573
Rejestracja: 22 mar 2021, 12:08

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: tomeczek2301 »

https://www.youtube.com/watch?v=E7a4AlT ... 82Sportowy

wbilem gdzies w polowie i powiem ze spoko sie sluchalo, peszkin niby odklejony i te oceny pilkarzy zduping troche, ale uda mu sie fajne anegdotki przemycic
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9756
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: potter »

zemsta1camzata pisze: 27 mar 2024, 18:06
potter pisze: 27 mar 2024, 16:42
pardon pisze: 20 mar 2024, 23:38Dodano po 3 minutach 8 sekundach:
a pamietacie jolante zasepe
Sam zainteresowany przemówił na koniec tej afery, ale chyba nie każdego przekonał
nie działa
Pani Jola odniosła się do tych przeprosin, że już w Ole magazynie mówili Dominikowi żeby tak nie robił, ale nie dotarło. No ale usunęła, bo też ma swoje za uszami i jej to wypomnieli.

Widzę że dała za to inne:
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1262
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: gambler »

Cała ta afera z Dominikiem przypomina mi ogólnie jaką niebywałą zgrają vel bandą chuja są rodzimi dziennikarze od la liga. Trochę mnie to dziwi, bo prosty PIŁKARSKO język, dobre jedzenie, fajny klimat… w skrócie najlepsze rozgrywki na świecie (I gdyby nie reżimowy Real Madryt i korumpująca sędziów Barcelona to byłyby NAJFAJNIEJSZE rozgrywki)

No ale u nas nie ma na to rynku zbytu, bo jest z 16 osób w całej Polsce, które wiedzą na jakim stadionie gra Almeria, jaki przydomek ma Granada, kto trenuje Villarreal i jakie koty ma teraz w młodzieżówce Valencia zanim usłyszy o nich cały świat. Zdecydowana większość kibiców ogranicza swoje zainteresowanie do Realu i Barcelony, a fani tych drużyn jak odpalają tv żeby zobaczyć mecz z Celtą czy Betisem to nie wiedzą czego się spodziewać i wymieniliby z 3-4 piłkarzy max.

No ale wracając do naszych orłów – historia Dominika w ogóle mnie nie dziwi. W hiszpanii jest tyle programów, tyle felietonów, tyle radiowego contentu że można brać i czerpać garściami, przemiał jest taki że to zaraz ginie.
Pamiętam jak w 2013 rafał lebiedzinski zaczął uchodzić za “krola TT” bo miał celne podsumowania meczów z jakąś statystyczką i puentą. No jakbyście zobaczyli niektóre hiszpańskie profile na TT (gdzie u nas to raczkowało a u nich było już top), to by można przeklejac jak piechota vs sid lowe. Gazda, cała reszta, podobnie. W esp znają się na piłce, bierzesz kilka źródeł, miksujesz w jedną całość, coś tam zmienisz, coś dodasz – I dajesz u nas jako swoje OPINIOTWÓRCZE, kto cię tu sprawdzi.
Najbardziej się chyba rozwinął cwiakala, który wydaje się być spoko ziomkiem, zaczął sam to analizować, szukać statystyk i ogólnie jak mało który dziennikarz rozumie co się dzieje na boisku.

ja wcale nie twierdzę że mamy złych dziennikarzy, tylko że wiadomo Polak nie będzie mial newsów z ESP i bazuje na tym co podadzą inni
Na koniec jeszcze mój ulubiony – Kubek Krecidlo, ja za każdym razem jak go widzę to uśmiech od ucha do ucha i za to ci dziękuję kuba. Pamiętam jak jeszcze miałem TT w 2018, a chłop tłumaczył rzeczy z Marki na stronę przeglądu sportowego (dając źródło 😉) i lekkutko, leciuchno przekracal jakieś małe rzeczy żeby Real wychodził w bardziej negatywnym świetle. Potem chłop mail pogadankę i zaczęła się seria twittow na siłę chwalących real za wszystko xD

Piękna to jest kariera, ziomus nie ma ani wyglądu, głosu, charyzmy, dykcji żeby być dziennikarzem telewizjnym. Ani zrozumienia gry, pióra, kontaktów, zdolności interpersonalnych żeby dać coś w innych formatach. Zawsze szanowałem, lubiałem agentów co trzepią hajs na idiotach, więc props Kuba, wiemy że to czytasz.
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 850
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Finesta »

Laboga x Orłowski to najlepszy duet
ODPOWIEDZ