Elden Ring

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3684
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Elden Ring

Post autor: Prez »

Godskin Duo... chyba najbardziej przejebana walka jak dotąd
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Elden Ring

Post autor: con shonery »

No, już ziomo mnie nimi straszył. Pojedynczo z nimi trochę zabawy miałem, nie wyobrażam sobie dwóch na raz, dlaczego oni nam to robią. Utknąłem na fire gigancie, to chyba nie jest jakaś trudna walka ale zawsze zajebuje mnie patelnią i tyle mnie widzieli.
nigdyniebralemkoksu
Posty: 194
Rejestracja: 22 maja 2019, 17:09

Re: Elden Ring

Post autor: nigdyniebralemkoksu »

Wczoraj prawie rozwaliłem go, prawie zawsze udaje mi się wjechać pod nogi i kąsąć go po kostkach, tylko w ostatniej fazie zapędza do rogu i robi zarówno ten obszarowy atak ogniowy i kulę. Not cool.
Prawie zawsze, bo jak wczoraj pomyślałem, żeby jeszcze runą sobie healtha zwiększyć to nie udało mi się nawet mu dojechać do kostek. Jest jakaś mechanika, że boss jest bardziej dojebany po użyciu łuku runicznego?
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3684
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Elden Ring

Post autor: Prez »

nigdyniebralemkoksu pisze: 12 kwie 2022, 15:37 Jest jakaś mechanika, że boss jest bardziej dojebany po użyciu łuku runicznego?
raczej nie, przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo, w DS3 na tej samej zasadzie działało rozpalenie i też to raczej nie wpływało na bossów
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1252
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Elden Ring

Post autor: gambler »

Ujebałem Goldricka z miesiąc temu, zrobiła się pogoda i nie odpaliłem gry od tego czasu - pewnie wrócę na jesień / zimę
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3684
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Elden Ring

Post autor: Prez »

kurwa ja od jakichś 2-3 tygodni mam tylko Radagona do rozjebania i ni chuja nie idzie, już mi się nie chce za bardzo nawet próbować i zagram 30 minut raz na kilka dni
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4417
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Elden Ring

Post autor: Kalom »

jprdl widzowie, ale mnie te gargulce dwa przekopały :mad:
:joint: [*]
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3684
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Elden Ring

Post autor: Prez »

Jebane kurwy, pamiętam ze sie od nich odbiłem i musiałem wracać później
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4417
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Elden Ring

Post autor: Kalom »

cała ta stolica leyndell to chyba najbardziej zawiła i rozbudowana lokacja jaką from software kiedykolwiek stworzyło :shock:

trzecią godzinę skaczę po tych dachach, odblokowuję skróty, a tu ciągle coś nowego do zeksplorowania się znajdzie
:joint: [*]
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9068
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Elden Ring

Post autor: genocidegeneral »




a ja akurat wzmocniłem kompa do +10 więc powoli zabieram się za podstawkę - może w końcu przejdę coś od FS :oops:
Obrazek
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3684
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Elden Ring

Post autor: Prez »

czekam z chujem w rękach KURWA
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2095
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Elden Ring

Post autor: d3nt »

Przeszedłem całe ds2sotfs, wziąłem się za bloodborne ale jakoś nie wkrecilo się za bardzo ale w to już musze cyknąć ale pewnie będzie to tylko na weekendy i tak
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Haqs
Posty: 17
Rejestracja: 10 mar 2023, 13:14

Re: Elden Ring

Post autor: Haqs »

Piekna gra czekam na dlc kupie ponownie i przedje od poczatku wraz z dodtakiem.
Awatar użytkownika
Weles
Posty: 257
Rejestracja: 08 maja 2020, 11:32

Re: Elden Ring

Post autor: Weles »

Wbiłem 140lv i chyba przedobrzyłem, bo idzie coś za łatwo. Albo to skill nabyty przez DS1 i DS3 hueh. 70h, przeklęte farum azura, ale nie pędzę na chama.
Najwięcej problemów sprawił ognisty olbrzym, ale jak przeszedłem z Ruin Greatsword na Moonveil to siadł za 3 razem. Ta broń jest epicka, zajebiste obrażenia, sztos umiejętności, żałuję że tak późno ją założyłem.

Zdradzi ktoś jak budować/grać magiem? Mam niby 70int, kostur ulepszony na max, ale te obrażenia nie oddają, dużo lepiej, szybciej, łatwiej leje się w zwarciu, a DS3 przy pierwszym podejściu ukończyłem piromantą, tutaj nie czuje mocy zaklęć.
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Elden Ring

Post autor: #23 »

Mimo nieudanych prób grania w DS3 i Sekiro, dałem szansę Elden Ring, głównie za sprawą recenzji które są bardzo pochlebne, a te wskazywały również na to że są pewne ułatwienia dla początkujących dzięki którym próg wejścia nie jest bardzo wysoki. No i... wciągnąłem się i to bardzo. Naprałem już 50h, a nawet nie jestem w połowie, choć czasem idzie jebla dostać bo to nie jest gra typu prowadzenie gracza za rączkę po mapie, co z jednej strony czasem utrudnia znajdywanie pewnych rzeczy i trzeba się przedzierać przez internet żeby załapać co jak i gdzie. Z drugiej strony nie pamiętam która gra w ostatnim czasie dała mi tyle funu z eksploracji świata gry, rozwoju postaci czy podnoszenia własnego skilla w walce. Zdecydowanie jedna z najlepszych gier jakie ogrywałem w ostatnich latach.
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4417
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Elden Ring

Post autor: Kalom »

trailer dlc dziś



:bowdown:
:joint: [*]
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5860
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Elden Ring

Post autor: cloud »

6h za mną, jest ciężko :(

punkty wbijam w vitality, jak macie jakieś protipy to chętnie przyjmę, ale ogólnie to raczej biegam dookoła i wszędzie zbieram wpierdol
no cóż, grajmy dalej
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
ODPOWIEDZ