Elden Ring

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
quasimoto
Posty: 503
Rejestracja: 20 maja 2020, 13:01

Re: Elden Ring

Post autor: quasimoto »

Przyznawać się - komu psycha siadła i chodzi na
Spoiler
kulkę robić farmę?
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Elden Ring

Post autor: Rupert »

Mnie kulka zabija xD
Ale obecnie ciezko mi znaleźć miejsce do farmienia, jestem już po stolicy i teraz czyszczę to co wcześniej spuszczało mi manto
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3703
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Elden Ring

Post autor: Prez »

o jakiej kulce mówicie?
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Elden Ring

Post autor: Rupert »

Sprawdz okolice wieży w caelid tej obok mostu/sanktuarium bestii
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Elden Ring

Post autor: con shonery »

Ja dopiero dotarłem do Hogwartu (30h na liczniku), dziś rano w pewien nieoczekiwany sposób rzuciło mnie gdzieś na drugi koniec mapy. Wyglądało groźnie, nie ma w pobliżu łaski więc póki co jestem tam uwięziony, nie mogę się doczekać końca pracy żeby tam dostawać w czambuł i biec do światełka.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3703
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Elden Ring

Post autor: Prez »

ok dzięki, byłem tam, ale smok na moście mnie wykurzył stamtąd skutecznie póki co, więc nie eksplorowałem zbyt dokładnie
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Elden Ring

Post autor: oldschool »

con shonery pisze: 07 mar 2022, 14:09 Ja dopiero dotarłem do Hogwartu (30h na liczniku), dziś rano w pewien nieoczekiwany sposób rzuciło mnie gdzieś na drugi koniec mapy. Wyglądało groźnie, nie ma w pobliżu łaski więc póki co jestem tam uwięziony, nie mogę się doczekać końca pracy żeby tam dostawać w czambuł i biec do światełka.
W jaki sposób jesteś tam uwięziony, jak teleport do ogniska można zrobić praktycznie z każdego miejsca mapy?
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Elden Ring

Post autor: Jiigsi »

teleport to cheating wszędzie z buta
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Elden Ring

Post autor: con shonery »

Ano niby mogę użyć tego przedmiotu co cofa do ostatniego ogniska, ale co to za frajda. Jak tam zginąłem to odrodziłem się w miejscu w którym mnie wrzuciło, w najbliższej okolicy nie ma łaski i moim honorem jest ją znaleźć :exclaim:
Awatar użytkownika
quasimoto
Posty: 503
Rejestracja: 20 maja 2020, 13:01

Re: Elden Ring

Post autor: quasimoto »

Prez pisze: 07 mar 2022, 14:10 ok dzięki, byłem tam, ale smok na moście mnie wykurzył stamtąd skutecznie póki co, więc nie eksplorowałem zbyt dokładnie
Przebiegnij gnoja i kieruj się blisko na wschód mostu. Tam jest kapliczka
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Elden Ring

Post autor: oldschool »

con shonery pisze: 07 mar 2022, 14:24 Ano niby mogę użyć tego przedmiotu co cofa do ostatniego ogniska, ale co to za frajda. Jak tam zginąłem to odrodziłem się w miejscu w którym mnie wrzuciło, w najbliższej okolicy nie ma łaski i moim honorem jest ją znaleźć :exclaim:
Nie musisz, rozumiem, że chcesz sobie szukać łaski i git, ale w prawie dowolnym miejscu otwierasz mapę, wybierasz miejsce łaski i możesz się tam teleportować przecież :D No chyba, że na czerwono jest przekreślone, ale to raz może tak miałem w podziemiach.
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Elden Ring

Post autor: con shonery »

O dzięki, to nawet nie wiedziałem, zawsze teleportowalem się dopiero jak usiadłem przy łasce :D jeszcze dużo podstawowych systemów przede mną, np. dopiero po czasie i przypadkiem zorientowałem się, że na koniu wciskając L wali się z lewej strony...
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3703
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Elden Ring

Post autor: Prez »

to jak przy walce na koniu jesteśmy, podobno (piszę podobno, bo tego nie sprawdziłem) jak wzywasz konia mając broń w 2h to zadajesz większy dmg - ktoś może potwierdzić czy to fakt czy farmazon?

@quasimoto dziękuję bardzo, dziś tam jestem
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Elden Ring

Post autor: con shonery »

oldschool pisze: 07 mar 2022, 14:32 No chyba, że na czerwono jest przekreślone, ale to raz może tak miałem w podziemiach
A jednak to już nie tylko kwestia ambicji - teleporty są przekreślone, muszę znaleźć łaskę. Jestem w volcano manor i znalazłem się tu po tym jak zjadł mnie pewien potwór w Raya lucaria :( biją mnie :(
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Elden Ring

Post autor: oldschool »

No to ja miałem tylko przekreślone teleporty tylko raz, będąc w tych podziemiach w Pogrobnie, gdzie się zjeżdza windą z 2 minuty w dół. Studnia coś tam się to nazywało.
Awatar użytkownika
quasimoto
Posty: 503
Rejestracja: 20 maja 2020, 13:01

Re: Elden Ring

Post autor: quasimoto »

Ha tfu na Godricka - dostał w pizdę
Podziękowania dla pomocnika i NPC, zginęli, ale dostał w bambuko na dystans
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Elden Ring

Post autor: con shonery »

W Raya lucaria pokonałem pierwszego bossa, wróciłem na zewnątrz i ubilem jeszcze opcjonalnego szefa w kręgu w pierwszej krainie. Uchigakatana + bloodflame blade i tak to można grać, ez. Ten drugi zostawił mi zakrzywiony, spory miecz, który przynajmniej chwilowo stał się nową ulubiona bronią (od początku, 30+ godzin latam z kataną), muszę się przyzwyczaić do wolniejszego ataku ale jak wspaniale, zamaszyscie kosi się w grupy mobków, poezja. Zjechałem jeszcze do jakichś podziemi i odkryłem nową, gigantyczną lokację, praktycznie nowa mapka a nie dungeon :shock: Przecież to gra na lata, ja nie wiem co oni odjebali.
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Elden Ring

Post autor: Rupert »

No ja już myślałem że jestem bliżej końca ale okazało się że jeszcze troszkę
Ja biegam z katana i różdżka
Ale następne przejście planuje z jakimś big boi swordem jednak zrobić i z poradnikiem do side questow bo udało mi się zrobić jeden przypadkiem a teraz sporo nic poznikało i chyba sporo mnie jednak ominelo
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 595
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Elden Ring

Post autor: Blazfm »

con shonery pisze: 07 mar 2022, 18:07
oldschool pisze: 07 mar 2022, 14:32 No chyba, że na czerwono jest przekreślone, ale to raz może tak miałem w podziemiach
A jednak to już nie tylko kwestia ambicji - teleporty są przekreślone, muszę znaleźć łaskę.
Teleporty są przekreślone w minidungeonach/kopalniach do momentu jak nie zabijesz bossa. Żeby się teleportować trzeba wyjść z lokacji.

Dlatego jak cie przenosi do kopalni i znajdujesz pierwsza łaskę to to i tak nie możesz z niej podróżować, dopiero jak wyjdziesz na zewnątrz.

U mnie 60h stuknęło, czyszczę sobie Caelid :)
https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Elden Ring

Post autor: con shonery »

Widocznie nie zawsze, z podziemi Vulcan Manor mogłem uciec, kiedy odpaliłem mapę siedząc przy łasce. Inaczej musiałbym pokonać podwójnego bossa, co pewnie byłoby końcem mojej przygody z tą grą, więc na szczęście gra nie jest aż tak bezlitosna.
ODPOWIEDZ