Strona 1 z 8

Bonson - Diabeł Stróż (2022)

: 13 sty 2022, 11:13
autor: Rafał81000

Re: Bonson - Diabeł Stróż (2022)

: 13 sty 2022, 12:08
autor: mario995
Ta jego twarz mnie trochę przeraża xD
Co do płyki to ciekawe gdzie wydane

Re: Bonson - Diabeł Stróż (2022)

: 13 sty 2022, 12:53
autor: Jiigsi
A nie Def Jam normalnie?

Re: Bonson - Diabeł Stróż (2022)

: 13 sty 2022, 13:08
autor: 2do5
"Postanawia Umrzeć" to zajebisty materiał, imo życiówka Bonsona i bardzo bym chciał choć zbliżonego poziomu. "Królu Złoty" już dużo gorzej, kilka fajnych momentów ale całościowo bez szału, a jakieś pozniejsze twory typu grupa wsparcia to już kompletnie do zapomnienia. No nic, czekam tak czy owak

Re: Bonson - Diabeł Stróż (2022)

: 13 sty 2022, 13:09
autor: cloud
życiówka Bonsona to drugi BonSoul akurat, ale no nieskromnie powiem, że też czekam i fajnie byłoby posłuchać czegoś na poziomie od niego, bo to ostatnie wysrywy to ja pierdole :lol:

Re: Bonson - Diabeł Stróż (2022)

: 13 sty 2022, 13:15
autor: mateko
Wiadomo, że czekam mocno

Re: Bonson - Diabeł Stróż (2022)

: 13 sty 2022, 13:17
autor: Jiigsi
cloud pisze: 13 sty 2022, 13:09 życiówka Bonsona to drugi pierwszy BonSoul akurat
Tak jest

Re: Bonson - Diabeł Stróż (2022)

: 13 sty 2022, 13:18
autor: MalinowyJogurt
Czekam, nie chcę żeby mnie Bons czymś zaskoczył, po prostu niech da dobry materiał, bez żadnego dukania i stękania. Sądząc po tytule może to być album na wkurwie, o chlaniu i ćpaniu i tym, że już dawno mogłoby go nie być a w tym dobrze się odnajduje.

Re: Bonson - Diabeł Stróż (2022)

: 13 sty 2022, 13:23
autor: cloud
Jiigsi pisze: 13 sty 2022, 13:17
cloud pisze: 13 sty 2022, 13:09 życiówka Bonsona to drugi pierwszy BonSoul akurat
Tak jest
w sensie, że według ciebie Lepiej Się Witać > Lepiej Nie Pytać czy coś pomyliłeś? często ludzie tą EPkę z 2015 traktują jako pierwszy BS, dlatego pytam :D

Re: Bonson - Diabeł Stróż (2022)

: 13 sty 2022, 13:29
autor: oyche
historia po pewnej historii najlepsze, pan smierc Obrazek

Re: Bonson - Diabeł Stróż (2022)

: 13 sty 2022, 13:30
autor: aleksy
wiem, co o mnie myśli całe forum, ale prawda jest taka, że bardzo chętnie posłuchałbym truskulu na wysokim poziomie, niestety aktualnie na scenie nie ma takiego czegoś (nie polecajcie, znam), a i sam bonson ostatnio robi chujozę

w każdym razie nie tracę nadziei i czekam na single

Re: Bonson - Diabeł Stróż (2022)

: 13 sty 2022, 13:32
autor: oyche
aleksy pisze: 13 sty 2022, 13:30 niestety aktualnie na scenie nie ma takiego czegoś (nie polecajcie, znam)
belmondo ;p

Re: Bonson - Diabeł Stróż (2022)

: 13 sty 2022, 13:33
autor: aleksy
no w sumie

Re: Bonson - Diabeł Stróż (2022)

: 13 sty 2022, 13:34
autor: jajca
belmondo i 2rzyn
oyche pisze: 13 sty 2022, 13:29 historia po pewnej historii najlepsze
jakby wyjebac gościnki

Re: Bonson - Diabeł Stróż (2022)

: 13 sty 2022, 13:42
autor: Jiigsi
cloud pisze: 13 sty 2022, 13:23 w sensie, że według ciebie Lepiej Się Witać > Lepiej Nie Pytać
Tak jest normalnie pięknie tam Bonson jest zirytowany życiem i w takim wydaniu dla mnie najlepszy

Rap to powód czemu paliliśmy trawkę
Świat to powód czemu waliliśmy amfę


Drugi jest lepszy brzmieniowo wiadomo, ale Bons już bez takiej charyzmy

Kiedyś koleś rzucił ot tak, "mów to skoczę w ogień"
Gdy paliło mi się koło dupy uciekł pojeb w moment
Potem kręcił moją byłą, wisi już mi to w sumie
Jakby wsadził na fiuta przeze mnie zużytą gumę

Re: Bonson - Diabeł Stróż (2022)

: 13 sty 2022, 13:47
autor: MalinowyJogurt
Dla mnie tak samo jak dla @Jiigsi

Pijacki bełkot łączy w pary ludzi, alko
Teraz widzę, że tu większość same chamy, kurwy, patos
:oops:

Zdecydowanie najlepsza charyzma, plus jak to wychodziło to byłem w wieku gdzie najwięcej imprezowałem a podejście do tego wszystkiego miałem jak Bons w tych kawałkach i było jedno wielkie utożsamianko

Re: Bonson - Diabeł Stróż (2022)

: 13 sty 2022, 15:04
autor: Kokor
Też podbijam tą opinie, Bons na Lepiej się witać to moja ulubiona wersja Bonsona, zawsze lubiłem smutne rapy w Junesowym stylu i Bons uderzał wtedy w podobne temate

ps: dzięki solpit za wydanie fizyka po latach

Re: Bonson - Diabeł Stróż (2022)

: 13 sty 2022, 19:09
autor: edenmar
Bonson, dawaj lepiej coś z Romą zamiast tych marnych solówek. Sprawdzę, ale nie czekam jakoś bardzo. Na szczęście ma być chyba też nowy BonSoul w tym roku

Re: Bonson - Diabeł Stróż (2022) [Zapowiedź]

: 17 sty 2022, 0:35
autor: frontkick
złe przeczucia mam w sumie, wystrzelał się z tematów chłop zupełnie i tytuł tej tutaj rzeczy też majstersztyku nie zwiastuje

Licze na jakies bity od atutowego albo 1988 skoro już siedzą razem w tym DefJamie

Re: Bonson - Diabeł Stróż (2022) [Zapowiedź]

: 17 sty 2022, 9:14
autor: svlv96
Kurwa w końcu coś od Damiana się pojawi. Mam nadzieję tylko że cała płytka nie będzie jednym wielkim smutem na oldskulowych bitach i chłop trochę pomiesza styluwy.